• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Nusion

Kapłan
Dziś na becie wystartował event Days of Music, potrwa 10 dni i parę godzin, czeka nas 38 zadań
U nas można się go spodziewać w czwartek 7 czerwca

1. Zdobądź małą ilość monet
2. Zdobądź małą ilość zasobów
3. Wydaj 3PW
4. Wyprodukuj Trunki 5x (warsztat 5min)
5. Zamieść 3 oferty
6. Zdobądź małą ilość marmuru
7. Zdobądź małą ilość stali
8. Zdobądź małą ilość drewna
9. Zdobądź 6 reliktów
10. Rozwiąż 9 konfliktów
11. Zdobądź worek monet
12. Wyprodukuj małą ilość jednostek
13. Wyprodukuj Zaawansowane Narzędzia 7x (warsztat 3h)
14. Wyprodukuj Kosz Zakupów 7x (warsztat 9h)
15. Zdobądź worek monet
16. Zdobądź worek zasobów
17. Wyprodukuj Proste Narzędzia 15x (warsztat 15min)
18. Wyprodukuj Chleb 14x (warsztat 1h)
19. Zdobądź 15 reliktów
20. Wyprodukuj marmur, stal i drewno 2x każdy (3h)
21. Rozbuduj 4 budynki do poziomu 5 lub wyższego
22. Wyprodukuj Zaawansowane Narzędzia 9x (warsztat 3h)
23. Wydaj 15PW
24. Kup 13PW
25. Zdobądź małą ilość marmuru, stali i drewna
26. Zdobądź 3 dowolne zaklęcia
27. Zdobądź worek monet
28. Wyprodukuj Skrzynkę z Narzędziami 7x (warsztat 1d)
29. Rozwiąż 11 konfliktów
30. Wyszkol sporą ilość jednostek
31. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 8x (bonus 3h)
32. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 7x (bonus 9h)
33. Zdobądź 23 relikty i 3 dowolne zaklęcia
34. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 5x (bonus 1d)
35. Wyprodukuj Chleb 18x (warsztat 1h)
36. Przeprowadź zwiad 1 prowincji LUB rozbuduj 1 budynek do poziomu 16 lub wyższego
37. Wydaj 25PW
38. Opracuj 1 technologię LUB rozbuduj 1 budynek do poziomu 18 lub wyższego
KONIEC

Nagroda:
https://www.gamersgemsofknowledge.com/days-of-music

EDIT: Poprawiłam zadanie 33 bo były złe wartości
EDIT: Poprawiłam również zadania 23 i 37 bo zostały zmienione
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser80

Guest
A ja zrobię po to, żeby wymienić za "Smoczą Matkę".
"Zarobię" 500 kultury i 400 ludzików bez straty miejsca.
Niby niewiele ale jak pewien król powiedział:
Mieczów ci u nas dostatek, ale i te przyjmuję (...)
 

Hassano

Łucznik
Wiadomo już oficjalnie że event pojawi sie
Linia zadań "Dni Muzyki" będzie dostępna od 7 czerwca (popołudniu) do 17 czerwca.
 

DeletedUser626

Guest
W temacie listy zadań do Dni Muzyki - dwa zadania, które był na becie i polegały na inwestycji PW w Cuda zostały zmienione:
zainwestuj 20PW w cud innego gracza -> wydaj 15 PW gdziekolwiek
i zainwestuj 30PW w cud innego gracza -> wydaj 25 PW gdziekolwiek.
 

Hassano

Łucznik
A możesz @Dragomira podać godzine startu eventu?? Bo godziny popołudniowe to może być 14 a równie dobrze 18 :)
Na becie ktoś pamięta o której wystartował??
 

DeletedUser626

Guest
Wszystkie wydarzenia startują między 12 a 15, z czego stanowcza większość w przedziale 13-14.
 

szerep

Zwiadowca
ciekawe, czy jest to możliwe w tym czasie bez uzycia diaxow.........a tak a propos, w jaki sposób wykonać zadanie 24 czyli "kupić 13 PW" bez diaxów?
 

szerep

Zwiadowca
oczywiście pisze to pytanie z pozycji gracza IV poziomu,
bez zbankrutowania i pozbycia się totalnie wszystkich premiowych towarów.
//
bo cena PW się nie resetuje przecież jak u hurtownika, więc?

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser80

Guest
Kupić znaczy kupić.
Albo za monety, albo za surowce albo za diaxy, wszystko w jednym okienku.
Innej opcji zaliczenia tego zadania nie ma.
 

Azulena

Rozbójnik
Skończony - budynek stoi :):)

To już przesada...

