• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odrzucone Budynki eventowe - wzrost

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1015
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1015

Guest
Witajcie.
Przeglądając ten wątek, nie znalazłam jeszcze takiego pomysłu, aczkolwiek przy ilości tematów mogłam go przegapić. Jednakże naszła mnie taka myśl, żeby budynki eventowe wzrastały wraz z rozdziałem. Tzn. nie mówię tu o tym, by wzrastały te już postawione, bo to byłoby z deka bez sensu, ale by poziom budynku eventowego (każdy rozdział sprawia, że taki budynek albo daje więcej kultury, albo np. zamiast narzędzi produkuje manę, albo itd.), który nie jest wystawiony na mapę, wzrastał sobie w inwentarzu, aż do momentu, gdy gracz nie zdecyduje się go wystawić. Wydaje mi się, że to fajnie zmieniłoby sposób patrzenia na te budynki i planowania własnego miasta.

PS. Jeśli event odbywa się np. w niziołkach, które są na tę chwile ostatnią erą, to budynek ten ma już wówczas najwyższy swój rank, dla osób będących w tej erze
 

DeletedUser110

Guest
Podobny pomysł już przecież padał: wątek.
Natomiast co do pomysłu aby 'kisić' budynek w worku, żeby rósł wraz z naszym rozwojem uważam za bezsensowny. Bo po co taki budynek stawiać, skoro jak przejdę następną rasę to się zrobi lepszy? No i tak będzie do momentu, aż IG ogłosi że zaprzestaje rozwoju gry. Wtedy owszem, budynek będzie najlepszy z możliwych, ale... wówczas większości odechce się grać.
 

DeletedUser626

Guest
Dokładnie to co napisał @Fredek z Fabryki Kredek . System podnoszenia poziomów już jest zgłoszonym pomysłem, nawet zgłoszonych jest kilka, ale podnoszenie poziomu budynków tylko w Inwentarzu skończy się ich chomikowaniem, a rozwój gry idzie w dokładnie przeciwną stronę i stawia na wymianę budynków na nowsze z wydarzeń i budynki tymczasowe, by nie zalegały w nieskończoność.
 
Status
Zamknięty.
Do góry