• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Apokalipsa i jej rekordowy wynik w Iglicy. Top 1 na polskich serwerach!

  • Rozpoczynający wątek Usunięty użytkownik 3590
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser174

Guest
W ten sposób, czyli w jaki? Bo to brzmi jakbyśmy zrobili coś złego... Trochę mało fajny komentarz zwłaszcza z Twojej klawiatury
 

Izabella600

Wędrowiec
Przez przypadek bo na pewno tego nie planowaliśmy. Zresztą nam wszystko wychodzi przez przypadek, mało co planujemy
Czyżby ? Wygladało to na dokładnie zaplanowaną akcję . Ta gra jest bardzo transparentna :p
W ten sposób, czyli w jaki?
Kiki , nie mów że nie wiesz co sie u Ciebie w bractwie dzieje ;) Dokładnie wiesz jaki był to sposób .
Było , zdarzyło się ...trudno . Zawsze uwazałam Owce za b.dobre bractwo , które swoje sukcesy nie musi podpierać takimi tanimi numerami .Dużo dobrego o Was słyszałam i miałam duzo podziwu dla Waszych licznych sukcesów . Czyzbym jednak sie myliła ?
 

Nusion

Kapłan
Czyżby ? Wygladało to na dokładnie zaplanowaną akcję . Ta gra jest bardzo transparentna :p

Kiki , nie mów że nie wiesz co sie u Ciebie w bractwie dzieje ;) Dokładnie wiesz jaki był to sposób .
Było , zdarzyło się ...trudno . Zawsze uwazałam Owce za b.dobre bractwo , które swoje sukcesy nie musi podpierać takimi tanimi numerami .Dużo dobrego o Was słyszałam i miałam duzo podziwu dla Waszych licznych sukcesów . Czyzbym jednak sie myliła ?
Co to za niesmaczne insynuacje :/
Gdyby Owieczki faktycznie chciały "odwalić tani numer" to wynik miałyby pewnie dwa razy wyższy ;)
 

Izabella600

Wędrowiec
@dareortruth no właśnie, jedna osoba wyszła, a nie 10-15 czy 25 ;)
Przypadkiem musiała
Przypadkiem się okazało, że punkty zostają
Czemu w ogóle drążycie ten temat? :rolleyes:
Przypadkiem jedna osoba przed końcem wyszła i przypadkiem weszło jakieś dziwne konto Nilet i zrobiło iglicę też przed jej końcem , i zaraz konto Nilet też pewnie przypadkiem;) opuściło bractwo Czarne Owce i wróciło konto Chrisa ( które akurat musiało koniecznie opuścic bractwo przed zakonczeniem iglicy pewnie przypadkiem :p ) . Wszystko odbyło sie całkowicie przypadkiem :p.
Dodam ,że konto Nilet jest w Elvenarze juz conajmniej 2 lata i zaobserwowałam bardzo burzliwy rozwój tego konta i miasta . 1 rozdział na rok ! Tempo iscie zawrotne :p Niewatpliwe tak zdolny gracz napewno był Owcom potrzebny ! Tylko dlaczego opusciło ono bractwo jak tak pieknie całą Iglice ogarneło ?? ;)
To nie ja drażę temat , tylko robią to ludzie z bractwa Czarne Owce swoimi różnymi komentarzami , które wydaje mi sie sa zupełnie niepotrzebne .Pozwolisz Nusion że zacytuję:
Okazuje się, że jednak można zdobyć więcej punktów w iglicy i Wasz wynik nie jest już rekordowy :( Przykro mi :(
W ten sposób, czyli w jaki? Bo to brzmi jakbyśmy zrobili coś złego... Trochę mało fajny komentarz zwłaszcza z Twojej klawiatury
Sorry Kiki napisałam to przypadkiem :p
Przez przypadek bo na pewno tego nie planowaliśmy. Zresztą nam wszystko wychodzi przez przypadek, mało co planujemy :p
I jeszcze pare cytatów na stronie Owiec , ale wybacz bo nie chce mi sie juz tego ściagać tutaj .
Strasznie dużo tych przypadków. Pewnie te przypadki chodzą po Owcach ;) Owce powinny zmienic nazwę na "Czarne Owce - przypadkiem "

I myślę ,ze tutaj powinniśmy już nad tym tematem spuscić zasłonę milczenia . No i mam nadzieję dalej go nie drązyć . Sprawa chyba jest bardzo jasna i jak napisałam wczesniej transparentna.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser174

Guest
Kiki , nie mów że nie wiesz co sie u Ciebie w bractwie dzieje ;) Dokładnie wiesz jaki był to sposób .
Było , zdarzyło się ...trudno . Zawsze uwazałam Owce za b.dobre bractwo , które swoje sukcesy nie musi podpierać takimi tanimi numerami .Dużo dobrego o Was słyszałam i miałam duzo podziwu dla Waszych licznych sukcesów . Czyzbym jednak sie myliła ?
uuu pojechałaś... a pomyślec że miałam o Tobie tak dobre zdanie... jak to można się pomylić :(

przypominam, ze logi ze statsów mają pewną obsuwkę*, więc daty ewentualnych wejść i wyjść nie zawsze pokrywają się ze stanem faktycznym, Jeżeli to potrzebne to wyjaśnię temat... wprawdzie do tej pory przyjmowałam założenie, ze to kazdy wie, ale jak widać na załączonym obrazku byłam w błędzie

to skoro wiesz lepiej niż ja co się dzieje w Owcach to może mi wyjaśnij po co ktoś, kto zrobił całą iglicę ma odchodzić z bractwa, żeby zrobić miejsce i inne konto też zrobiło komplet punktów? Jakbyś nie pamiętała to nagrody za iglicę sa stałe po osiągnięciu określonego poziomu... W dodatku bez wiedzy o błędzie z liczeniem punktów końcowych... po co? Bo ja swoim małym rozumkiem nie ogarniam tej kuwety i toku "rozumowania" tej kobiecej logiki

dodatkowo doceniam gest! ktoś musiał się poświęcić i prawdopodobnie specjalnie założyć konto @dareortruth. Brawo :) takie zaangażowanie! Jestem pod wrażeniem


ale w jednym sie z Tobą zgadzam
I myślę ,ze tutaj powinniśmy już nad tym tematem spuscić zasłonę milczenia . No i mam nadzieję dalej go nie drązyć .

reasumując żal.pl

*edit
akurat w tym konkretnym wypadku nawet sie pokrywają prawdopodobnie (szczerze nie pamiętam dokładnie). 7 kwiecień to był wtorek... to bardzo "pod koniec iglicy"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4743

Guest
dodatkowo doceniam gest! ktoś musiał się poświęcić i prawdopodobnie specjalnie założyć konto @dareortruth. Brawo :) takie zaangażowanie! Jestem pod wrażeniem
Więc masz kolejne konto założone z poświęceniem i gestem, doceń !
A dlaczego zostało założone ? Dlatego, aby nie być opluwaną i wyśmiewaną prze Waszą grupę wzajemnej adoracji, aby pozostać osoba anonimową, głosem rozsądku.
Wiele razy czytając Wasze wpisy ośmieszające innych wywoływały one i wywołują taki nieprzyjemny dreszcz u mnie, wiem że u innych osób z którymi mam kontakt efekt jest identyczny. Ja tego się obawiam.
Pozostawiam do przemyślenia i do ogarnięcia rozumkami.

to skoro wiesz lepiej niż ja co się dzieje w Owcach to może mi wyjaśnij po co ktoś, kto zrobił całą iglicę ma odchodzić z bractwa, żeby zrobić miejsce i inne konto też zrobiło komplet punktów? Jakbyś nie pamiętała to nagrody za iglicę sa stałe po osiągnięciu określonego poziomu... W dodatku bez wiedzy o błędzie z liczeniem punktów końcowych... po co?
Bez wiedzy o błędzie ? O błędzie już wiadomo, tylko nikt na taki kolejny pomysł nie wpadł aby TO wykorzystać w taki bezczelny i transparentny sposób. Pozostałe bractwa mają widocznie inny sposób postrzegania uczciwości.
Postaraj się ogarnąć ta kuwetę. A było o Tobie takie dobre zdanie ... jak to można się pomylić.

