• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Balans w grze

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1530
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1447

Guest
A nie lepiej wystawić Cerberus lub Akrobatów zamiast Łuczników/Czarodziejki? Lepiej się sprawdzą, a w szczególności Cerberus.

Nie obliczałem jeszcze algorytmów wojskowych, obserwacje są raczej z pierwszego rzutu "na oko" gdzie zaobserwowałem większą liczbę jednostek przeciwnika dodatkowo z lepszym poziomem. Do wystawiania wojska sugerowałem się obrażeniami zadawanymi przez jednostki, punktami życia, oraz bonusem w postaci "mieczyków" przeciwko konkretnemu typowi jednostek.

Jednak dziwne jest dla mnie, że 32 łuczniki (2poziom) po swoim strzale potrafi ubić tylko 2 czarodziejki, natomiast 8 (Czy 10) czarodziejek bez problemu zabija 16-20 łuczników na strzał.


@obladioblada

nie cierpię kłamstwa i braku logicznego myślenia, więc ogarnij się trochę i nie zarzucaj mi mieszania.
oto twój wywód

Najpierw piszesz żeby "nie łączyć turniei bo zasady się zmieniły" a później wyciągasz wypowiedź sprzed kilku tygodni, dotyczącą właśnie starego turnieju gdzie faktycznie występowały większe dysproporcje niż teraz. Cóż... chyba nie wiesz o czym sam piszesz?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1088

Guest
widzę że się uparłyście do czepiania się za słowa więc ostatni raz odpowiadam
@kikimora
jeśli paladyn jest różny od trenta w ilości jednostek w oddziele, to się poddaję. Nie podawałem tutaj ich dobrych i złych cech zasięgu ani wytrzymałości.
więc czytaj ze zrozumieniem

@obladioblada
a Tobie radzę trochę dłużej pograć to będzie ci łatwiej. Jeśli chcesz powalczyć w turniejach z tym co masz aktualnie to życzę Ci powodzenia;)
Nie wygrasz bo nie masz szans, chyba że zakupisz kilkadziesiąt k diaxów. Bo do tego dąży IG
 

DeletedUser629

Guest
A ja tam ... otwieram lodówke ... ładuję do koszyka wsio co jest ... piekę przepyszne ciasto ... i lecę ... na negocjacje :p:D
aaaa i buteleczka wskazana ... na lepsze trawienie ;)
 

DeletedUser1447

Guest
@obladioblada
a Tobie radzę trochę dłużej pograć to będzie ci łatwiej. Jeśli chcesz powalczyć w turniejach z tym co masz aktualnie to życzę Ci powodzenia;)
Nie wygrasz bo nie masz szans, chyba że zakupisz kilkadziesiąt k diaxów. Bo do tego dąży IG


Całkiem sympatycznie dowiedzieć się, że turniej jest dla osób z lepiej rozwiniętą technologią ^^ no trudno, jeszcze parę epok do zrobienia.
 

DeletedUser1088

Guest
@obladioblada
turniej jest dla wszystkich;)
tylko gracze w epoce smoków mają średnio po min 1kk każdej surki, chyba że wydają wszystko na turniej;)
dodatkowo mocniejsze jednostki wzmocnione przez antyczne cuda.

ale za każdym awansem w następną epokę, za każdym podniesieniem wojsk oraz z każdą rozbudową cudów militarnych staniesz się silniejsza i łatwiej będzie się grało:)
 

DeletedUser995

Guest
Zagadka na dziś :
elvenar.jpg

Co zrobiłem nie tak? Moja liczebność oddziału wynosi 15 łuczników na oddział . Przeciwnika 11 . Pozdrawiam
 

DeletedUser1088

Guest
jakbyś ich potraktowała psami lub akrobatami ostrzy;)
mogę podejrzewać że każdy mag na hita wykańczał twój jeden oddział
nie gram elfami więc trudno mi powiedzieć który najlepszy przeciw magom
 

Christo

Rozbójnik
Nie wybrał najgorzej jak można. Łucznik ma bonus dmg na magiczne. Tutaj pytanie jest następujące: jaki teren on miał? Jeśli nie był wstanie w pierwszej rundzie strzelić no to miał lipe.

Tak jak inni napisali. Na magiczne dalekiego zasięgu najlepiej sprawdzają się pieski :)
 

DeletedUser1530

Guest
odpowiedź jest prosta
magowie to dwie jednostki w sumie odział przeciwnika miał 22 jednostki to i tak mu dobrze poszło. Ale do tego też właśnie bym użył cerbera bo ma nie tylko większy dmg ale dodatkowo i zwiększoną obronę
 

DeletedUser995

Guest
Eh . Mogłem wycofać jednostki póki mialem okazję . Wziąłem jednostki z tego względu że miałem ich dużo jak na 2 dniową grę elfami . Jak i na odpowiednie bonusy . Pozostało mi albo wynegocjować lub zmieszać jednostki - 3 oddziały tancerzy i 2 oddziały łuczników by ich pokąsali...ale to jest parodia - te bonusy można w pośladki wsadzić ... Zresztą magowie nie mają bonusów na lekkie oddziały...a tu klops...żenada. Pozdrawiam
 

DeletedUser1530

Guest
Imir to początek wiedz że magowie już od pierwszej gwiazdki mają zaklęcie na obniżenie obrony więc to i tak było trudne do przejścia
ale jak byś miał więcej tancerzy ostrzy to pewnie by ci się udało
 
Status
Zamknięty.
Do góry