• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.1

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Axatloc

Wędrowiec
prawdopodobieństwo jest jak liczba Pi :), 25%, 7% itd czegoś tam będziecie mieli dokładnie tylko przy nieskończonej liczbie losowań, przy 100 losowaniach tylko się ocieracie o te procenty a zatem całe te wywody są nic nie warte
 

jakub357

Łucznik
To jest temat ,,co w trawie piszczy?", a nie pseudo-debata z działu kombinatoryki. Wszystkie powyższe posty zalecam i proszę pokasować, bo nikogo nie obchodzą, oprócz autorów gwoli prawdzie.
Jestem po prostu zły, że zaśmiecacie to forum i generujecie atmosferę czepialstwa o słówka.
Ciężko mi usłyszeć cokolwiek w tych odmętach rzeczy zupełnie nieistotnych.
Nie chcę widzieć więcej postów tego typu, mam ich po po dziurki w nosie.

.
 

DeletedUser967

Guest
Parafrazując Kisielewskiego - polemika z głupcem nobilituje go bez potrzeby.
Wszystkich przepraszam, że dałem się wciągnąć w polemikę z Cesarzem Kalartem.
Jeszcze niedawno nazwałem go chwastem forumowym a teraz sam sam zaśmieciłem forum podejmując niepotrzebną pyskówkę.
Od teraz omijam szerokim łukiem tego pana czego i innym życzę.
Dobre wnioski, temu forumowemu trollowi należy się ban na forum, wszyscy by na tym skorzystali, łącznie z nim, bo by nie miał gdzie rozwijać swoich trollowych umiejętności ;)

BTW. również bardzo proszę o usunięcie niepotrzebnych wiadomości. Współczuję osobą które chcą odszukać postu z zadaniami z eventu. Pozdrawiam.

PS. dodałem nowe zadania dzienne do spojleru i edytowałem zadnia główne, teraz jest wszystko OK

PS.2. post jest na stronie 7 ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser313

Guest
dobra dajcie już spokój, co event będą te same kłótnie o wiedzę i prawdopodobieństwo. będzie dokładnie tak samo co event i tyle. I albo się gra albo nie. Będzie co ma być. Nie będzie to też pociągniemy dalej. Czym dłużej ciągniecie za**ście mądrą rozmowę, tym dłużej spam egzystuje i nakręca innych. A tymczasem niemieccy deweloperzy opalają się na hamakach z laptopami: )

ciekawe jaki daily gift będzie jutro na becie :eek::eek::eek: graficznie na razie w święta jakoś bardziej mi podchodziło : )
 

DeletedUser449

Guest
Budynek nie daje orków, tylko strategów-orków - takie jednostki. Więc nie warto. Chyba że mowa o gnieździe orków, ale ten budynek daje narzędzia w erze wróżek.
 

DeletedUser1483

Guest
Witam. Powie mi ktoś czy będzie jeszcze możliwość wylosowania nagrody dnia "Płonące jajko" ? To była nagroda w dniu piątym. Nagrody dzienne w poradniku podane są do 17 -tego dnia, teraz losuje się nagrodę za dziesiąty dzień, a jeszcze zostało 19 dni eventu.
 

jakub357

Łucznik
Witam. Powie mi ktoś czy będzie jeszcze możliwość wylosowania nagrody dnia "Płonące jajko" ? To była nagroda w dniu piątym. Nagrody dzienne w poradniku podane są do 17 -tego dnia, teraz losuje się nagrodę za dziesiąty dzień, a jeszcze zostało 19 dni eventu.

Może tak być, że jeszcze wystąpi, najdroższy Febusie. Jednakże, jak sam zauważyłeś, czy też zauważyłaś, brak pewnych informacji.
 

DeletedUser967

Guest
Budynek nie daje orków, tylko strategów-orków - takie jednostki. Więc nie warto. Chyba że mowa o gnieździe orków, ale ten budynek daje narzędzia w erze wróżek.
Czy warto czy nie warto niech każdy sam zdecyduje. Patrząc na to, że produkuje strategów za darmo, daje kulturę i zajmuje mało miejsca to chyba jednak warto ;) a i nie trzeba przecież tym walczyć, bo faktycznie jest na 1 gwiazdce nic nie warte, ale długo nie trzeba czekać, bo niedługo dodadzą badanie ulepszające strategów.
EDIT: czarujący podarunek zwiększa ilość szkolonych strategów w tych terenach
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Christo

Rozbójnik
A co to za duży czerwony guzik w prawym dolnym rogu? Ktoś coś wie? :D
Po najechaniu kursorem jest opis "NIE KLIKAJ!"

