• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2004

Guest
3,5h za jeden relikt niezbędny do produkcji czaru

Dzięki za odpowiedź.Dlaczego splatanie 4 zaklęć trwa ponad 52 h u mnie?
Od początku ten czas był podwójnie liczony u mnie, ale teraz już razy cztery ,to już jest chyba lekka przesada.
To jakiś błąd ,który komuś trzeba zgłosić do naprawy,czy normalka w tej grze ?
 

DeletedUser2264

Guest
obawiam się, że normalka :(
Dzięki za odpowiedź.Dlaczego splatanie 4 zaklęć trwa ponad 52 h u mnie?
Od początku ten czas był podwójnie liczony u mnie, ale teraz już razy cztery ,to już jest chyba lekka przesada.
To jakiś błąd ,który komuś trzeba zgłosić do naprawy,czy normalka w tej grze ?[/QUOte
Normalka :(
 

visit0r

Paladyn
Warto było płacić programistom za zmarnowany czas? Może lepiej jakby się skupili nad przeniesieniami ułatwień z apki do przeglądarki? A deweloperzy niech przemyślą interface, bo skakanie po ekranie by potwierdzić (lub anulować) każdą głupotkę to archaizm we współczesnym tworzeniu oprogramowania - tutaj piję do listy questów pobocznych trzeba się namachać kursorem by trafić na właściwy
z biegiem czasu apka coraz mniej ma ulatwien, na poczatku swojego istnienia byla super szybkim sposobem na zmotywowanie sasiadów, ale komus sie nie podobalo ze jest zbyt dobrze wiec wymyslil utrudnienie w postaci wyboru pomiedzy motywacja a zapraszaniem sasiada do sojuszu - idealne powiazanie biorac pod uwage porownanie czestotliwosci obu czynnosci
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
Dzięki za odpowiedź.Dlaczego splatanie 4 zaklęć trwa ponad 52 h u mnie?
Od początku ten czas był podwójnie liczony u mnie, ale teraz już razy cztery ,to już jest chyba lekka przesada.
To jakiś błąd ,który komuś trzeba zgłosić do naprawy,czy normalka w tej grze ?
Czas jest podany na relikt, tu: 3,5h/relikt. Musisz patrzeć na to, ile reliktów dane zaklęcie zużywa. Np. to dla manufaktur zjada 4 relikty, czyli 4x3,5h = 14h. Jak splatasz 4 takie zaklęcia, to naturalnie robi się 4x14h = 56h.
 

DeletedUser2004

Guest
Wielkie dzięki,Lisha. Autentyczne moje niedopatrzenie.Fakt 3,5 h / relikt.Więc wszystko jasne.Diabeł jak zwykle tkwi w szczegółach...
 

Nusion

Kapłan
Linia zadań Roberta Rudobrodego część II
26 zadań, niecałe 6 dni

1. Wyprodukuj Trunki 5x (warsztat 5min)
2. Przemieść budynek
3. Zdobądź małą ilość marmuru
4. Zdobądź małą ilość stali
5. Zdobądź małą ilość drewna
6. Wyprodukuj marmur 2x (3h)
Wyprodukuj stal 2x (3h)
Wyprodukuj drewno 2x (3h)
7. Wyprodukuj marmur 1x (9h)
Wyprodukuj stal 1x (9h)
Wyprodukuj drewno 1x (9h)
8. Zdobądź przyzwoitą ilość marmuru
9. Zdobądź przyzwoitą ilość stali
10. Zdobądź przyzwoitą ilość drewna
11. Wyprodukuj Trunki 50x (warsztat 5min)
12. Wyprodukuj Chleb 30x (warsztat 1h)
13. Wyprodukuj Kosz Zakupów 10x (warsztat 9h)
14. Rozbuduj 6 budynków do poziomu 4 lub wyższego
15. Zdobądź 14 reliktów
16. Rozwiąż 10 konfliktów
17. Zbadaj 1 technologię LUB rozbuduj 1 budynek do poziomu 16 lub wyższego
18. Wydaj 13 PW
19. Zdobądź pokaźną ilość monet
20. Kup 11 PW
21. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 7x (3h)
22. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 4x (1d)
23. Wyprodukuj marmur/stal/drewno 3x (9h)
24. Zdobądź 16 reliktów
25. Rozwiąż 12 konfliktów
26. Wyszkol 500 jednostek
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser2004

Guest
Cześć wszystkim.Jestem na początku 7 rozdziału-Wróżki a w ekspansjach na mapie wyskoczyły mi do oddania orki(negocjacje),które mogę zdobyć dopiero w następnym rozdziale-Orki i Gobliny.To jakaś anomalia czy normalka? Ograniczenia podbojów gdy wiadomo ,że miejsca non topen brakuje,nawet na cuda nie mówiąc o kulturze ,która bez wydawania diaxów zajmuje miejsca w chol-rę i ciut ciut ?
 

