• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione 6 powiadomień !? [10647]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser951
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser951

Guest
Od wczoraj rana, odkąd tylko przeczytałem powiadomienia wyświetla mi się przy nich liczba 6, tak jakbym miał sześć nieprzeczytanych powiadomień. Każde nowe powiadomienie jest dodawane do tej liczby. Liczba znika, gdy wchodzę do powiadomień, ale pojawia się, gdy:
-kliknę na antyczny cud
-kliknę na kupca
-zbiorę produkcje z warsztatów, rezydencji i manufaktur
-wejdę na mapę świata
Myślę, że błąd występuje dlatego, ponieważ gdy się wczoraj zalogowałem miałem max powiadomień(35) i ta szóstka to pewnie te automatycznie skasowane, nieprzeczytane powiadomienia.

Przeglądarka: Google Chrome
Świat: Felyndral (3)
 

Deleted User - 34008

Guest
Skąd wziąłeś "max 35 powiadomień" ? U mnie regularnie jest ponad 100.
Ale przeczytać da się tylko 50 ostatnich, bo na tyle jest miejsce.
 

DeletedUser951

Guest
U mnie jest to maksymalna liczba powiadomień, które mogę przeczytać- później one się automatycznie kasują.

Przepraszam jednak się pomyliłem. Policzyłem i faktycznie jest 50 max. To już nie wiem czemu ten błąd u mnie występuje:( skoro 35 to nie jest limit, a właśnie tyle wczoraj rano ich miałem.

Posty połaczone
/Falantir
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Deleted User - 34008

Guest
Jeśli się nie mylę, to powiadomienia mają też ograniczenie czasowe. Bo pokazana w czerwonym polu liczba powiadomień nie rośnie w nieskończoność, a nie zauważyłem konkretnej granicy.
 

DeletedUser951

Guest
To pole z liczbą znika wtedy, gdy wejdzie się do powiadomień, ale nie wiem dlaczego mi to wraca.
 

Deleted User - 34008

Guest
Tak ale ja z reguły ich nie czytam, więc widzę jak się zmienia w czasie ich liczba. Skoro nie czytam, to można by przypuszczać że będzie rosnąć w nieskończoność, lub np do takich granic jak 999. Jednak tak nie jest. Oscyluje pomiędzy 100 a 200.
 

DeletedUser951

Guest
Opis: Pamiętacie jak zgłaszałem problem z wyświetlającą się bez przerwy liczbą 6 przy powiadomieniach? Otóż niestety ten problem powrócił, ale tym razem wyświetla się liczba 10 i tym razem chyba to jest dlatego, że było 60 nieprzeczytanych powiadomień jak się zalogowałem.
Przeglądarka: Google Chrome
Świat: Felyndral (3)
 

Tessi

Zwiadowca
U mnie po zajrzeniu do powiadomień niby ich liczba na chwilę znika, po czym ponownie pojawia się liczba 42 (=6x9) przynajmniej w następujących przypadkach:
1. Przy wyświetleniu karty informacyjnej (Przegląd/Zbadaj/Rozbuduj) dla obiektu należącego do Antycznego Cudu
2. Przy wyświetleniu karty, na której ustawiam produkcję w manufakturach lub warsztatach.
3. Przy zbieraniu monet z rezydencji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry