• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Co dalej? [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser352
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser110

Guest
Z Bety:

wr_kowe_cuda.png


Pech polega na tym, że na becie nie zbadałem jeszcze żadnych cudów, więc nic nie jestem w stanie więcej wykapować. Czy ktoś zaszedł tam dalej i mógłby popatrzeć, co dają te wróżkowe cudy?
 

DeletedUser110

Guest
Heh. I znów 'ciekawe' rozwiązania:

Cud 'kupiecki':

cud_kupiecki.png


Cud 'pomyślności':

cud_pomy_lno_ci.png


Zmniejszenie prowizji to bardzo dobre rozwiązanie, ale dla graczy na początku drzewka. Poza tym, jak widać trzeba będzie po raz kolejny odbudować portal krasnoludzki.
 

DeletedUser449

Guest
Poza tym, jak widać trzeba będzie po raz kolejny odbudować portal krasnoludzki.
Dlaczego? Zwiększenie produkcji towarów ras gościnnych wcale nie oznacza tylko krasnoludy i wróżki. Dotyczy też każdych kolejnych przybyszów. Ten opis nie implikuje posiadania wszystkich portali.
Wróżkowe cuda:
Jeden zmniejsza prowizję za handel z nieodkrytymi graczami, poprawia wymianę złota/narzędzi/dóbr bonusowych na pozostałe towary i zwiększa produkcję towarów rasowych. Drugi daje narzędzia i zwiększa czas trwania zaklęcia "moc zasobów".
Czy ktoś dostrzega korzyści związane z budową tych cudów, które rekompensują stratę reliktów bonusowych?
 

DeletedUser580

Guest
Czy ktoś dostrzega korzyści związane z budową tych cudów, które rekompensują stratę reliktów bonusowych?

Korzyści są oczywiste i nie byle jakie:
Mało?
Ja uważam, że te cuda są fenomenalne! Żałuję tylko, że runy będę na nie zbierać jakieś 2 lata (mając szczęście przy wypełnianiu koła). :(
 

astoN-

Rozbójnik
nie sadzilem, ze sa w stanie zrobic jeszcze gorsze cuda od tych ktore juz sa, ale jakos im sie udalo ;) jak ktos dojdzie do tych cudow i nazbiera na nie runy to juz ma tyle towarow, ze nie kupuje z prowizja ani od kupca... z reszta nigdy nie kupowalem nic z prowizja bo i po co... logika w tej grze kuleje strasznie, to by bylo dobre na poczatku gry a nie na koncu... akademii stawial nie bede, wiec za czary dziekuje, po co komu mlotki z cudow? nawet warsztatow nie mam bo niepotrzebne jak sie przewija zadania... dajcie cos konkretnego czego nie ma w grze a nie ciagle to samo, wiecej niepotrzebnych surek, najpierw akademia buff na surki i mlotki a teraz cuda, sa ludzie co maja po 20milionow+ surek, sam mam 12M, przy moim malym miescie, bo nie mam ekspansji za diaxy... zajmijcie sie czyms konstruktywnym w koncu, obnizenie czasu zwiadu, zmniejszenie czasu produkcji wojska, buff do dmg albo redukcja otrzymywanego dmg w walkach, cokolwiek czego nie mozna kupic lub wyprodukowac...
 

DeletedUser110

Guest
Pokazał mi się dziś ankieta do wypełnienia.
Co mi się nie spodobało, to pytania o to, czy chciałbyś walk między graczami czy jakoś tak.
Oczywiście dałem 'absolutnie nie', ale jak to się ma do zapowiedzi, że ma być to gra pokojowa, w odniesieniu do której gracz nie będzie w czasie urlopu myślał, czy jak wróci to nie zastanie zgliszcz..?
 

DeletedUser449

Guest
Zgadzam się, że gra jest postrzegana jako non-PvP i taka powinna pozostać. Stanowczo powinno się również unikać zmian, które zmuszają do regularnego logowania, by czegoś nie stracić. Przede wszystkim należałoby rozwinąć wątek ekonomiczny, zamiast kontynuować obecny trend militarny (obóz najemników + turnieje). Ale rozwinięcie możliwości bractw i większa rywalizacja między nimi mogłaby wyglądać ciekawie.

Można się zastanowić nad możliwością walk, oczywiście z pełnym poszanowaniem niechęci do uczestnictwa w takiej rozgrywce. Przyjemnie byłoby z kimś powalczyć, żeby przekonać się która z ras jest silniejsza. Nikt nie miałby przeciwko towarzyskim walkom, zwłaszcza jeśli nie oznaczałoby to strat wojska. Ale inne walki między graczami, zwłaszcza wiążące się z dużymi korzyściami dla zwycięstwa... to nie ten typ gry. Taka zmiana musiałaby być naprawdę przemyślana.
Chętnie zobaczyłbym turniej, w prawdziwym znaczeniu tego słowa.
 

DeletedUser885

Guest
Ciekawe jak miałoby wyglądać wprowadzenie systemu walk. Oczywiście mówie o tym tylko w teorii. Gracze,którzy grają w grę od kilku miesięcy osiągnęli swoje sukcesy bez walk z graczami. Jakby teraz wprowadzili możliwość walk,to byłoby to trochę nie fair w stosunku do nowych.
 

DeletedUser449

Guest
Ciekawe jak miałoby wyglądać wprowadzenie systemu walk. Oczywiście mówie o tym tylko w teorii. Gracze,którzy grają w grę po kilka miesięcy osiągnęli swoje sukcesy bez walk z graczami a jakby teraz wprowadzili możliwość walk,to byłoby to trochę nie fair w stosunku do nowych.
Przede wszystkim, walki między graczami nie mogą wiązać się z ograniczeniami wobec innych. Atakowanie innych miast, plądrowanie i wszelkie inne wojenne aspekty zdecydowanie odpadają. Nie powinno być negatywnych konsekwencji dla kogoś, kto wyląduje w pobliżu silniejszych graczy. Ewentualne PvP powinno się wiązać tylko z korzyściami dla uczestników i być oparte na pełnej dobrowolności. Przy czym owe korzyści nie powinny być tak duże, by PvP stało się konieczne - inaczej nie ma mowy o wspomnianej dobrowolności. Nie może być jak z akademią magii, że niby można jej nie budować, ale przez to stoi się z zadaniami.
PvP może stanowić co najwyżej alternatywę obecnego PvE.
 
Status
Zamknięty.
Do góry