DeletedUser110

Guest
Cześć wszystkim.Jestem na początku 7 rozdziału-Wróżki a w ekspansjach na mapie wyskoczyły mi do oddania orki(negocjacje),które mogę zdobyć dopiero w następnym rozdziale-Orki i Gobliny.To jakaś anomalia czy normalka?
To normalka. Gracze grają za szybko wg IG.
Tak przy okazji kwestia: czy towary T1, których rola ma zostać ograniczona, będą również niepotrzebne tak bardzo w negocjacjach na mapie i w turniejach? To istotne, bo jak zamienię większość manufaktur stali na manufaktury drewna, to może się okazać, że zostanę w czarnej d*...
@Dragomira - możesz coś na ten temat napisać?
 

DeletedUser174

Guest
@Fredek z Fabryki Kredek zapotrzebowanie na podstawowe surowce będzie tak bardzo ograniczone, ze już do zapuszczenia tej nowej produkcji będą potrzebne kosmiczne ilości surowca. Ale to oczywiście czysta spekulacja. Przeciez jest tylu chętnych do wymiany różowych surek na te podstawowe... takie oferty znikają jak ciepłe bułeczki. Na pewno nie będzie z tym problemu. A jak będzie fajnie jak kiedyś wprowadzą resztę "bonusów"
 

DeletedUser2017

Guest
Cześć wszystkim.Jestem na początku 7 rozdziału-Wróżki a w ekspansjach na mapie wyskoczyły mi do oddania orki(negocjacje),które mogę zdobyć dopiero w następnym rozdziale-Orki i Gobliny.To jakaś anomalia czy normalka? Ograniczenia podbojów gdy wiadomo ,że miejsca non topen brakuje,nawet na cuda nie mówiąc o kulturze ,która bez wydawania diaxów zajmuje miejsca w chol-rę i ciut ciut ?

Mam ten sam problem tylko już w krasnoludkach, pisałem o tym do obsługi gry i odpowiedź mnie zaskoczyła:

"Nie doszło do żadnego błędu i rzeczywiście, powinno się takie coś pojawić w Rozdziale Orków i Goblinów, ale jedynie pod warunkiem, że postęp na mapie świata będzie przebiegał równomiernie z postępem w drzewku badań.

Równomiernie tzn. ilość zdobytych prowincji pod koniec Rozdziału w drzewku badań nie powinna być wiele większa od ilości zdobytych prowincji jaka jest wymagana by wejść do kolejnego Rozdziału oraz prowincje powinny być zdobywane równomiernie wokół miasta, a nie tylko np. w jedną stronę od miasta.

Relikty stali można jeszcze w sporej ilości zdobyć w Turnieju stali.

Prowincje, gdzie do negocjacji wymagane są orki, może Pan zdobyć teraz jedynie poprzez walkę, aczkolwiek może się to okazać zbyt trudne. "

Po moich dodatkowych wyjaśnieniach przyszła następująca odpowiedź:

"Im dalej od miasta znajduje się prowincja, tym trudniej ją zdobyć, dłużej trwa jej zwiad. Założenie jest takie, że Gracz zdobywa prowincje zawsze najbliższe swojego miasta - zatacza coraz większe koła, gdyż prowincje są właśnie w ten sposób ułożone.

Od Rozdziału Orków i Goblinów pojawiają się Orki, które są wykorzystywane m. in. do negocjacji prowincji znajdujących się na 11 kręgu od miasta i dalej. Przed Rozdziałem Orków i Goblinów, jeśli prowincje zdobywane są równomiernie z postępem w drzewku badań, Gracz nie dojdzie na mapie świata do momentu, w którym brak Orków spowoduje zablokowanie możliwości zdobywania prowincji poprzez negocjacje.

Problem z Orkami u Pana wynika jedynie z tego, że prowincje nie są zdobywane równomiernie z postępem w drzewku badań, a przede wszystkim nie są zdobywane równomiernie dookoła miasta."


Tak @Fredek z Fabryki Kredek masz rację za szybko gramy wg. IG i za mało diamentów kupujemy :rolleyes: Tylko Polak potrafi z pustej szklanki nalać pełną :D
 

DeletedUser2004

Guest
Mam ten sam problem tylko już w krasnoludkach, pisałem o tym do obsługi gry i odpowiedź mnie zaskoczyła:

"Nie doszło do żadnego błędu i rzeczywiście, powinno się takie coś pojawić w Rozdziale Orków i Goblinów, ale jedynie pod warunkiem, że postęp na mapie świata będzie przebiegał równomiernie z postępem w drzewku badań.

Równomiernie tzn. ilość zdobytych prowincji pod koniec Rozdziału w drzewku badań nie powinna być wiele większa od ilości zdobytych prowincji jaka jest wymagana by wejść do kolejnego Rozdziału oraz prowincje powinny być zdobywane równomiernie wokół miasta, a nie tylko np. w jedną stronę od miasta.

Relikty stali można jeszcze w sporej ilości zdobyć w Turnieju stali.

Prowincje, gdzie do negocjacji wymagane są orki, może Pan zdobyć teraz jedynie poprzez walkę, aczkolwiek może się to okazać zbyt trudne. "

Po moich dodatkowych wyjaśnieniach przyszła następująca odpowiedź:

"Im dalej od miasta znajduje się prowincja, tym trudniej ją zdobyć, dłużej trwa jej zwiad. Założenie jest takie, że Gracz zdobywa prowincje zawsze najbliższe swojego miasta - zatacza coraz większe koła, gdyż prowincje są właśnie w ten sposób ułożone.

Od Rozdziału Orków i Goblinów pojawiają się Orki, które są wykorzystywane m. in. do negocjacji prowincji znajdujących się na 11 kręgu od miasta i dalej. Przed Rozdziałem Orków i Goblinów, jeśli prowincje zdobywane są równomiernie z postępem w drzewku badań, Gracz nie dojdzie na mapie świata do momentu, w którym brak Orków spowoduje zablokowanie możliwości zdobywania prowincji poprzez negocjacje.

Problem z Orkami u Pana wynika jedynie z tego, że prowincje nie są zdobywane równomiernie z postępem w drzewku badań, a przede wszystkim nie są zdobywane równomiernie dookoła miasta."


Tak @Fredek z Fabryki Kredek masz rację za szybko gramy wg. IG i za mało diamentów kupujemy :rolleyes: Tylko Polak potrafi z pustej szklanki nalać pełną :D
No,tak.Nie można wyjść przed szereg(w tym przypadku ustalenia twórców tej gry względem szybkości przechodzenia na kolejne etapy).
W moim przypadku chodzi o relikty potrzebne do produkcji magika w Akademii Magii.No cóż ,dostosowując się do "wymogów"twórców lepiej będzie wchodzić w tą grę raz na tydzień a najlepiej zrezygnować z niej dopóki poziom frustracji nie wzrósł jeszcze ponad dopuszczalne granice.Do czego niewiele brakuje ,szczególnie czytając wpisy graczy o wiele bardziej zaawansowanych dotyczących anomalii w tej grze i ograniczeń na jakie trafiają.

Dziękuję za uświadomienie .
 

DeletedUser2017

Guest
@rycek masz rację tylko, że nie wszedłem za bardzo przed szereg 126/130 możliwych prowincji mam zaliczone i się zastanawiam czy nie zacząć gać w kółko i krzyżyk tam przynajmniej wszystko jest jasne, proste i zasad gry nie zmienisz :D
 

DeletedUser2004

Guest
@rycek masz rację tylko, że nie wszedłem za bardzo przed szereg 126/130 możliwych prowincji mam zaliczone i się zastanawiam czy nie zacząć gać w kółko i krzyżyk tam przynajmniej wszystko jest jasne, proste i zasad gry nie zmienisz :D

Wychodzi na to ,że ja za bardzo wysunąłem się przed szereg.Na początku Wróżek mam psia kość o wiele więcej niż potrzeba do przejścia na Gobliny i Orki -180 / 160
 

DeletedUser2017

Guest
@rycek ja mam te 126/130 też na początku krasnali a poprzednio na zakończenie V rozdziału przekroczyłem limit o jakieś 8 prowincji - tak wiem za szybki jestem ale ta gra pomijając swoje ograniczenia i tak jest za wolna niczym staruszka z balkonikiem na przejściu dla pieszych :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2264

Guest
Na becie ruszyły Przygody :))) To samo, tylko nie można dołączyć do bractwa w trakcie.. Serio tak trudno dać lepsze nagrody???
 

Hassano

Łucznik
Na becie ruszyły Przygody :))) To samo, tylko nie można dołączyć do bractwa w trakcie.. Serio tak trudno dać lepsze nagrody???

Ciekawe czy tym razem bractwa " Puszczą Focha" i nie będą robić tego badziewia czy jak zwykle znajdzie sie paru inteligentnych inaczej i będą to klepać i cieszyć sie że dostają NIC
 

DeletedUser2264

Guest
Ciekawe czy tym razem bractwa " Puszczą Focha" i nie będą robić tego badziewia czy jak zwykle znajdzie sie paru inteligentnych inaczej i będą to klepać i cieszyć sie że dostają NIC

Ja bojkotuję, ale jak widzieliśmy ostatnio, chętnych jest cała masa.. I w dodatku coś się zatkało i przygody na becie kaput :))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hassano

Łucznik
Co tam pracują za debile i amatorzy to głowa mała.. ja nie wiem czy tam niema jakiegoś kierownika / dyrektora czy obojętnie kogo kto patrzy na to co sie dzieje i wyciągnie jakieś wnioski?? Przecież Ci ludzie nie mają pojęcia o swojej robocie..
 
Status
Zamknięty.
Do góry