Coś związanego z dzisiejszym dniem? :D
 

miriella

Zwiadowca
ja kliknęłam na tego guzika , ale śmiesznie , wszyscy mają ten sam obrazek i wiadomości stoją krzywo
ale śmiesznne , haha
 

DeletedUser313

Guest
ostatni event w święta był graficznie ładniejszy ale teraz przynajmniej podnieśli kulturę - wypas. fajnie : ))

ale kiedy w końcu będzie można schować w magazynie budynki już stojące ? czy to aż tak trudne nie wierzę :eek: żal mi niektórych budynków wyrzucać :(
 

DeletedUser967

Guest
ale kiedy w końcu będzie można schować w magazynie budynki już stojące ? czy to aż tak trudne nie wierzę :eek: żal mi niektórych budynków wyrzucać :(
Niestety nie można sobie pozwolić na sentymenty. Trzeba sukcesywnie wywalać stare, a dostawić nowe takie jak kult feniksa czy ogródki letnie.
 

DeletedUser1088

Guest
też mnie to smuci
kiedyś był podniesiony temat o wszystkich budynkach, i był problem z przeliczaniem rankingów itp
to rozumiem
ale budynki eventowe nie dają pkt rankingowych więc ktoś kiedyś np przy końcu gry mógłby stworzyć jakieś ładne estetyczne miasto a nie jak to wygląda aktualnie, czyli blokowisko z fabrykami;) Jakby to rzec, XIX wieczna Łódź;)
 

DeletedUser80

Guest
Dziwię się, że nie można chować budynków eventowych ani (tu szczególnie się dziwię) tych kupionych za diaxy.
W momencie kiedy mam całkowicie wyburzyć budynek za który wydałem konkretne pieniądze i wydać kolejne pieniądze na budynek który prawdopodobnie również w przyszłości będę chciał zburzyć to mam wewnętrzny opór i myślę, że nie tylko ja.
Gdybym taki budynek mógł "schować" do sakwy łatwiej byłoby mi go zburzyć i kupić nowy. I nieważne, że najprawdopodobniej nigdy znów starego nie postawię ale dalej mam to coś na co wydałem pieniądze i to daje pewne psychiczne rozgrzeszenie na kupno kolejnego.
Jeżeli do administracji nie przemawia logika graczy to może przemówi logika pieniądza?:)
 

DeletedUser629

Guest
hej ... podejrzewam, że magazynu na budynki się nigdy nie doczekamy ... nawet na to już nie licze ... sami zauważyliście, że co kolejna aktualka ... to są robione utrudnienia dla graczy ... :( a mogliby przynajmniej zrobić magazyn na określony czas ... np. wykupić za monetki magazyn na 10, 20 czy 30 dni ... to niektórym by rozwiązało problem ... zwłaszcza przy przebudowach miasta :)
 

DeletedUser1496

Guest
Na forum bety napisali, że prawdopodobnie u nas 8-21 maja. :)
 

Nusion

Kapłan
Przetłumaczone zadania do eventu Menhirok’s Duty
1. Zdobądź małą ilość monet*
2. Zdobądź małą ilość zasobów*
3. Wyprodukuj trunki 3x (warsztat 5min)
4. Zdobądź 40 kultury
5. Wyprodukuj Proste Narzędzia 5x (warsztat 15min)
6. Zdobądź zaklęcie Moc Zasobów 1x
7. Rozbuduj 3 budynki do lvl 4 lub wyżej
8. Zdobądź przyzwoitą ilość monet*
9. Zdobądź przyzwoitą ilość zasobów*
10. Przeprowadź zwiad prowincji lub rozbuduj budynek do lvl 10 lub wyżej
11. Wyprodukuj Chleb 30x (warsztat 1h)
Wyprodukuj Zaawansowane Narzędzia 10x (warsztat 3h)
12. Wyprodukuj Zaawansowane Narzędzia 7x (warsztat 3h)
Wyprodukuj Kosz Zakupów 3x (warsztat 9h)
Zdobądź pokaźną ilość zasobów*
13. Wyprodukuj Chleb 10x (warsztat 1h)
Wyprodukuj Kosz Zakupów 5x (warsztat 9h)
Wyprodukuj Skrzynkę z Narzędziami 4x (warsztat 1d)
14. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 5x (3h)
Wyprodukuj marmur/stal/drewno 5x (9h)
15. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 4x (3h)
Wyprodukuj marmur/stal/drewno 4x (9h)
Wyprodukuj marmur/stal/drewno 4x (1d)
16. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 3x (1d)
Wyprodukuj marmur/stal/drewno 3x (2d)
17. Zdobądź 14 reliktów
18. Rozwiąż 16 konfliktów lub kup 16 PW
19. Zbadaj technologię lub rozbuduj 1 budynek do lvl 12 lub wyżej

*Ilość monet i zasobów jest zależna od rozdziału, w którym się aktualnie znajdujemy
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry