• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser80

Guest
Podoba mi się zadanie 39, ciekawe ile osób na nim utknie.
39. Zbadaj 1 technologię LUB rozbuduj 1 budynek do poziomu 20 lub wyższego
Bez obrazy ale bezmózgowie to wymyśliło.
 

DeletedUser

Guest
Podoba mi się zadanie 39, ciekawe ile osób na nim utknie.

Bez obrazy ale bezmózgowie to wymyśliło.

To typowe zadanie ewentowe, więc w czym problem? Jak jesteś po niziołkach to masz miejsce i od dawna czas by coś mieć na 19 poziomie, a jak wcześniej to masz jeszcze coś do badania...ja aktualnie już mam trzy badania gotowe do odbioru tylko czekają na ewent
 

DeletedUser2264

Guest
Event zimowy chyba nie do końca został przetłumaczony na jęz. polski..
 

DeletedUser1470

Guest
A ja mam pytanie gdzie niby na Wiki jest informacja o tych nowych budynkach?
 

DeletedUser2732

Guest
Witam.

Mam pytanie do zadania - 12. Zdobądź 3 dowolne zaklęcia...

Jak je zdobyć bez 'Akademia Magii'...?
Jeszcze jej nie mogę odblokować...
 

DeletedUser1174

Guest
Zadanie 23. Przeprowadź zwiad 1 prowincji - część graczy twierdzi, że zaliczyło im to zadanie w chwili ROZPOCZĘCIA nowego zwiadu. Czy ktoś może to potwierdzić?

Jeśli rozpocznie się nowy zwiad w trakcie robienia zadania 22, i zadanie 23 dostanie się odrobinę później, to trzeba czekać do końca zwiadu, bo nie można raz uruchomionego zwiadu przerwać. Gdyby zaliczało po rozpoczęciu, to w moim przypadku niemożność przerwania powoduje stratę ponad 70 godzin (ponad 3 dni czekania, aż zwiad rozpoczęty w trakcie zadania 22 zostanie dokończony).

To samo dotyczy zadania 94.
 

visit0r

Paladyn
Zadanie 23. Przeprowadź zwiad 1 prowincji - część graczy twierdzi, że zaliczyło im to zadanie w chwili ROZPOCZĘCIA nowego zwiadu. Czy ktoś może to potwierdzić?

Jeśli rozpocznie się nowy zwiad w trakcie robienia zadania 22, i zadanie 23 dostanie się odrobinę później, to trzeba czekać do końca zwiadu, bo nie można raz uruchomionego zwiadu przerwać. Gdyby zaliczało po rozpoczęciu, to w moim przypadku niemożność przerwania powoduje stratę ponad 70 godzin (ponad 3 dni czekania, aż zwiad rozpoczęty w trakcie zadania 22 zostanie dokończony).

To samo dotyczy zadania 94.
mam rozpoczety zwiad w trakcie zadania duzo wczesniejszego ze wzgledu na to ze trwa 38 h, zadanie nie jest zaliczone, za niecala godzinke sprawdze czy wyslany wczesniej niz po uzyskaniu zadania zwiad zostanie zaliczony, czytajac tego posta pojawil sie lekki niepokoj;(
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
Po skończeniu zwiadu zalicza na 100%, też nastawiłam wcześniej (o tyle, o ile). Skończył się 4,5h temu, teraz jestem 20 zadań dalej. ;p

Edit: na drugim świecie nie zaliczyło po rozpoczęciu zwiadu.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry