• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Rozwijane menu u sąsiadów jak w apce

    @Urdur Nie wiem kogo tu wymienić innego. Proszę o przekazanie tego pomysłu albo pokierowanie mnie jakoś.
  2. Wioski iglicowe w epokach III-IV

    Więc czarodzieje OP przeciwko wszystkiemu? Może sprawdzę na becie bo ciekawi mnie :P
  3. ochrona konta

    Niestety jeśli gra nie ma pewnego rodzaju zabezpieczenia, to całkiem szybko można złamać hasło niemal każde. Sam miałem przyjemność wypróbowania aplikacji do penetracji zabezpieczeń na stronach. To daje tysiące logowań na minutę więc w końcu złamie. Jak ktoś ma możliwość to oczywiście polecam...
  4. Rozwijane menu u sąsiadów jak w apce

    16 głosów na tak, 0 na nie. Czy propozycja zostanie przesłana dalej?
  5. TELEPORTACJA

    A ja uważam że powinno być raczej jak na foe że można budynki tymczasowo schować by zrobić przebudowę bez żadnego problemu. Nie ma potrzeby chowania ich w inwentarzu, ale skoro już jest opcja chowania w inwentarzu za pomocą teleportacji, to niech będzie to dość niedostępne tak jak jest teraz...
  6. Rozwijane menu u sąsiadów jak w apce

    Skoro musi być anonimowa, to czemu jest opcja która nie wymusza tego od autorów? Jakbym nie miał apki, też by mi się nie chciało. Chyba że z powiadomień tych co motywują. Co nie zmienia faktu, że wymuszanie na graczach posiadania aplikacji by ułatwić sobie życie z motywowaniem jest jak...
  7. Rozwijane menu u sąsiadów jak w apce

    Proponuję żeby klikanie na miasto sąsiada, rozwijało nam menu takie jak na aplikacji, gdzie możemy podejrzeć i zainwestować w cuda, a także szybko zmotywować naszego sąsiada. Niestety taka opcja nie istnieje, a chęć zmotywowania sąsiadów przez www kończy się wejściem do każdego miasta, a więc...
  8. Czy kiedykolwiek powstaną nowe serwery?

    ale, ja, nie, chcę, zabłysnąć, na, forum, bo, mam, do, tego, brokat, i, nie, potrzebuję, do, tego, forum, czegoś, tam Bo to zdechłe światy i co zrobisz xD Trudno to pogram sam na tym zdechlaku. Stare światy to pełne takich przemądrzałych anżejów co myślą że kluskę eonową zjedli i posiadają...
  9. Czy kiedykolwiek powstaną nowe serwery?

    Na pl1 to grałem lata temu xD I zaglądam tak czasem zobaczyć czy jest nowy świat i nie ma. Wczoraj skasowałem pl2 i pl3 i na pl3 chyba zacznę grać, więc możesz moją wybitną osobowość zaprosić do gildii czy jak to się tam zwało. xD Bractwo chyba. >:)
  10. Czy kiedykolwiek powstaną nowe serwery?

    Nie bądź toksyczny drogi graczu. #StopDyskryminacjiKolorów Piszę się na to, tylko weź no otwórz serwerek ziom :D
  11. Czy kiedykolwiek powstaną nowe serwery?

    I co? Otworzycie nowy świat abym mógł was obsypać diamentami czy wolicie klepać biedę? :cool: Na stare odklejone światy nie opłaca mi się wydawać sianka.
  12. Nowy Świat

    Ale w jakim celu mnie tam odsyłasz? Tutaj jest ankieta i pytanie skierowane do graczy. Chciałbym (z resztą nie tylko ja) zagrać na nowym świecie. Jeśli graczom taki pomysł się spodoba, postaram się to przedstawić wyżej. Nie potrzebuję do tego CM.
  13. Nowy Świat

    Się zastanawiam... Czy byłoby złe aby dla nowych graczy utworzyć nowy świat? Światy obecnie są trzy i nikt kto chciałby zagrać na nowo albo dopiero zaczyna, nie dogoni topki w rankingach. Chętnie poznam opinie innych graczy oraz uzasadnienie takowej opinii. Pozdrawiam, Rycerski.
Do góry