• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3434

Guest
Powiedzcie jak to jest, zadanie cale zrobiłem (100 zadań) 4 budynki miałem po kolei i je kupiłem za te bilety, ale piątego (do kompletu) nie mam i nie wiem jak to zrobić bo kolejny budynek to studnia życzeń. Jest ktoś w temacie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser80

Guest
Nie wiem którego Ci brakuje, ten który był 10 lipca będzie znów 26.07, ten który był w czwartek będzie znów 2 sierpnia.
 

DeletedUser3434

Guest
Wielkie dzięki za odpowiedz. Czyli kompletu nie będzie niestety
 

DeletedUser80

Guest
Wielkie dzięki za odpowiedz. Czyli kompletu nie będzie niestety
A niby dlaczego?
Warunkiem odrobina aktywności.
Do 2 sierpnia masz 9 dni.
Zakładając, że zrobiłeś wszystkie zadania, zostaje 9 zadań dziennych - 180 biletów
plus zbieranie biletów z miasta (tu ta odrobina aktywności) - bez spiny 30 dziennie - kolejne 270 (ja zaglądam co 3 godziny, w nocy śpię:) i zbieram ponad 50)
W sumie minimum 450 biletów, na kilka losowań wystarczy, przy braku pecha powinien wpaść.
 

DeletedUser80

Guest
Strzeżcie się Greków przynoszących dary.
Najpierw była mowa że na /who w czacie trzeba będzie poczekać kilka tygodni a może nawet miesięcy a tu 2 dni po tej informacji /who jest wprowadzone na testowym.
Tyle tylko, że nie można w zamian wrzucać PW do cudów sąsiadów czy członków bractwa:)
 

DeletedUser

Guest
Strzeżcie się Greków przynoszących dary.
Najpierw była mowa że na /who w czacie trzeba będzie poczekać kilka tygodni a może nawet miesięcy a tu 2 dni po tej informacji /who jest wprowadzone na testowym.
Tyle tylko, że nie można w zamian wrzucać PW do cudów sąsiadów czy członków bractwa:)


Jak zwykle IG samo sobie tworzy problemy, zastanówmy się czy naprawdę tu chodzi o komendę /who? No nie po prostu administracja bractwa potrzebuje jakiegoś narzędzia do sprawdzania kto się ostatnio logował/ czy jest aktywny, w mniej barbarzyńskich grach to rozwiązanie jest banalnie rozwiązana jako:

a) kolorowa kropka (czerwona offline/ zielona online) widoczna na liście członków bractwa
b) data (godzinowa lub nawet minutowa) ostatniego logowania danego użytkownika - ponownie na liście bractwa

Czy jest do tego potrzebna aktywna komenda na czacie? (To retoryczne pytanie ;P )
Za to powinna być nagroda "złotej futryny" za ponowne wyważanie dawno otwartych drzwi... brawo IG
 

visit0r

Paladyn
Jak zwykle IG samo sobie tworzy problemy, zastanówmy się czy naprawdę tu chodzi o komendę /who? No nie po prostu administracja bractwa potrzebuje jakiegoś narzędzia do sprawdzania kto się ostatnio logował/ czy jest aktywny, w mniej barbarzyńskich grach to rozwiązanie jest banalnie rozwiązana jako:

a) kolorowa kropka (czerwona offline/ zielona online) widoczna na liście członków bractwa
b) data (godzinowa lub nawet minutowa) ostatniego logowania danego użytkownika - ponownie na liście bractwa

Czy jest do tego potrzebna aktywna komenda na czacie? (To retoryczne pytanie ;P )
Za to powinna być nagroda "złotej futryny" za ponowne wyważanie dawno otwartych drzwi... brawo IG
pseudo odpowiednikiem zielonej kropki kto bywa w grze jest inny kolor łapki motywacyjnej, jesli ktos nie motywuje to albo nie wchodzi do gry albo co gorsza ma wywalone na brac

słownictwo//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1953

Guest
Nie, to nie jest pseudo odpowiednik. Ja motywuje każdego niezależnie od koloru łapki, a po motywce żadnej łapki już nie ma. Kropka to coś co działa cały czas, a dodatkowo jest jasne czy kogoś nie ma 1, 2, 5, dni czy dwa tygodnie. Dodatkowo kropka informuje czy aktualnie kolega/koleżanka z bractwa jest on line, co bardzo by się przydało i właśnie komenda /who dawała tę możliwość - tzn ułatwiała porozumiewanie się
 

DeletedUser1775

Guest
zielona kropka jest przy awatarze online użytkownika na forum, czy to jest takie mega trudne by wprowadzić do gry? pewnie tak... bo ciągle ważniejsze jest, by ludziki nie wpadały na siebie idąc drogą ;)
 

visit0r

Paladyn
zielona kropka jest przy awatarze online użytkownika na forum, czy to jest takie mega trudne by wprowadzić do gry? pewnie tak... bo ciągle ważniejsze jest, by ludziki nie wpadały na siebie idąc drogą ;)
generalnie dla niemieckiego kierownictwa wpadajace na siebie ludziki sa o wiele wazniejsze, tam odszkodowania placi sie w euro, w skali gry takich wpadniec i zwiazanych z tym zwolnien lekarskich musialy byc tysiace ^_^
 

DeletedUser2818

Guest
Ok, czyli po zrobienie 100 zadanie.. zostają mi dzienne zadania....? tak?
 

DeletedUser3443

Guest
Z tego co patrzę, to jest więcej zadań niż 100, ja już setkę zrobiłam parę dni temu a nadal wyskakują mi zadania z "główne atrakcje Elvenar'a", więc najwidoczniej coś zmienili w stosunku do tego co było kiedyś.

A tak w ogóle, są jakieś newsy na temat jakiś poprawek do wojska? Bo akurat bardzo chciałam iść w wojskowe elfy ale nic z tego :( czas szkolenia jednostek jest tak długi, że się to kompletnie nie opłaca :mad:
Surowce są potrzebne wszędzie, do negocjacji i rozbudowy drzewka, a wojsko tylko czasem się przydaje w turniejach a i to czasem bywa krucho. I chciało się tu zrobić dużo wojska ale poszło w odstawkę bo potrzebne było miejsce na manufaktury.
 

DeletedUser80

Guest
Zadań jest 100, te które Ci wyskakują to zadania dzienne po 20 biletów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry