• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Błąd przygody bractw

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2340
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2340

Guest
Bład na mapach, wszystko uzupełnione, nie da się nowych produktów dodać.
 

DeletedUser392

Guest
Coś jest nie tak z Mapą Skarbów - jest nie zresetowana.
 

DeletedUser2235

Guest
Szkoda tylko, że pomimo uzupełnionej ścieżki nie można nagród odebrać :)
 

DeletedUser626

Guest
Wiemy o błędzie, zaraz zamkniemy Przygodę na wszystkich światach i zobaczymy na czym stoimy.
Przepraszamy : (
 

DeletedUser392

Guest
Wiemy o błędzie, zaraz zamkniemy Przygodę na wszystkich światach i zobaczymy na czym stoimy.
Przepraszamy : (

Dragomir, a co z tymi co zebrali już produkcję ? część osób na pewno już ma po zbiorach...a przy resecie będą zerowane również już te zebrane dziś ?
 

DeletedUser2392

Guest
działa ta gra jak połamana
tych adminów to się powinno rozstrzelać za niekompetencję
 

DeletedUser2340

Guest
działa ta gra jak połamana
tych adminów to się powinno rozstrzelać za niekompetencję
Przecież nikt Cię nie zmusza do grania tutaj. Poszukaj sobie innej gry, innych serwerów i innych adminów. Śmieszny jesteś ze swoimi komentarzem!!!
 

DeletedUser

Guest
Przy okazji jak już majstrujecie.. dodajcie proszę jakieś inne i lepsze nagrody!!
Nie wiem komu będzie się chciało grac w tą przygodę dla małej chatki i legowiska orków...
 

DeletedUser392

Guest
działa ta gra jak połamana
tych adminów to się powinno rozstrzelać za niekompetencję
Zawsze możesz sobie założyć jakąś farmę online i hodować kurczaki czy inne stworzenia a nie unosić się. Błędy się zdarzają.
Nowa przygoda powinna przejść przez serwer Beta a nie wrzucana na żywca.
 

DeletedUser392

Guest
Przy okazji jak już majstrujecie.. dodajcie proszę jakieś inne i lepsze nagrody!!
Nie wiem komu będzie się chciało grac w tą przygodę dla małej chatki i legowiska orków...
Te nagrody było poprzednio, może tym razem zostały one zmienione. Poczekajmy na nową Przygodę ponownie uruchomioną i miejmy nadzieję że jest coś ciekawszego do zgarnięcia :)
 

DeletedUser1749

Guest
eh 2 produkcje poszły w zapomnienie a czas ucieka;-((( ...ale cóż kto nic nie robi ten nie popełnia błędów-nie ukrywam,że za błedy również sie płaci.Dla graczy jest regulamin za ktory sie odpowiada,miło by było gdyby za takie błedy dla graczy tez była rekopensata.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2010

Guest
mi zniknęły listy zadań u części osób wcale się nie zaczęły
pozdrawiam
 

jakub357

Łucznik
Błędy się zdarzają.
Aż kusi żeby powiedzieć, że niektóre kwestie tej gry są jednym wielkim błędem. Nagrody z Przygód. Ceny premium. Handel. Kupiec. Wyrzucane błędy. System walk. Komunikacja na wszelkiej płaszczyźnie (chat, wiadomości prywatne). Powiadomienia. Motywowanie sąsiadów. itd.

Te nagrody było poprzednio, może tym razem zostały one zmienione. Poczekajmy na nową Przygodę ponownie uruchomioną i miejmy nadzieję że jest coś ciekawszego do zgarnięcia
Przecież Przygoda już została uruchomiona z nagrodami jakie wszyscy widzieli. Dlaczego niby mieli je zmienić na lepsze? Jak dla nich problemem jest oddać graczom po pare PW, które stracili na darmo przez ich usprawnienia. Ja bym się spodziewał tylko gorszych, lub ewentualnie czegoś w stylu ,,Daliśmy? Daliśmy. Macie? Macie.'' - chociaż i tak wątpliwa to sprawa. Oni są strasznie chytrzy i bardzo skąpi pod względem dawania czegokolwiek komukolwiek.
 

DeletedUser1493

Guest
,Hej coś nie tak z przygodami bractw są wstawione odznaki a niechce dalej się odblokować
 

DeletedUser392

Guest
Przecież Przygoda już została uruchomiona z nagrodami jakie wszyscy widzieli. Dlaczego niby mieli je zmienić na lepsze? Jak dla nich problemem jest oddać graczom po pare PW, które stracili na darmo przez ich usprawnienia. Ja bym się spodziewał tylko gorszych, lub ewentualnie czegoś w stylu ,,Daliśmy? Daliśmy. Macie? Macie.'' - chociaż i tak wątpliwa to sprawa. Oni są strasznie chytrzy i bardzo skąpi pod względem dawania czegokolwiek komukolwiek.

Ale nagroda była na Mapie Skarbów która nie została jednak zresetowana, dlatego liczę że może jest przygotowana inna nagroda. Nagrody Rankingowe zostały zmienione, a to programistycznie raczej osobna kwestia, więc nie mieszajmy ich z Mapa skarbów, bo może jednak być coś nowego.
 

DeletedUser629

Guest
Przecież to była stara przygoda .... a teraz ma być nowa ... więc chwilowo nie sugerujcie się tą planszą przygody ...
 

DeletedUser2295

Guest
Pozdrowienia
Gram w tę grę niecały miesiąc a z przykrością trafiam na kolejny, poważny błąd. To niespecjalnie mnie jakoś motywuje. Mam nadzieję, że zebrane przez bractwo odznaki wrócą po restarcie przygody, inaczej będzie to fatalnie świadczyć o spójności tego systemu i jako bractwo (piszę w tej chwili w imieniu Gildii Kupieckiej) nie będziemy brać w tym udziału. Zwłaszcza, jeśli nagrody nie zostaną poprawione: 5h do licznika byłoby super motywacją, gdyby zadziałało na CAŁĄ MAPKĘ (budowy, produkcje itp.). Na jedną rzecz.... jest tylko zabawne.

Caeterum censeo: Jest sporo niedoróbek w grze, które zaczynają mi przeszkadzać. Np. jak na swoim poziomie mam zdobyć jakiekolwiek punkty turniejowe - czy to nie powinno być jakoś przeliczane na poziom gracza? Na jego epokę, albo jeszcze lepiej na ilość dni gry?

(w wersji z epoką mogłyby powstać sztucznie trzymane na niskiej epoce miasta, wypasione przez bractwa lub multaki)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry