• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser174

Guest
@Dragomira
a dlaczego event ma być dostępny tylko na mobilce? czyżby była za mało popularna?

jestem dinozaurem i uważam, że zadaniem telefonu jest nawiązywanie połączeń głosowych z wybranymi osobami. Tyle. Nie mam aplikacji bo nie chce być więźniem gry. I dobrze mi z tym. Akceptuję z pełną świadomością niedogodności z tym związane - trudno: albo ma sie ciastko albo je się ciastko. A tu taka niespodzianka...

Tym bardziej jest to dziwne, że był płacz że eventowych zadań nie ma na mobilce... a tu taka zmiana frontu.

Czyżby za mało osób gra na apce?

W nagrodach sporo przyspieszaczy czasowych. Niby bidnych, ale zawsze jakaś godzinka lub dwie się zbiorą razem. Zawsze to coś i pewnie czasami by sie przydało. Pytanie czy nagrody zmotywują mnie do zmiany podejścia do użyteczności telefonu... bo telefon służy do dzwonienia a nie do grania w gry...
 

Tajniakos

Paladyn
@Dragomira
a dlaczego event ma być dostępny tylko na mobilce? czyżby była za mało popularna?

jestem dinozaurem i uważam, że zadaniem telefonu jest nawiązywanie połączeń głosowych z wybranymi osobami. Tyle. Nie mam aplikacji bo nie chce być więźniem gry. I dobrze mi z tym. Akceptuję z pełną świadomością niedogodności z tym związane - trudno: albo ma sie ciastko albo je się ciastko. A tu taka niespodzianka...

Tym bardziej jest to dziwne, że był płacz że eventowych zadań nie ma na mobilce... a tu taka zmiana frontu.

Czyżby za mało osób gra na apce?

W nagrodach sporo przyspieszaczy czasowych. Niby bidnych, ale zawsze jakaś godzinka lub dwie się zbiorą razem. Zawsze to coś i pewnie czasami by sie przydało. Pytanie czy nagrody zmotywują mnie do zmiany podejścia do użyteczności telefonu... bo telefon służy do dzwonienia a nie do grania w gry...
Kikimora odpowiedz jest banalnie prosta:) dlaczego akurat ivent wszedł tylko na aplikacje mobilną? Zdobycie 50 reliktów i podbicie 40 prowincji bez dostępu do turnieju z poziomu aplikacji jest rzeczą trudnią a dla niektórych wręcz niewykonalną ;) stąd zmiana frontu IG :) inne bardziej racjonalne wytłumaczenie nie przychodzi mi do głowy.
 

DeletedUser1256

Guest
W praktyce ten event dla graczy zaawansowanych jest nie do zrobienia. No chyba że ktoś chomikuje odkryte prowincje, co się raczej nie zdarza.
 

DeletedUser1530

Guest
No cóż jeśli event jest dostępny na aplikacji to uważam że te zadania na zdobycie reliktów być może są nie do wykonania jeśli nie będą liczone relikty turniejowe zdobyte na przeglądarce. bo przecież wszystkim wiadomo że na apce turnieju zrobić się nie da. Ale nie uprzedzam faktów bo pewnie beta testerzy już testują turnieje na aplikacji mobilnej :):)
 

DeletedUser626

Guest
Linia zadań na mobilkę jest formą rozrywki dla Graczy pozbawionych dostępu do Przygód, ponieważ nie są one na aplikacji gotowe. Gracze tylko mobilni to przeważnie Gracze na wczesnym etapie gry, dla których zdobywanie reliktów i prowincji nie jest problemem, natomiast Gracze korzystający z obu platform mają relikty z Turniejów.
 

visit0r

Paladyn
Linia zadań na mobilkę jest formą rozrywki dla Graczy pozbawionych dostępu do Przygód, ponieważ nie są one na aplikacji gotowe. Gracze tylko mobilni to przeważnie Gracze na wczesnym etapie gry, dla których zdobywanie reliktów i prowincji nie jest problemem, natomiast Gracze korzystający z obu platform mają relikty z Turniejów.
zanim wprowadzicie event na samą mobilke naprawcie błędy w niej występujące
 

DeletedUser2716

Guest
Nie wiem czy wiecie ale jesli ktoś ma zablokowane badania ponieważ brakuje mu czegoś z nowej rasy np grzybków jak u mnie to nie zrobi pierwszego zadania czyli wydaj 2PW, pojawiło mi się to dziś na smartfonie więc nie dotyczy tylko bety. wszytko byłoby do zrobienia ale najpierw niech odblokują dodawanie PW w cuda na mobilkach
 

Nusion

Kapłan
Na becie jest ogłoszenie, że 17 maja mają się tam zacząć kolejne przygody bractw... Czy to znaczy że u nas wejdą po tygodniu, czyli 24 maja??? Jeszcze się jedne nie skończyły. Ktoś wie coś więcej?
 

DeletedUser2264

Guest
Na becie jest ogłoszenie, że 17 maja mają się tam zacząć kolejne przygody bractw... Czy to znaczy że u nas wejdą po tygodniu, czyli 24 maja??? Jeszcze się jedne nie skończyły. Ktoś wie coś więcej?

Tylko tyle co z trąbki, że będą dwa komunikatory, czat i jeszcze jeden na urządzenia mobilne. Gracze na telefonach między sobą, stacjonarni osobno .. Nie jest to info o PB, ale będzie trwało przez 4 tygodnie włączając czas trwania kolejnych PB. O samych przygodach niestety nic mi więcej nie wiadomo..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Tajniakos

Paladyn
Na becie jest ogłoszenie, że 17 maja mają się tam zacząć kolejne przygody bractw... Czy to znaczy że u nas wejdą po tygodniu, czyli 24 maja??? Jeszcze się jedne nie skończyły. Ktoś wie coś więcej?
@Nusion na becie jest komunikat w trąbce i po przeniesieniu na forum post następującej treści:
"W czwartek, 17 maja będziemy rozpocząć nową rundę Fellowship Adventures na Beta! Tym razem użyjemy tej samej konfiguracji, co trzecie Fellowship Adventures" :) Czyli jest wysoce prawdopodobne że po tygodniu zawędruje i do nas ;)
 

DeletedUser2264

Guest
Na becie klimaty a propos kolejnej przygody są mocno anty.. jeżeli u nas też pojawią się kolejne PB w tak krótkim odstępie czasu to frekwencja może być minimalna.
Ta przygoda jest wyjątkowo męcząca, podobno miało nie być 2-dniowych produkcji, a jest ich teraz cała masa.. Męczące strasznie, nagrody xxxxxxx. Podziwiam zapał walczących i trzymam kciuki za Mgłę. Aczkolwiek nie rozumiem :D
 

Tajniakos

Paladyn
Czy to żart czy taka zabawa z nami? Czyli znów przygody? Ale dlaczego???
Kiedyś coś było o tym że przygody będą eventem okazjonalnym, nie za często, czasem tak sobie, raz na jakiś czas... a teraz w maju dwa razy? Why?
Nieee :(
Nusion niestety to nie żart :D jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi :D zbliżają się wakacje wiec trzeba na nie zarobić a jak wiemy wraz z każdym iventem w parze idą "intratne propozycje zakupu diamentów bądź paczek z odznakami" Kasa musi się zgadzać ale nie tędy droga bo takie działanie wręcz odstrasza od ich kupowania...
 

Azulena

Rozbójnik
Kasa musi się zgadzać ale nie tędy droga bo takie działanie wręcz odstrasza od ich kupowania...
Masz absolutną rację Tajnikos.
Jak zobaczyłam w grze tę ofertę, o której napisałam w innym wątku, mało mnie szlag na miejscu nie trafił. Gdyby IG umiało zarabiać kasę na grze, nigdy by sobie nie pozwoliło na takie coś!

Oczywiście wiem, że nie ma sensu pisać (w dodatku na polskim Forum, nie "ich"), że powinni się zapoznać z modelem działania firmy Playata GmbH z siedzibą w Nürnberg...
W ich grę gram już blisko 5 lat, nie kupuję waluty gry często, jednorazowo zawsze tylko za 10,00 złotych... ale jak podliczyłam ile poszło przez te lata... mogłabym sobie coś porządnego do ubrania kupić, np, nowy płaszczyk, albo buty firmy Bata... ;)
Ale tak to jest, że zbierać na jakiś cel to się nie chce, a wydać 10 złotych (które dają w grze coś STAŁEGO) to się wydaje tak mało... ;)
 

jakub357

Łucznik
Ja Przygód nie robię, brałem udział tylko w jej pierwszej odsłonie, i zupełnie nie obchodzą mnie wszystkie problemy z tym związane. Polecam wszystkim maruderom.

@Dragomira - czy jeśli masz dostęp do takiej wiedzy, to czy mogłabyś zaspoilerować i powiedzieć mi nad czym aktualnie pracują w Aplikacji? Ponieważ ostatnio wypełniałem ankietę w której pytano mnie, czym chciałbym żeby zajęli się najpierw?
Chodzi mi o to czego można się spodziewać w najbliższym czasie. Najbardziej wyczekuje turniejów :)
 

Nusion

Kapłan
Dziś na becie jest nowy bonus, 3x szybsza produkcja w warsztatach. Miejmy nadzieję że jak wejdzie do nas to dostaną wszyscy, a nie tylko niektórzy, jak to bywało z poprzednimi bonusami...
 
Status
Zamknięty.
Do góry