@dareortruth Was 1 kliknięciem wypunktował, obnażył, zdarł zasłonę i pogrążył (głębiej chyba sie nie da).

Sorry @Izabella600 nie wiedziałam, że to aż taki wielki problem dla Was :)
Zróbcie po prostu w kolejnej Iglicy wyższy wynik i będzie po kłopocie
Sorry @Izabella600 też nie wiedziałam, że można tak udzielić riposty. U mnie ta odpowiedź spowodowała pełny opad szczęki. Apokalipsa pozostańcie na swoim poziomie ! Bez dalszego komentowania.

A no tak, zapomniałem że jesteś u nas w bractwie i dokładnie wiesz co się dzieje i co kto robi.
@mayder , nie trzeba być, patrz post @dareortruth , transparentność. ¯\_(ツ)_/¯

Tego że konto Nilet było już wcześniej u nas w bractwie nie pokażesz co? Jakoś wtedy nie wykręciliśmy niemożliwego wyniku więc to już nie pasuje do twojej narracji.
*edit
akurat w tym konkretnym wypadku nawet sie pokrywają prawdopodobnie (szczerze nie pamiętam dokładnie). 7 kwiecień to był wtorek... to bardzo "pod koniec iglicy"
Okazuje że się da głębiej pogrążyć. żal i niesmak . pl

Zrozumcie, mimo Waszej wielkiej inteligencji, ogromnej elokwencji i znajomości mechaniki gry,
nie próbujcie z innych graczy (w tym mnie) zrobić idiotów. Uwierzcie ogarniamy TĄ kuwetę.

*edit
A teraz poczekam na lawinę prześmiewczych i mętnych postów. Poczytam je z uśmiechem w duchu i lekkim smutkiem, nastepnie poczytam komentarzy w bractwach w których jestem. Komentarzy o "bezkonkurencyjnych" Czarnych Owcach, które "przedefiniowały" "bez żadnej spiny" i "kombinatorstwa" kolejny raz max bo "IG dało plamę".

Przytoczę Twoje słowa kiki:
Owce mają złą sławę. Tak jest i już. Sam wiesz, ze Owieczki nie zasługują na taką złą opinię. Sporo osób ocenia nas przez pryzmat forum i nic z tym nie zrobimy. Mamy swój "bagaż". Co możemy zrobić? Jak mamy udowodnić że nie jesteśmy wielbłądami? I cokolwiek bym tu nie napisała to i tak by było źle odebrane. Mamy opinie zarozumiałych bubków i niestety musimy z tym żyć. Nie ma znaczenia czy ta łatka jest słuszna czy nie. Najczęściej suchej nitki na nas nie zostawią osoby, które nic o nas nie wiedzą, ale to też zupełnie nieistotny element.

Dajcie nam szansę, poznać Was z tej dobrej strony, nie dokładajcie więcej bagażu.
Kiki nie bądź wielbłąd :p:p:p:p:p:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser174

Guest
nie będę się chować za fałszywym nickiem i z otwartą przyłbica Ci powiem, że zostawię to bez głębszego komentarza. Nie z każdym jest warto rozmawiać, więc oddaje Ci pole walkowerem... za dużo kopania by osiągnąć Twój poziom, bo to już nie wystarczy zejść tylko do podłogi

Innych też zachęcam do zaniechania wszelkich komentarzy, bo jak widać to nie ma sensu. Ilość jadu wylewająca się z tego posta jest wręcz przerażająca. Bardzo fałszywy i niesmaczny post, ale wiadomo gdy brakuje argumentów trzeba stosować chwyty poniżej pasa i poobrzucać kogoś błotem dla fanu. Miłej zabawy

@dareortruth nawet nie ma konta na s1, a screen ze statsów jest sfabrykowany (co każdy może akurat sam sprawdzić, i poszukać tej serii wycieczek jednego konta -> powodzenia)... to tak w kwestii tego "wypunktowania"

@prawda-w-oczy-kole bardzo trafny nick. Mistrzostwo samokrytyki :)

ps skoro wiedzieliście o błędzie to może trzeba było powiadomić o tym ig? Bo w świetle mojej wiedzy to dopiero jak złamaliśmy system jarq to zgłosił... i prawdopodobnie gdyby nie przypadek to pewnie dalej żylibyśmy w błogiej nieświadomości. W Owcach nie mamy obowiązku robienia 3 pieter w iglicy... w ogóle nie mamy żadnych oficjalnych minimalnych limitów na iglicy. Nasze "kombinatorstwo" polegało tylko na tym, ze akurat tą konkretną iglice przypadkiem prawie wszyscy zrobili na maxa... i jak rozumiem uważasz, że mamy za to przepraszać?

Zachęcam do refleksji
 

mayder

Tancerz ostrzy
Nie ma sensu dyskutować z kimś kto nie ma odwagi powiedzieć czy napisać tego co myśli o tej sprawie używając własnego nicku. @Izabella600 może i ma inne zdanie od mojego, ale przynajmniej ma na tyle odwagi żeby się pod tym podpisać swoim imieniem (czy w tym przypadku nickiem)

Zrozumcie, mimo Waszej wielkiej inteligencji, ogromnej elokwencji i znajomości mechaniki gry,
nie próbujcie z innych graczy (w tym mnie) zrobić idiotów. Uwierzcie ogarniamy TĄ kuwetę

Jak mamy z ciebie robić idiotę skoro nie wiemy kim jesteś. Zresztą w tym przypadku to sam robisz dobrą robotę.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Ja bardzo proszę o wzajemny szacunek i nie obrażanie innych bo będę musiał podjąć drastyczne środki. Co do całej sytuacji to sam nie wiedziałem że punkty zrobione w iglicy zostają i nie przypuszczam aby ktoś to wcześniej wiedział, wszyscy myśleliśmy że jest jak w innych elementach gry. Ta sytuacja pokazała nam że jednak jest inaczej, zgłosiłem to i jak na razie góra przygląda się temu. Podejrzewam że jak nie będzie to nadużywane to tak zostanie ale to tylko moje przypuszczenia.

Więc jeszcze raz proszę o dyskusje na poziomie.
 

Midi67

Rozbójnik
Ja bardzo proszę o wzajemny szacunek i nie obrażanie innych bo będę musiał podjąć drastyczne środki. Co do całej sytuacji to sam nie wiedziałem że punkty zrobione w iglicy zostają i nie przypuszczam aby ktoś to wcześniej wiedział, wszyscy myśleliśmy że jest jak w innych elementach gry. Ta sytuacja pokazała nam że jednak jest inaczej, zgłosiłem to i jak na razie góra przygląda się temu. Podejrzewam że jak nie będzie to nadużywane to tak zostanie ale to tylko moje przypuszczenia.

Więc jeszcze raz proszę o dyskusje na poziomie.

smutne jest to, że wielokrotnie (eventy, teraz Iglica ) się już zdarzyło, że niestety nie liczy się w grze systematyczność, zaangażowanie a zwykłe cwaniactwo i wykorzystywanie błędów lub celowych luk pozostawionych przez IG przez graczy dla których Elvenar to coś więcej niż gra. Prawda jest taka, że nikt oprócz osób opłacanych przez IG zupy z pixeli sobie nie ugotuje.

Proponuję, bawmy się grą, bo zawsze będą tacy, którzy szukają, różnych kruczków, żeby zawsze być na czele - cóż to dokładnie takie samo podejście jak w życiu i zawsze będą to robili czy w Iglicy czy w eventach czy w życiu :) więcej uśmiechu życzę a IG ogarnięcia bałaganu, który tworzy.
 
Ostatnia edycja:
Zawsze uwazałam Owce za b.dobre bractwo , które swoje sukcesy nie musi podpierać takimi tanimi numerami .Dużo dobrego o Was słyszałam i miałam duzo podziwu dla Waszych licznych sukcesów . Czyzbym jednak sie myliła ?
Nie. Nie mylilas sie, ja natomiast mylilem sie co do Ciebie. Do dzis cieszylas sie moim szacunkiem. Uzylem tego czasownika w czasie przeszlym nieprzypadkowo. Tak wstretnych insynuacji i komentarzy ponizej wszelkiego poziomu autentycznie sie po tobie nie spodziewalem.
Przypadkiem jedna osoba przed końcem wyszła i przypadkiem weszło jakieś dziwne konto Nilet i zrobiło iglicę też przed jej końcem , i zaraz konto Nilet też pewnie przypadkiem;) opuściło bractwo Czarne Owce i wróciło konto Chrisa ( które akurat musiało koniecznie opuścic bractwo przed zakonczeniem iglicy pewnie przypadkiem :p ) . Wszystko odbyło sie całkowicie przypadkiem :p.
Nie bylo zadnego przypadku, zaraz wyjasnie. Nie po to, zeby sie tlumaczyc, tylko zebys MIALA SIE ZA CO WSTYDZIC !!!

Oto cala historia. ktora potwierdza nie tylko gracze z Czarnych Owiec:
Iglice w obu moich miastach na s1 zrobilem w niedziele, a w poniedzialek napisala do mnie @Aslana z bractwa ELVENARIANIE. Chyba nie bedzie na mnie zla, ze o tym pisze, bo to w sumie zadna tajemnica. Odpadlo im kilku graczy i @Aslana zapytala, czy nie wpadlbym na tydzien i nie pomoglbym im w nadchodzacym turnieju w zdobyciu 10 skrzynek. Poszedlbym bez zadnego gadania, bo uwielbiam takie akcje i juz raz bralem w takiej udzial w tym bractwie (tzn. turniej na 10 skrzynek), ale byl pewien problem. Mialem juz zrobiona cala Iglice, wiec wysylajac moja wioske pod studnie na taka tygodniowa wycieczke pozbawilbym Czarne Owce moich punktow z Iglicy. Pogadalem z Kiki i okazalo sie, ze mozna zorganizowac zastepstwo, wiec moglem z czystym sumieniem opuscic Czarne Owce na ten jeden turniej. W tym czasie czyjes zaprzyjaznione konto (nie moje) mialo na tydzien odwiedzic Owce. W ELVENARIANACH zrobilem swoje, pomoglem troche w turnieju i wrocilem do Owiec. To cala historia. Mozna zapytac dowolnego gracza z bractwa, ktore odwiedzilem, zreszta jak wspomnialem to nie byla moja pierwsza taka akcja w tym bractwie. A jesli komus bardzo zalezy, to moze poprosic Aslane o udostepnienie screenow z naszej korespondencji w grze, dotyczacej mojej pomocy w turnieju. Przy kazdej wiadomosci w grze jest data. Sam moglbym to tu zamiescic, ale nigdy bym tego nie zrobil bez jej pozwolenia.

EDIT:
Bez pozwolenia Aslany nie moge oczywiscie ujawniac jej prywatnej ze mna korespondencji, ale moge zamiescic wiadomosc, ktora napisalem w Czarnych Owcach tuz przed przejsciem wioska pod studnie do jej bractwa.

Nieobecnosc.jpg
Sprawa chyba jest bardzo jasna i jak napisałam wczesniej transparentna.
Tak, mam nadzieje, ze TERAZ sprawa jest juz jasna i transparentna. Bylaby taka juz wczesniej, gdybys po prostu po ludzku zapytala, zamiast snuc tu swoje wstretne insynuacje i teorie spiskowe.