Ja TERAZ (niedziela, a wpis jest z czwartku) jestem na 26 zadaniu, czekam aż się zrobi kolejne zaklęcie.... a w zasadzie to nie bardzo czekam, ponieważ następne zadanie właśnie sobie "skasowałam".
Przeciągając mapę "zabrałam" 3 "skrzynki z narzędziami". Super... :(
Dlaczego do licha wszyscy twórcy gier zapomnieli, że wszelkie "mapy" najlepiej przesuwa się klawiszami strzałek?!

W sumie to chyba właśnie te różne eventy, Przygody, Turnieje i inne ........ powodują, że właściwie już nie lubię tej gry.
Nawet to co lubiłam, czyli samą grę bez tych wszystkich "przeszkadzaczy", też już mnie nie bawi. :(
 

DeletedUser3374

Guest
Naprawdę jaracie się takimi gierkami??? Przecież to badziew, w którym nie idzie o nic innego jak o wydębienie kasy z naiwniaków. Całość rozpoczyna się pięknie, miasteczko buduje się w miarę szybko, ale potem... "kup to", "kup tamto", czyli KASA. I właśnie to odbiera frajdę z całej gry.
Oczywiście, ktoś powie, że niczego nie robi się za darmo. No to napisz, pacanie jeden z drugim, że gierka zawiera w sobie elementy płatności i nie jest "darmowa"... BO TAKA NIE JEST!!!. Ja sobie w nią giercuję jedynie po to, bo zobaczyć jak długo będę musiał budować cokolwiek bez płacenia za cokolwiek. To naprawdę trwa baaaaardzo dłuuuuugo.
Pozdrawiam naiwniaków :)
 

Tajniakos

Paladyn
Naprawdę jaracie się takimi gierkami??? Przecież to badziew, w którym nie idzie o nic innego jak o wydębienie kasy z naiwniaków. Całość rozpoczyna się pięknie, miasteczko buduje się w miarę szybko, ale potem... "kup to", "kup tamto", czyli KASA. I właśnie to odbiera frajdę z całej gry.
Oczywiście, ktoś powie, że niczego nie robi się za darmo. No to napisz, pacanie jeden z drugim, że gierka zawiera w sobie elementy płatności i nie jest "darmowa"... BO TAKA NIE JEST!!!.
@heniek60 Naiwnym jest ten kto sądzi że zaloguje sie na grze przeglądarkowej i nie będzie w niej opcji płatności za różne elementy gry ;) Wiec nie rozumiem po co sobie pociskasz :) Skoro przeszkadza Ci to że są opcje płatnościowe proponuję stworzyć grę utrzymać serwery i wpuścić graczy zupełnie za darmo :) Moje pytanie jak długo byś tak uciągnoł?
Ja sobie w nią giercuję jedynie po to, bo zobaczyć jak długo będę musiał budować cokolwiek bez płacenia za cokolwiek. To naprawdę trwa baaaaardzo dłuuuuugo.
Pozdrawiam naiwniaków :)
Proponuję Tobie dalej "giercować" ;) a podpowiem Ci że i bez płacenia można w ta grę grać latami więc daruj sobie teksty typu "pozdrawiam naiwniaków" i jak nie masz do napisania nic mądrego to tego nie rób bo tylko się ośmieszasz
 

DeletedUser3374

Guest
tajniakos...oczywiście rozumiem, że przeglądarkowe gierki niosą z sobą element płatności. Wszystko zależy jednak od skali owej płatności. Gram i grałem w kilka gierek tego tupu. Jednak skala jakości grafiki, emocji, i przede wszystkim czegoś takiego co zwie się "grywalność", tu jest nieporównywalna z tym, ile trzeba by za to płacić. Gierka jest prymitywna i tyle.
W jednym się zgadzamy, w tę gierkę można grać latami.... bez specjalnych postępów i bez użycia realnej kasy :)
 

Tajniakos

Paladyn
tajniakos...oczywiście rozumiem, że przeglądarkowe gierki niosą z sobą element płatności. Wszystko zależy jednak od skali owej płatności. Gram i grałem w kilka gierek tego tupu. Jednak skala jakości grafiki, emocji, i przede wszystkim czegoś takiego co zwie się "grywalność", tu jest nieporównywalna z tym, ile trzeba by za to płacić. Gierka jest prymitywna i tyle.
W jednym się zgadzamy, w tę gierkę można grać latami.... bez specjalnych postępów i bez użycia realnej kasy :)
Jeden lubi córkę a inny teściowa ;) wszystko kwestią gustu. Uwierz że można grać w tą grę latami i nawet ze znacznymi postepami ;) Chyba że ma się aspiracje do TOP3 to sorki wtedy płać i nie stękaj ;) Ja nie płacę a jakoś gram i to chyba nie najgorzej :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry