• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

jakub357

Łucznik
A czemu nagrody główne są bez many, przecież były obietnice że ma to być zmienione? Impreza u Estrelli była manowa. Teraz jest event cięższego kalibru i tego nie ma. Dlaczego?
Wiadomo przecież, że budynki bez many, dla graczy jej używających, są śmieciowate - jaki jest powód tego, że nagrody główne tego nie uwzględniają? Jedyna nasuwające się odpowiedź, to że budynki te byłyby zbyt dobre w ujęciu firmy iG. Jednak nie rozumiem, czemu nagroda po miesięcznym wysiłku nie może być porządna; czemu zawsze musi być niedosyt? Kiedy wreszcie Nam dogodzicie?
 

Azulena

Rozbójnik
Utknęłam na dłużej teraz....

"24. Przeprowadź zwiad 1 prowincji LUB rozbuduj 1 budynek do poziomu 10 lub wyższego"
Nie mam budynków na tak niskim poziomie jak 9 (wszystkie na maks.), więc od początku muszę rozbudować. Ale i tak chyba to szybciej niż zwiad (41 godzin)...

A byłam pewna, że teraz ma być inne zadanie, w kolejności z listy.

W FoE przy eventach każde zadanie ma numer - dwa eventy, które tam robiłam, mają dwa równoległe okienka, ale inaczej niż tu.
Jedno, to główne okno eventu, z nagrodami głównymi, tam odlicza się czas do końca oraz ilość wykonanych przez Gracza zadań.
Do tego, w oknie każdego zadania, jest podany jego kolejny numer.


Dlaczego tam można, a tutaj nie???
 
Ostatnia edycja:

Christo

Rozbójnik
@Azulena , zawsze można się przygotować do eventu dzięki liście zadań z bety, a lista jest prawidłowa.. potwierdzam :). Ja wczoraj skończyłem na 88 zadaniu. Zostały mi 3 zadania do końca, bo teraz nie uda mi się zdobyć 40 reliktów, więc muszę czekać do wtorku na turniej ;)
 

Azulena

Rozbójnik
@Azulena , zawsze można się przygotować do eventu dzięki liście zadań z bety, a lista jest prawidłowa.. potwierdzam :). Ja wczoraj skończyłem na 88 zadaniu. Zostały mi 3 zadania do końca, bo teraz nie uda mi się zdobyć 40 reliktów, więc muszę czekać do wtorku na turniej ;)
Nie wiem czy lista w Spoilerze w tym wątku jest z Bety czy z księżyca :p ważne, że jest i jestem bardzo wdzięczna Graczom, którzy bezinteresownie pomagają innym. ZAWSZE korzystam z tej listy.
A do IG mam pretensję, że w jednej grze coś jest lepiej zrobione, a w drugiej, praktycznie identycznej, gorzej. Czy dodanie numeru zadania w oknie zadania zepsułoby grafikę czy cokolwiek?
Jestem poza domem, mam mało czasu na grę, wracam za tydzień, 8.10. staram się mimo to coś zrobić - pogubiłam się i nie wiem, jakie zadanie zrobiłam jako ostatnie, w pośpiechu tak bywa. Gdyby był numer zadania, było by znacznie łatwiej ogarnąć!
 

Christo

Rozbójnik
Faktycznie czasem można się pogubić, bo zadania są podobne, a różnią się jedynie cyferkami. Masz racje, że można byłoby tak ułatwić graczom życie ;)
 

