• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Brak zapowiedzi startu PB 7.10 na forum oraz w trąbce.

Status
Zamknięty.

AniaMar

Wędrowiec
Przepraszam Was wszystkich bardzo, moja wina, zrobiłem dziś rano ogłoszenie o przygodach niestety walnąłem się w godzinie, ja tam widziałem 2 rano(czas startu), teraz sprawdzam i była 20, musiałem źle popatrzeć. Bardzo Was wszystkich jeszcze raz przepraszam.
Ok pojawi się to o 20.00 w powiadomieniach?
 

ryjuwka

Rozbójnik
nie myli się tylko ten co nic nie robi.
nasze bractwo na S1 przygotowywało się do PB z przekonaniem, że rozpocznie się w czwartek.
 

Aslana

Tancerz ostrzy
Do tej pory mieliśmy informację trochę ponad 48h przed rozpoczęciem PB. Teraz będzie już zawsze tylko 1 dzień? Bo skoro pisze @jarq że o 02.00 miało wejść dziś....
Tak z ciekawości pytam bo coś nam tego czasu związanego z PB ubywa......
 

BlossomValvi

Łucznik
Może się czepiam ale mamy 6.10 środa prawie 20:00 mniej niż 24h do startu wiadomość miała się pojawić o:
- 2 rano w środę? To i tak mniej niż 48 h
- 2 rano we wtorek? To czemu nie było jej o 20:00 we wtorek?

dla przypomnienia:
- Niemcy dostali ja przed 19:00 w poniedziałek
- Czesi o 7:30 rano we wtorek
Obie ponad 48h przed startem
 

JAY.

Wędrowiec
Gratulacje dla zarządzających tą grą o super szybkim monicie odnośnie rozpoczęcia PB...chyba pomału olewają Graczy - o tym świadczą liczne oferty żeby ładować pieniądze na diamenty - no tego nigdy im za mało, bo przecież trzeba płacić grafikom za robotę, mogę tylko wyrazić swoje zdanie o tym, że załadowałem kilkaset złotych na dobry start i już nie zobaczą ode mnie żadnej złotówki - właśnie dlatego co zrobili teraz z monitem o PB...
 
Status
Zamknięty.
Do góry