• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Chowanie budynków

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 198835
  • Data rozpoczęcia

Deleted User - 198835

Guest
Toć przecież dokładnie to samo napisałam wyżej i to nawet dwa razy :)
I właśnie takiej odpowiedzi od nich się spodziewałam
Tyle , że Ty (i kilku innych) to przypuszczałeś a ja mam oficjalne info :)

Teraz wiemy to od suportu bez zbędnego przekomażania się dlaczego jedno można a drugie już nie :)
 

Nusion

Kapłan
Tyle , że Ty (i kilku innych) to przypuszczałeś a ja mam oficjalne info :)
No nie wmawiaj mi takich rzeczy Andrzeju :) Ja nie przypuszczałam, ja wiedziałam, to było wiadomo od 2019 roku, wrzucę link. Jedyne co się zmieniło, to możliwość chowania ewolucyjnych. I ja się nie przekomarzałam, tylko pisałam, jakie są fakty :)

 

Deleted User - 198835

Guest
Powtarzam - wcześniej to były Wasze przypuszczenia a teraz jest to oficjalne info , więc o co Ci tera jeszcze chodzi ?
To , że przypuszczenia były trafne nie zmienia faktu , że to tylko przypuszczenia
 

Nusion

Kapłan
Nie Andrzej. To, że Ty o tym nie wiedziałeś i Twój kolega nie wiedział to nie znaczy, że nikt nie wiedział. Ja wiedziałam na 100%, dlaczego nie da się tego schować i Ci o tym powiedziałam. Ty nie chciałeś uwierzyć, trudno :) Ale to nie sprawiło, że fakt stał się przypuszczeniem. Masz wyżej post z 2019 roku, już wtedy to był fakt, a nie przypuszczenia :)
 

Deleted User - 198835

Guest
Nusion czytaj ze zrozumieniem , albo po prostu nie pij tyle
 

Deleted User - 198835

Guest
Wy to zaobserwowaliście i przypuszczaliście , że macie rację , ja to sprawdziłem i piszę o tym , więc jak napisałem , że potwierdziły się Wasze przypuszczenia , to nie mam racji ??
Nie wiem co bierzesz , ale bierz połowę
 

Nusion

Kapłan
jak napisałem , że potwierdziły się Wasze przypuszczenia , to nie mam racji ??
Nie masz. To Ty przypuszczałeś, że nasza wiedza jest nieprawdziwa i Twoje przypuszczenia się nie potwierdziły :D

Ja to wiedziałam od 4 lat. Tak samo jak wiedziałam, że nie można schować obozu najemników czy wzmocnień wojskowych i dlaczego. Myślisz, że przez 4 lata żaden gracz przed Tobą nie wpadł na to, żeby sprawdzić czy to nie błąd?? Po wprowadzeniu teleportów były na wszystkich forach dziesiątki stron dyskusji o tym co można, co nie i dlaczego. Z udziałem moderatorów, którzy odpowiadali na pytania. Gdzie tu miejsce na przypuszczenia?

albo po prostu nie pij tyle
Nie wiem co bierzesz , ale bierz połowę

No piję mniej, biorę połowę, a Ty nadal nie masz racji :D
 

Birma200

Zwiadowca
Witajcie
Kolega w bractwie ma kłopot z brakiem możliwości schowania budynków rasowych w rozdziale Kupcy z Unuru (17 rozdział)
Pisał do suportu , to jakieś brednie mu pisali , to podpowiedziałem mu , żeby napisał dokładnie , że chce schować do magazynu budynki rasowe i nie może tego zrobić pomimo , że we wcześniejszych rozdziałach chował budynki rasowe i któreś jeszcze ma w magazynie i że wyczyścił ciasteczka oraz usuną grę i zainstalował ją ponownie (i pare innych szczegółów do których się suport przyczepia) to odpisali mu , że głównych budynków nie można chować
Teraz pytanie :
Które budynki rasowe są "główne" w rozdziale Kupcy z Unuru" i dlaczego nie może schować innych budynków niż portal ?
Właśnie skończyłam ten rozdział, udało mi się tuż przed Przygodą Bractw. Ucieszyłam się, bo niestety w tym rozdziale żadnego budynku nie można było schować. Chcąc zrobić miejsce na poprzednią PB trzeba było statki sprzedać...
Tak więc jak widać różnie to wygląda w poszczególnych rozdziałach, nie ma reguły...
 

Birma200

Zwiadowca
Ależ jest reguła, od zawsze była. Nie można chować budynków rasowych, które są ograniczone ilościowo (limit do postawienia w mieście). Tylko niektóre rasowe mają takie ograniczenie, pozostałe można chować :)
Oki, dzięki. Nigdy tego aż tak nie analizowałam, dlaczego jedne można chować, a inne nie. Teraz już będę mądrzejsza... ;):)
 

Deleted User - 198835

Guest
Oki, dzięki. Nigdy tego aż tak nie analizowałam, dlaczego jedne można chować, a inne nie. Teraz już będę mądrzejsza... ;):)
Ja nigdy nie chowałem budynków rasowych , kolega czasem tylko i trafiał na te bez limitów a teraz chciał schować te z limitami na czas PB aby postawić budynki do nastawienia na dłuższe produkcje , a że nie zrozumieli się z suportem , a czasu było coraz mniej , to poprosił o pomoc w zapytaniu tutaj , a ze forum teraz działa jak działa przez przeniesienie się władz i niektórych graczy co częściej tu zaglądali na discorda zapytałem się też na suporcie i odpowiedzi tutaj i z suportu w sumie miałem w podobnym czasie a że były takie same , to pragnąłem potwierdzić obserwacje graczy , bo zaczęły się też wątpliwości że to jednak może być błąd a ja pierwszy ruszyłem temat w suporcie
 
Do góry