• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Rozwijane menu u sąsiadów jak w apce

Przeczytałe/am treść tematu i mój głos to:

  • NIE - aplikacja powinna dawać większe korzyści niż www

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    16
  • Głosowanie zakończone .

Rycerski

Wędrowiec
Proponuję żeby klikanie na miasto sąsiada, rozwijało nam menu takie jak na aplikacji, gdzie możemy podejrzeć i zainwestować w cuda, a także szybko zmotywować naszego sąsiada. Niestety taka opcja nie istnieje, a chęć zmotywowania sąsiadów przez www kończy się wejściem do każdego miasta, a więc jeśli mamy 100 sąsiadów, to musimy ujrzeć 200x ekran ładowania, jeśli ktoś nie ma szybkiego łącza albo korzysta z pakietów ograniczonego internetu, to szybko się to zużyje na samych ekranach ładowania mapy i miasta, gdzie nawet na szybkim łączu, obskoczenie wszystkich sąsiadów zniechęca do motywowania. A na aplikacji klikasz na miasteczko, klikasz motywację i lecisz dalej. Obskoczenie wszystkich zajmuje ok. 10min. Chciałbym aby zostało to poprawione, bym nie musiał wbijać specjalnie na apkę by przelecieć sąsiadów.
 

Rycerski

Wędrowiec
ankieta niestety musi być anonimowa :(
Skoro musi być anonimowa, to czemu jest opcja która nie wymusza tego od autorów?
Nie latam po sasiadach od wieków, ale pomysł ujednolicenia ma sens
Jakbym nie miał apki, też by mi się nie chciało. Chyba że z powiadomień tych co motywują.
Co nie zmienia faktu, że wymuszanie na graczach posiadania aplikacji by ułatwić sobie życie z motywowaniem jest jak zachęcanie twórców gry do cheatowania. Apka oczywiście cheatem nie jest, ale osoby które jej nie mają, mają gorzej.
To tyle ode mnie.
 
Skoro musi być anonimowa, to czemu jest opcja która nie wymusza tego od autorów?
Do tego, co napisala@Nusion, dodam tylko, ze ankiety mozna rowniez wstawiac w innych dzialach, w ktorych anonimowosc uczestnikow nie jest wymagana regulaminem. Dlatego wlasnie jest dostepna opcja wylaczenia anonimowosci ankiety. W innych dzialach anonimowowsc jest opcjonalna, w tym jest obowiazkowa.
 

BlossomValvi

Łucznik
Bym zagłosował ale nie zgadzam się z żadna opcja bo ani www ani apka nie powinna dawać przewagi

Aktualnie to www daje ogromna przewagę nad apkowiczami poprzez opcje walk manualnych , także motywowanie to taki listek figowy dla apki

Tym niemniej upłynęły już lata od wprowadzenia apki i ponad rok od nowego turnieju a firma nie wykazuje najmniejszych chęci by dążyć do spójnych funkcjonalności w obu platformach (nie musza tak samo wyglądać czy działać co oczywiste ale powinny dawać ten sam efekt)
 

Serengeti

Szef kuchni
Zagłosowałam na TAK, chociaż nie zgadzam się z podanym uzasadnieniem.

Uważam, że pomysł jest sensowny i dobrze, żeby został wdrożony.
Jeśli gra mogłaby być bardziej przyjazna i dałoby się ograniczyć ilość bezsensownych kliknięć i przeładowań, to idźmy w tę stronę :)
Natomiast fakt, że coś jest na apce a nie ma w przeglądarce, lub odwrotnie, nie powinien mieć znaczenia.
 

kikimora

Rozbójnik
To nie tak działa :(
Jarq na pewno temat widział i z jakiegoś powodu się nad nim nie pochylił. Mógł też nie przekazać wyżej z przyczyn taktycznych, bo jednak wie trochę wiecej
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Dokładnie @Rycerski , tylko Jarq może przekazać pomysł dalej. W sumie tak naprawdę nie wiem czy w ogóle jest możliwe aby nie było żadnych różnic między aplikacją a przeglądarką, tym bardziej że gra powstała najpierw na przeglądarki. Myślę, że powoli dążą do tego aby wszystko wyrównać, ale to nie jest kwestia tygodnia.
 
Do góry