• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

budynki ewolucyjne

kamilkamilkamil2

Wędrowiec
czesc :)

przypuszczam ze ten temat raczej na pewno przewinął sie przez forum ale nie poruszam się tutaj zbyt płynnie dlatego pewnie nie umiałem na niego trafić ... tytułem wyjaśnienia z delikatną nutą "przeprosin" ze potencjalny nieład na forum :)
do meritum...
mam kilka artefaktów - tych co podnoszą te ewolucyjne budynki na wyższe poziomy - w takich ilościach ze mógłbym mieć np 2 Stonehenge na maksymalnych poziomach - ale nie mam tego budynku startowego - gdzieś mi wpadło w oko ze mówicie tutaj o tym "podstawka" ... w każdym razie nie mam o_O
i co w takiej sytuacji ? można to skądś wyczarować ?
 

mayst

Wędrowiec
Te budynki, o których mówisz, t.zn. "podstawki" pod nich, raz na jakiś czas pojawiają się do tworzenia w akademii magii. Zaglądaj tam co jakiś czas i z pewnością trawisz na ten, którego potrzebujesz
 
Wiele tzw. podstawek budynkow ewolucyjnych mozna wytworzyc w Akademii Magii, przy czym pojawiaja sie one cyklicznie, tzn. jedne sie pojawiaja, inne znikaja itd. Pojawiaja sie oczywiscie tylko te podstawki, ktorych nie mamy jeszcze w miescie lub w inwentarzu.
Druga mozliwoscia zdobycia podstawek sa oferty, ktore pojawiaja sie od czasu do czasu, dzieki ktorym mozna takie budynki po prostu kupic. Czy to za realna kase, czy za diamenty. Calkiem niedawno kupilem za bodajze 800 diamentow brakujaca mi podstawke do Domku z Piernika. Ostatnia mozliwoscia zdobycia starych podstawek, ktora przychodzi mi do glowy, sa eventy. Na przyklad w obecnym ci, ktorzy osiagna bardzo wysoki wynik, beda miec mozliwosc zdobycia dodatkowej podstawki wlasnie Domku z Piernika.
 

Serengeti

Szef kuchni
Dodam jeszcze, że widziałam ostatnio podstawkę do Stonehenge w Akademii :) tak że trzeba polować :)
Budynki pojawiają się w pierwszym slocie (z pięciu), zadbaj o to, żebyś miał go niezajętego jak się przekręca licznik, wtedy większa szansa, że się go trafi :)
 

Elik2

Zwiadowca
Budynki pojawiają się w pierwszym slocie (z pięciu),

To jest to jakoś przyporządkowane?
Wiadomo co się pojawi w 2, 3 i 4 (5 oczywiście też) slocie?

Poza tym jeśli mówisz prawdę to szansa na wzmocnienia jest z 5 razy mniejsza niż można było sądzić...
 

Serengeti

Szef kuchni
To jest to jakoś przyporządkowane?
Wiadomo co się pojawi w 2, 3 i 4 (5 oczywiście też) slocie?
A artefakty tez maja swoje sloty ?

Tak, oczywiście :)
1 budynki
2 PW/AW/odłamki run
3 instanty na młotki/monety/portalówki
4 czasówki
5 artefakty, relikty, karma

Szansa na wzmocnienia jest cały czas taka sama - 1 raz na cykl Akademii :)
 

blazius1

Paladyn
Przy czym w obrębie slotu nr 1 prawdopodobieństwo trafienia jakieś podstawki do ewolucyjnego może być mniejsze niż np. prawdopodobieństwo trafienia konkretnego wzmocnienia do wojska. Z trafieniem elementu zestawu możne być podobnie.

Zazwyczaj w takich zakamarkach gry wprowadzany jest jakiś rozkład tych prawdopodobieństw.
 

DeletedUser5580

Guest
Teraz np miałem artefakt feniksa ognia na drugim slocie( głównie na niego poluje )
 

DeletedUser5580

Guest
Czyli suma sumarów, starać się aby ten ostatni slot był wykupiony przed rotacja AM ?
 
Do góry