DeletedUser2022

Guest
Nie wiem czy lista w Spoilerze w tym wątku jest z Bety czy z księżyca :p ważne, że jest i jestem bardzo wdzięczna Graczom, którzy bezinteresownie pomagają innym. ZAWSZE korzystam z tej listy.
A do IG mam pretensję, że w jednej grze coś jest lepiej zrobione, a w drugiej, praktycznie identycznej, gorzej. Czy dodanie numeru zadania w oknie zadania zepsułoby grafikę czy cokolwiek?
Jestem poza domem, mam mało czasu na grę, wracam za tydzień, 8.10. staram się mimo to coś zrobić - pogubiłam się i nie wiem, jakie zadanie zrobiłam jako ostatnie, w pośpiechu tak bywa. Gdyby był numer zadania, było by znacznie łatwiej ogarnąć!
Ja w wiadomości sprawdzam które to zadanie. Ale fakt, ino gejms są zbyt leniwi by wprowadzić coś ciekawego. Teraz jak event wprowadzili to całe ig na urlopie liczą hajs.To tacy wspaniali i utalentowani graficy i producenci, ale jak im hajsu mało to nie przegadasz. Pod koniec dodadzą pakiet bonusowy +100% do lansu i +15punktów do zajębistości. - Kocham Inno Gems, to wspaniali ludzie, zwłaszcza nasza urocza Dragomira która nam bardzo, ale to bardzo pomaga! Szacun dla ig, na prawdę!
 

Nusion

Kapłan
Dziś 20 października na becie wystartował Halloweenowy Mini Event. Mamy 12 dni na wykonanie 32 zadań. Listę zadań będę aktualizowała w miarę możliwości regularnie jak tylko gracze z Bety nam je udostępnią.
Na naszych serverach Eventu możemy się spodziewać jak zwykle tydzień później, więc 27 października.
1. Wyprodukuj Trunki 13x (warsztat 5 min)
2. Kup jeden PW
3. Wyprodukuj Proste Narzędzia 7x (warsztat 15min)
4. Przestaw 1 budynek
5. Zdobądź niewielką ilość Marmuru
6. Zdobądź niewielką ilość Stali
7. Zdobądź niewielką ilość Drewna
8. Wyprodukuj Chleb 3x (warsztat 1h)
9. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 7x (3h)
10. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 5x (9h)
11. Wyprodukuj marmur (3h)
------Wyprodukuj stal (3h)
------Wyprodukuj drewno (3h)
12. Wyprodukuj marmur (9h)
------Wyprodukuj stal (9h)
------Wyprodukuj drewno (9h)
13. Wykorzystaj 25PW
14. Kup 17PW
15. Zdobądź 19 reliktów
16. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 4x (1d)
17. Zdobądź 3 dowolne zaklęcia
18. Zdobądź przyzwoitą ilość monet
19. Wyszkol 300 jednostek
20. Zbadaj 1 technologię LUB rozbuduj 1 budynek do poziomu 20 lub wyższego
21. Wyprodukuj Chleb 25x (warsztat 1h)
22. Wyprodukuj Zaawansowane Narzędzia 15x (warsztat 3h)
23. Wyprodukuj Trunki 97x (warsztat 5min)
24. Wyprodukuj Kosz Zakupów 10x (warsztat 9h)
25. Zdobądź przyzwoitą ilość zasobów
26. Rozwiąż 17 konfliktów
27. Wyprodukuj Skrzynkę z Narzędziami 7x (warsztat 1d)
28. Wyprodukuj Proste Narzędzia 37x (warsztat 15min)
29. Przeprowadź zwiad prowincji
30. Rozbuduj 4 budynki do poziomu 5 lub wyższego
31. Rozwiąż 23 konflikty
32. Zdobądź 29 reliktów
KONIEC
I tradycyjnie - jeśli ktoś znajdzie błąd proszę o info i poprawię :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser1102

Guest
zrobiłam wszystkie zadania, jednak jeżeli chciałabym odebrać ostatnią nagrodę to muszę już kupić sadzonki za realne pieniądze. jestem zniesmaczona
 

DeletedUser80

Guest
Musisz sie do tego przyzwyczaić bo jeszcze nikt ( przynajmniej z tego co pamiętam ) na forum nie napisał że zdobył 3 nagrody bez wydawania diamencików :)
Tyczy się to poprzednich eventów, w tym można było spokojnie zdobyć wszystkie trzy główne nagrody.
 

skuter

Zwiadowca
ja zdobylem 3 nagrode gdzies w polowie eventu w dniach kiedy byl bonus sadzonek +20. to bylo kluczem do 3 nagrody, bonusy narzucaly co masz losowac, ale mi przyspieszacze pasowaly
 

DeletedUser2010

Guest
a coś na temat nowego drzewka z badaniami słychać ? podobno wszystko jest zaplanowane na ileś miesięcy do przodu a tutaj taki poślizg ,chyba że w planach było czekanie kolejny miesiąc już chyba 5 lub 6
 

DeletedUser1174

Guest
Były zapowiedzi o ile pamiętam, że nowa rasa będzie na jesieni - do 21 grudnia mają czas ... ;)
Do tego czasu przydałoby się coś, na co można wydawać manę, bo żal patrzeć jak się tyle produkuje i do niczego nie służy. To samo zresztą z boskimi ziarnami, one o tyle dobrze że nie znikają w nocy, więc kiedyś pewnie się je wykorzysta.
 

DeletedUser1496

Guest
Właściwie to przydałaby się jakaś informacja odnośnie planów IG co do rozwoju naszego Elvenar. Ja jestem w Elfach, ale mam w bractwach ludzi zdecydowanie wyżej, a na Winyandor kilku takich, którzy skończyli drzewko badań już jakiś czas temu. Nie chciałabym, żeby się znudzili i przestali grać.
Zapowiadany na Becie event nie jest dla takich graczy atrakcyjny - nie można wygrać budynków z maną.
Rozumiem, ze skoro będzie tak szybko kolejny event - nie udało się przygotować kolejnych Przygód.
Więc pytam - co dalej?
 

Midi67

Rozbójnik
@Dragomira - kiedy i czy pojawi się rozdział 12? wg. jednej z Twych wypowiedzi planowany jest rozdział 12.

Dlaczego pytam.... ponieważ startując, gra mnie znacząco wyprzedzała, później miałem chwile przerwy - więc gra jeszcze bardziej mi uciekła. Ale póxniej zauważyłem znaczące spowolnienie gry i tak:
=> w rozdział 9 wchodziłem z 29 opóźnieniem w stosunku do startu rozdziału
=> w rozdział 10 wchodziłem z 20 opóźnieniem w stosunku do startu rozdziału
=> w rozdział 11 wchodziłem już tylko z 10 dniowym opóźnieniem do startu rozdziału

rozdział 11 zakończyłem 18 października a nadal nie ogłoszono informacji o kolejnym etapie.

Co się dzieje, że tak bardzo zwalnia gra? czy to celowe działanie twórców, żeby wyeliminować tych "starych graczy" czy może jest inna przyczyna? Jaka?

Mam nadzieję, na proste odpowiedzi :)

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser626

Guest
@Belgariada Jedno nie wyklucza drugiego. Przygody jeśli będą gotowe to spokojnie się zmieszczą gdzieś w listopadzie. Potem jeszcze czeka nas zimowe wydarzenie, bo jak można się domyślać, w ciągu roku są takie 4.

@Midi67 Rozdział 12 będzie, ale z racji tego, że będzie się nieco różnił od poprzednich, wymaga on większego nakładu pracy. Nie znam dokładnej daty jego wydania. Jest też drugi powód, czemu IG się z nowym rozdziałem nie śpieszy - nie ma jeszcze tak wielu Graczy na końcu drzewka jak było na końcu Smoków, gdy wychodziły Niziołki. Wynika to częściowo z faktu, że było sporo spowalniaczy (trudny event letni, trudne linie zadań, potem wyczerpujące Przygody) oraz tego, że do końca drzewka dobija coraz mniejsza grupa ze względu na coraz większą liczbę rozdziałów do przejścia. Dlatego prace trwają, rozdział będzie, a tymczasem Gracze mają czas, żeby nieco drzewko nadgonić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry