• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Błąd motywcja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2340
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2340

Guest
Po aktualizacji jest błąd z motywowaniem. Wpadają same monety, a w nagrodzie dostaję np. drewno x675.

a ten towar się nie dodaje do magazynu.

Bezsensu. Trzeba klikną kupca, żeby się odświeżyła ilość towarów w magazynie po zebraniu nagrody.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Elelkal

Rozbójnik
To nie błąd. Tak teraz ma być. Zmienili działanie Latarni, czy Dzwonnicy jeśli ludźmi grasz. Właśnie o tym piszemy w temacie Dyskusja o aktualizacji 1.39
To jest chyba błąd ;) Zmiana zasad działania cudu to jedno ale nienaliczanie towarów od razu to inna sprawa. Powyższy problem polega na tym, że po zebraniu skrzynki towar nie jest naliczany od razu do stanu towarów( czyli niby dostajemy nagrodę ale nie widać przyrostu) tylko trzeba kliknąć najpierw na "Kupca" żeby nastąpiło zwiększenie towarów o otrzymaną ilość.
 

DeletedUser2076

Guest
W tej grze NIC nie działa jak powinno. Towarów nie dodaje samoczynnie w taki sam sposób w jaki nie nalicza towarów zaakceptowanych przez innych graczy (też trzeba kliknąć kupca). To nie błąd, to cecha (ogryzki wiedzą to najlepiej) ;)
 

DeletedUser2340

Guest
Kto mi tam wstawił opis "to nie błąd"? bezsens. Błąd, błąd, takie wielki, inaczej mówiąc: WIELBŁĄD!!!!
Nadal towary się nie zapisują do magazynu automatycznie!!!
Więc Dragomira czy ktokolwiek inny, proszę to rozwiązać!!!
 

DeletedUser2372

Guest
W misji zdobycia lub zakupienia punktów wiedzy - nie są naliczane kupowane te środki. Wydałem już kasę na 4 czy 6 i jak miałem 6/12 tak mam nadal. Nawet nie chcę myśleć o możliwości błędnego braku naliczania monet , czy innych towarów.
 
Do góry