Tak przy okazji, w imieniu calego bractwa oczekuje przeprosin. Dokladnie tego oczekiwalbym od kogos, komu udowodniono, ze sie mylil, publicznie obrzucajac innych blotem i zarzucajac im celowa nieuczciwosc. Od kogos, kto okazal sie malostkowy i nie zadal sobie chocby odrobiny trudu, by chocby sprobowac skonfrontowac swoje chore teorie spiskowe z faktami. Albo po prostu zapytac. Coz, teraz masz wszystko na tacy, zrob z tego uzytek, sprawdz fakty i przepros. Albo i sobie milcz, wolna wola. Szczerze mowiac po przeczytaniu Twoich ostatnich komentarzy nie spodziewam sie zbyt wiele, choc sama przyzwoitosc nakazywalaby, by zeskrobac to bloto, ktorym sie kogos obrzucilo.
Zrobisz co chcesz, a ocene Twojej osoby i Twojego postepowania pozostawiam innym.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser174

Guest
Proponuję, bawmy się grą, bo zawsze będą tacy, którzy szukają, różnych kruczków, żeby zawsze być na czele -

Przepraszam, ale bardzo źle się czuję z Twoim komentarzem... Właśnie udowodniles, że raz rzucone gówno musi się przykleić i przyschnac.
Smutne to. Bardzo bezreflesyjna i krzywdząca opinia, że z premedytacją wykorzystaliśmy błąd o istnieniu którego prawdopodobnie nikt nie wiedział... Chyba że ten max Apokalipsy też już był wynikiem błędu gry... wtedy to oburzenie @Izabella600 jest bardzo uzasadnione.

@jarq mam nadzieję że Twoje przypuszczenia są błędne i jednak Ig ten błąd naprawi
 

Midi67

Rozbójnik
Przepraszam, ale bardzo źle się czuję z Twoim komentarzem... Właśnie udowodniles, że raz rzucone gówno musi się przykleić i przyschnac.
Smutne to. Bardzo bezreflesyjna i krzywdząca opinia, że z premedytacją wykorzystaliśmy błąd o istnieniu którego prawdopodobnie nikt nie wiedział... Chyba że ten max Apokalipsy też już był wynikiem błędu gry... wtedy to oburzenie @Izabella600 jest bardzo uzasadnione.

@jarq mam nadzieję że Twoje przypuszczenia są błędne i jednak Ig ten błąd naprawi

Kiki - nie miałem na myśli nikogo personalnie poza tym wyjęłaś tylko fragment z mojej wypowiedzi co zaburzyło jej pełne brzmienie.
Powiedz szczerze czy mnie mam racji, że zarówno w grze jak i w życiu są tacy, którzy zawsze muszą być na czele za wszelką cenę?
Uwierz mi, nawet jak kiedy Chris opisał jak korzystać z luki w evencie, nie skorzystałem ponieważ, dla mnie gra to pewna odskocznia a nie cel sam w sobie, dla niektórych jednak jest zupełnie odwrotnie.
Szkoda tylko, że IG jako właściciel pixeli nie zamyka wszystkich możliwych "drzwi", które pozwalają na wykorzystywanie luk w systemie i nie zależy im żeby stworzyć produkt w którym wyniki będą zależały od poświęconego czasu, zaangażowania i oczywiście diaxów a nie z wykorzystywania luk w grze. Szczerze powiem - za takie działania powinny być banowane konta - tak jest w wielu innych grach - jak wykorzystasz lukę i nie powiadomisz supportu - ban na konto wtedy każdy by się zastanowił czy zaryzykować i grać jednach chyba niezgodnie z założeniami twórców gry... chyba, że się mylę i wykorzystywanie błędów przez część graczy to jeden z elementów w Elvenarze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry