• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.1

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser967

Guest
@Nomak a cuda mają jakieś normalne? Bo co do cudów orkowych i leśnoelfickich - dawno tak zbędnych i po prostu głupich budynków nie widziałem ;)
 

DeletedUser37

Guest
@Tauriels
Od czwartku i faktycznie, trochę rozmazane te cyferki, następnym razem zwiększę jakość nagrywania ;)

@Gustaw-Konrad
Kurcze, zapomniałem o cudach ;) a co do ich użyteczności to Sam zdecyduj/sobie odpowiedz (ja tam nie chcę się wypowiadać):
Labirynt ciemnej materii?
2illn2f.jpg

Bonus #1: Produkcja many co 3h
Bonus #2: Zmniejsza wyciek many

Smocze opactwo?
a40rxu.jpg

Bonus #1: Zwiększa siłę jednostek magicznych
Bonus #2: Dodatkowa mana po użyciu zaklęcia
 

DeletedUser707

Guest
@Tauriels
Od czwartku i faktycznie, trochę rozmazane te cyferki, następnym razem zwiększę jakość nagrywania ;)

@Gustaw-Konrad
Kurcze, zapomniałem o cudach ;) a co do ich użyteczności to Sam
@Tauriels
Od czwartku i faktycznie, trochę rozmazane te cyferki, następnym razem zwiększę jakość nagrywania ;)

@Gustaw-Konrad
Kurcze, zapomniałem o cudach ;) a co do ich użyteczności to Sam zdecyduj/sobie odpowiedz (ja tam nie chcę się wypowiadać):
Labirynt ciemnej materii?
czyli wyglada na to ze potrzeba bedzie duzo many
2illn2f.jpg
cz
Bonus #1: Produkcja many co 3h
Bonus #2: Zmniejsza wyciek many

Smocze opactwo?
a40rxu.jpg

Bonus #1: Zwiększa siłę jednostek magicznych
Bonus #2: Dodatkowa mana po użyciu zaklęcia

zdecyduj/sobie odpowiedz (ja tam nie chcę się wypowiadać):
Labirynt ciemnej materii?
2illn2f.jpg

Bonus #1: Produkcja many co 3h
Bonus #2: Zmniejsza wyciek many

Smocze opactwo?
a40rxu.jpg

Bonus #1: Zwiększa siłę jednostek magicznych
Bonus #2: Dodatkowa mana po użyciu zaklęcia
 

DeletedUser629

Guest
Obejrzałam filmik ... dzięki super ... i znowu myśli i pytania kłębią mi się po główce ... mam nadzieję że większość tych nowych budynków jest ... wisząca ;) ... bo jak patrzeć po drzewku są 2 ekspansje ... jedna prawie na początku ... a druga na końcu ?? a po co tam ? ... wiadomo że na start najwięcej jest potrzebnego wolnego miejsca ... ciut coś tam zostało z poprzedniej epoki ... ale patrząc na gabaryty tych budynków ... może być ciężkawo :confused: ....
Ale na pocieszenie .... noo niby kto ma z tym dać sobie radę jak nie My :p:cool:
Powodzenia w nowej epoce ... ja już nie mogę się doczekać :)
 

DeletedUser1088

Guest
tak 70 rezydencji x 3 pola= 8,4 ekspansji;(
a gdzie miejsce na resztę???

pewnie trzeba będzie cosik wyburzyć
 

DeletedUser449

Guest
W sprawie rezydencji...
@Dragomira , możesz przesłać zapytanie, czy w następnej epoce (jedenastej) rozmiar rezydencji będzie nie mniejszy niż w dziesiątym rozdziale? Nie powiem, jakbym miał zburzyć część rezydencji teraz, a potem zmniejszą się z 3x5 do 1x5 to byłoby trochę nerwów... lepiej w ogóle nie rozbudowywać, niż potem rozbudowywać 25 poziomów zamiast ostatnich czterech.
Mniejsza o wszystkie inne budynki, ale kwestia rozmiaru rezydencji jest niezwykle ważna, a to znaczenie rośnie z każdą epoką. Twórcy chyba o tym wiedzą, skoro w przypadku informacji o nich był już taki precedens - przy wprowadzeniu orków & goblinów zapewnili, że w epoce leśnych elfów rozmiar nie zostanie zmieniony.
 

DeletedUser174

Guest
W sprawie rezydencji...
@Dragomira , możesz przesłać zapytanie, czy w następnej epoce (jedenastej) rozmiar rezydencji będzie nie mniejszy niż w dziesiątym rozdziale? Nie powiem, jakbym miał zburzyć część rezydencji teraz, a potem zmniejszą się z 3x5 do 1x5 to byłoby trochę nerwów... lepiej w ogóle nie rozbudowywać, niż potem rozbudowywać 25 poziomów zamiast ostatnich czterech.
Mniejsza o wszystkie inne budynki, ale kwestia rozmiaru rezydencji jest niezwykle ważna, a to znaczenie rośnie z każdą epoką. Twórcy chyba o tym wiedzą, skoro w przypadku informacji o nich był już taki precedens - przy wprowadzeniu orków & goblinów zapewnili, że w epoce leśnych elfów rozmiar nie zostanie zmieniony.

podpisuje sie podtym pytaniem
 

DeletedUser626

Guest
@Kalart , mogę przesłać takie pytanie, ale jeszcze nie ma 10. rozdziału, a już pytasz o 11. - wątpię, aby ostateczne wartości dla kolejnej rasy były już ustalone, łącznie z tym czy będzie zmiana czy nie. Zapytać spróbuję, nic nie obiecuję.
 

DeletedUser1470

Guest
czemu nie ma zadnego info o nowym evencie?? na becie juz trwa...
 

DeletedUser1496

Guest
Właśnie, ile jeszcze będziemy czekać na nowy event? I dajcie jakieś informacje o nim, proszę :)
 

DeletedUser1496

Guest
Wielkie dzięki :):):)
Listą zadań również nie pogardzę ;);):D
Pozdrawiam:)
 

DeletedUser1496

Guest
dzięki :)
A ile ma być tych zadań ? I wiesz może kiedy u nas start? ;)
 

DeletedUser1496

Guest
Czyli ma być podobny do eventu bożonarodzeniowego? To pewnie będą też nagrody dzienne? Fajnie :D:D:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry