• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Co dalej? [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser352
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser352

Guest
Drzewko t. zakończone. Mimo posiadanych możlowości rozszwrzenia terenu nie można rozbudowywać dalej miasta :(
Co dalej z grą, bo nudą wieje :(
 

DeletedUser

Guest
Utknąłeś w miejscu, gdzie już część graczy na serwerze testowym. I już część tutaj. Dopóki nie ma nowości to leżysz i kwiczysz. A nowości nie spodziewaj się przed połową października, bo fizycznie się nie da. Na testowym rzeczy się "grzeją" 2 tygodnie około zanim wejdą na serwery live. Nawet gdyby więc już jutro tam wrzucili nowości to dopiero około 7 października by to było na innych serwerach. O ile by nie wyłapano błędów uniemożliwiających grę, bo wtedy dolicz kolejne tygodnie na łatanie. Nie licz na nowości przed świętami. Zapowiedzi sobie mogli w InnoTv robić szumne, że zobaczymy je we wrześniu, ale ja do tego już wtedy bardzo sceptycznie podchodziłem. Sam jestem dev-em i wiem jak wygląda cykl wydawniczy oraz na czym polega. Od momentu gdy na testowym nowości się pojawią dopiero jakieś 2-4 tygodnie licz do momentu pojawienia u nas. W szybszym tempie jedynie hotfixy uniemożliwiające lub poważnie utrudniające grę mogą wychodzić.
 

Deleted User - 34008

Guest
Zrównaj wszystko z ziemią i zbuduj od nowa. Zanim się coś zmieni to prawie zdążysz :)

images
 

DeletedUser

Guest
W The West była podobna sytuacja tylko na większą skalę, gracze osiągnęli próg... też były obawy itp... dziś West jest tam gdzie jest, czyli ma się dobrze :) Cierpliwości. BTW, jest jakaś open beta Elvenara? Link proszę jeżeli jest, leniwy jestem i nie chce mi się szukać :p
 

DeletedUser

Guest
Onu, dla Coebie https://beta.elvenar.com/web/

Nie martwcie się o "late game" są wielkie plany ale trzeba uzbroić się w cierpliwość, wszystko musi zostać przetestowane, sprawdzone, żeby nie pojawiały się błędy krytyczne.
 

DeletedUser352

Guest
To, że kiedyś coś będzie to wiem. Tylko teraz nic nie ma :( To strasznie zniechęca do gry. A reklamy w telewizji i w internecie tylko ciśnienie podnoszą :( Przawda jest taka, że najlepszy przyrost graczy jest z rekomendacji obecnych graczy.
mnie od dawna PR idą na marne bo w technologi nic się nie dzieje. Nie ma szans nic budować, bo nie ma gdzie :(
Gra powinna wyprzedzać graczy lub dawać im upust w innych zajęciach. A sianie i zbieranie to na Farmerze :p
 

DeletedUser

Guest
Gra prawdopodobnie będzie szerzej reklamowana po wprowadzeniu wszystkich planowanych ulepszeń. Tak by reklamować już kompletny produkt. Na chwilę obecną gra jest wciąż niestabilna. Niestety. Musimy poczekać na kolejne aktualki. Myślę, że nadchodzące zmiany zostaną dobrze przyjęte i projekt jako całość będzie mógł się sam w sobie reklamować.
 

DeletedUser

Guest
Miejmy nadzieję... W chwili obecnej coraz więcej osób dobija do limitów gry i zwyczajnie nie ma co robić. Ja za moment wskoczę do ostatniej ery, więc mam przed sobą jakoś około 2 miesiące mniej więcej na zakończenie techów z samych punktów zbieranych co godzinę. Jeśli będę wykupywał punkty za monety, to nieco szybciej zapewne. Teraz jeszcze mam chociaż możliwość walczyć, ale to także daje mi Punkty Wiedzy i tym samym przyspiesza moment ukończenia drzewka. A nie zaczynałem tu jako jeden z pierwszych. Zacząłem grać w ostatnim tygodniu czerwca jakoś, czyli z tego wynika, że do 5 ery gra zajmuje jakoś 3 miesiące, a dobicie drzewka to szacunkowo 4-5 miesięcy. To krótko jak na grę przeglądarkową, gdzie wbicie "maxa" zajmuje zazwyczaj około roku lub więcej przy normalnej grze.
 

DeletedUser

Guest
Słuchajcie się Avi :)
Gra ma potencjał, to że jest chwilowy zastój to normalne w każdej grze.
Tak jak już gdzieś wspominałem, skoro IG wypuściło grę to będzie o nią dbać. Trzeba sie uzbroić w cierpliwość.
Gra jest super i chyba warto poczekać.
 

DeletedUser

Guest
Nie mówię, że gra nie jest fajna, czy że jest zła. Po prostu wypuszczono ją chyba zbyt wcześnie, przez co brak jej wielu elementów, które urozmaiciły by rozrywkę i sprawiły, że jedyną opcją jaka jest do robienia to wejście dwa razy na dzień i zebranie produkcji albo ciągłe naparzanie questów powtarzalnych. Tak obecnie to wygląda zazwyczaj. Brak jest praktycznie odskoczni od tego, bo z czasem przeciwnicy stają się za silni na nasze oddziały i wygrana w walkach staje się niemożliwa i pozostają tylko negocjacje, a to wiąże z robieniem na potęgę manufaktur by towary produkować. Kółko się zamyka...
 

DeletedUser

Guest
Nie trzeba wchodzić co kilka godzin, ponieważ gra ma cykl wydawniczy. Aktualizacje co 2 tygodnie we wtorek. Ale zamknięcie tematu było dziwne. Jak dla mnie miało na celu tylko zamknięcie go by nikt nie narzekał w nim.
 

DeletedUser

Guest
Jeśli ktoś ma jakiekolwiek pytania, na które będę w stanie odpowiedzieć to proszę pisać. Temat został zamknięty ponieważ aktualizacja nie dojdzie do skutku, prawdopodobnie przeskoczymy od razu na 0.26, w którym uwzględnione zostaną zmiany z o.25 i wtedy będzie można dyskutować.
 

DeletedUser261

Guest
Dziękuje Avilon za wyczerpującą odpowiedź na priv i przepraszam za ostre słowa krytyki ,postaram się być grzeczniejszy następnym razem.
 

DeletedUser

Guest
@Avilon W sytuacji gdy zaczyna się złość w wątku, a się zamyka go, to wypadało by tam dokładnie napisać czemu. Inaczej to wygląda na to co ja napisałem, a więc uciszenie niepokornym placu zabaw. Ja wiedziałem, że 0.25 i 0.26 będą złączone, bo o tym już na forum bety wiadomo od prawie 2 tygodni, ale ile osób o tym wie tutaj? I zobacz z jakim wyjaśnieniem został temat o 0.25 zamknięty. Nikt się by nie domyślił, że chodzi o wycofanie tej aktualizacji z cyklu wydawniczego. Zamykający musi lepiej dobierać słowa i wyjaśnienia, bo teraz jest to niejednoznaczne.

images
 

DeletedUser192

Guest
krasie już wylądowały (i 0,26) na eng serverze ?

EDIT: tak na angielskim już mają.

no to pytanie do Elvenar Team: kiedy u nas ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Wkrótce ;) usłyszymy śpiew krasnoludzkiej drużyny, dzielnie zmierzającej do ponownego zasiedlenia zakątków Elvenara
 
Status
Zamknięty.
Do góry