• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.1

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

marcin10717

Wędrowiec
wyprodukować w Akademii Magii (13h) lub mieć szczęście i wylosować w jednej z 3 skrzyneczek co dziennie za pomoc dostajesz
 

DeletedUser1088

Guest
są dwa sposoby:
1) akademia magii
2) ze skrzynki z odwiedzin
 

DeletedUser1591

Guest
W zadaniu 11 jest błąd- powinno być 30x trunki, a nie chleb :)
 

DeletedUser629

Guest
Hejo ... ja właśnie robię to zadanie ... i mi zalicza chlebuś ... a nie trunki ... patrzcie też na rysunek :p
 

DeletedUser1591

Guest
No ja właśnie też chciałam pisać, że mi trunków nie zalicza :p Przepraszam, ale to nie do końca mój błąd ;)
 

DeletedUser629

Guest
No ja właśnie też chciałam pisać, że mi trunków nie zalicza :p Przepraszam, ale to nie do końca mój błąd ;)
Nie ma za co przepraszać ... na początku też trunki nastawiłam :D i jak założyłam (różowe) okularki to od razu chlebuś zobaczyłam :p
 

Hassano

Łucznik
a ja rano skończyłem event
i mam już spokój;)

A ja uważam że niema sie czym chwalić.. A stwierdzenie "I mam już spokój" brzmi jak by cie ktoś zmuszał do zrobienia tego i grania w te gre :) I teraz pytanie czym nie masz co w życiu robić i tylko kombinujesz jak tu grać lepiej, więcej, szybciej w elvenara albo sypiesz diaxami i z głowy :)
 

DeletedUser1088

Guest
A ja uważam że niema sie czym chwalić.. A stwierdzenie "I mam już spokój" brzmi jak by cie ktoś zmuszał do zrobienia tego i grania w te gre :) I teraz pytanie czym nie masz co w życiu robić i tylko kombinujesz jak tu grać lepiej, więcej, szybciej w elvenara albo sypiesz diaxami i z głowy :)

dążenie do perfekcji tak
diaxy nie

ogólnie gdyby nie małe niedopatrzenie, to bym skończył o 21,00 tego samego dnia.
 

Azulena

Rozbójnik
Hejo ... ja właśnie robię to zadanie ... i mi zalicza chlebuś ... a nie trunki ... patrzcie też na rysunek :p

A nich to diabli...
Czytałam i nie dotarło do mnie, że w zadaniu eventowym jest błąd! A że czasu mało (mojego, na grę), to się nie przyglądam, czytam co napisali, a napisali TRUNKI. Wrrrrrr.......

W spisie zadań jest chleb, ale założyłam, że to raczej w spisie jest pomyłka, no bo jak to??? Błąd w opisie w evencie, wszyscy to widzą i nie zostało zgłoszone i poprawione???!! Wrrrrrr..... :mad: :mad: :mad:

Straciłam czas.... :(
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser629

Guest
dążenie do perfekcji tak
diaxy nie

ogólnie gdyby nie małe niedopatrzenie, to bym skończył o 21,00 tego samego dnia.
Mi bardziej zależy na doskonałej rozbudowie Grodu i zabawie przy tym :rolleyes: niż na szybkim zrobieniu eventu ... bo znowu nuda zapanuje :(
Dobrze że mam z kim spamować na czacie i kopertce :p
A Tobie teraz się nie nudzi ??
@Azulena dasz radę !! ... jak nie to My Ci pomożemy ... ale tylko ... słownie dopingując !! :)
 

DeletedUser1088

Guest
nuda to zapanowała po skończeniu smoków;)
event był i się skończył a Ci którzy egzaltują się jego długością niech nadal trunki produkują zamiast chlebka;)
 

DeletedUser629

Guest
nuda to zapanowała po skończeniu smoków;)
event był i się skończył a Ci którzy egzaltują się jego długością niech nadal trunki produkują zamiast chlebka;)
Hejo ... skończyłeś Smoki :eek: ... toż to "struś pędziwiatr " z Ciebie fiu fiu .... Gratki :)
A co do tej produkcji chlebusia ... to ja zawsze pisze żem blondyna i gafy to moje drugie imię :p ... ale tu akurat po pierwszej produkcji zauważyłam że jest błąd :D
Serdeczne pozdrowienia dla ... wypiekaczy chlebusia ;)
 

DeletedUser1447

Guest
Ciężko w tych czasach dobrą mąkę dostać coby chleb pyszny wypiec, aczkolwiek na zacier przeznaczyć ją można. Tak więc od chleba do trunków droga niedaleką się staje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser629

Guest
Ciężko w tych czasach dobrą mąkę dostać coby chleb pyszny wypiec
Ja nie mam z tym żadnego problemu .... a chlebuś jest przepyszny :rolleyes:
a to dzięki znajomej, która dała mi swój przepis na chlebusia za co Jej bardzo dziękuję :) ... i od tamtej pory nie kupuje "gotowca" :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry