• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3374

Guest
Nie rozmawiamy o aspiracjach, prawda? Rozmawiamy jedynie o fakcie, gdy ktoś nazywa coś w necie, że jest darmowe, prawda? Bo co innego gdy zainstaluje się grę za darmo, a calkiem coś innego, gdy twierdzi się, że to "darmowa gra". Chwytasz różnicę?
 

Tajniakos

Paladyn
Nie rozmawiamy o aspiracjach, prawda? Rozmawiamy jedynie o fakcie, gdy ktoś nazywa coś w necie, że jest darmowe, prawda? Bo co innego gdy zainstaluje się grę za darmo, a calkiem coś innego, gdy twierdzi się, że to "darmowa gra". Chwytasz różnicę?
Oczywiście że chwytam :) Gram już ponad rok i nie trzeba za grę płacić bo i przy rejestracji chyba nie płaciłeś? Inaczej już jest jak chcesz korzystać z udogodnień gry to wtedy sorki trzeba płacić. Kwestią odrębną jest to,że niewspółmiernie do korzyści oraz do błędów,które występują w grze ale to już inna sprawa. Po za tym temat nadaje się do off topu bo zupełnie nie w temacie ;)
 

Nusion

Kapłan
Od dziś na becie jest testowana technologia HTML5 zamiast Flash Playera. Na początek jest to dostępne tylko dla przeglądarki Google Chrome.
//
Dziś na becie rozpoczął się duży event. Na tą chwilę posiada tylko jedną linię zadań, wyłącznie zadania dzienne, linii głównej brak i jest to zamierzone, to nie błąd. Poza tym wyczytałam na forum bety oficjalną informację, że zadania na becie będą się różniły od zadań na pozostałych serwerach więc ze spoilerów z listą zadań chyba nici tym razem... :(

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Azulena

Rozbójnik
Od dziś na becie jest testowana technologia HTML5 zamiast Flash Playera. Na początek jest to dostępne tylko dla przeglądarki Google Chrome.
//
Dziś na becie rozpoczął się duży event. Na tą chwilę posiada tylko jedną linię zadań, wyłącznie zadania dzienne, linii głównej brak i jest to zamierzone, to nie błąd. Poza tym wyczytałam na forum bety oficjalną informację, że zadania na becie będą się różniły od zadań na pozostałych serwerach więc ze spoilerów z listą zadań chyba nici tym razem... :(

połączono//Urdur
Ojej.... :(

Odejście od Flasha - teoretycznie super, to już prawie nie działa, Adobe chyba już też będzie rezygnować, co widać po braku aktualizacji - może są nowe wersje, ale program już o tym nie informuje.

Ale jak sobie pomyślę, co się tutaj będzie działo... włosy dęba stają z przerażenia! :p

A jeśli zadania eventowe na Becie będą się różniły od tych na serwerach "żywych" - to w sumie dobrze. ;) To wreszcie rozwiąże mój dylemat, czy robić eventy, czy nie....
Teraz już bez żalu powiem sobie NIE, NIE, NIE!!!!
Bez listy zadań większość tych ich eventów jest nie do zrobienia - czyli oszczędzę sobie czasu i nerwów, nawet tych "rozrywek" nie zaczynając. :p
 

DeletedUser1359

Guest
:D masz rację Azulena :) w końcu wakacje są, można odpocząć
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Nusion

Kapłan
Co do eventu WOODELVENSTOCK wyczytałam, że wersja na becie nie ma głównej linii zadań ale na pozostałych serwerach będziemy mieć zarówno zadania dzienne jak i główne. Jeśli na tym ma polegać różnica w zadaniach między betą a resztą to lista zadań się pojawi, jednak z opóźnieniem, dopiero jak event wejdzie na narodowe serwery

https://www.gamersgemsofknowledge.com/woodelvenstock
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser80

Guest
W evencie wprowadzono jedną nową rzecz.
Nie ma jak dotychczas 3 skrzyń tylko 9, z różnymi szansami na różne nagrody.
Z tym, że do wyboru dalej mamy 3 losowo wybrane, zmieniają się po każdym otwarciu skrzyni.
Jednym pewnikiem się to spodoba, innym mniej jeszcze inni będą zdecydowanymi przeciwnikami.
Ale jedna rzecz jest według mnie zdecydowanie do poprawki.
Zdarzyło mi się że de facto miałem do wyboru 2 skrzynie, bo dwie były identyczne. A to oznacza, że przy pechu trafią mi się 3 identyczne.
Uważam, że losowanie powinno być tak ustawione, żeby zawsze były do wyboru 3 skrzynie.
 

Hassano

Łucznik
INNO GAMES od 1 lipca kasuje nieaktywne konta,
https://forum.pl.forgeofempires.com/index.php?threads/automatyczne-usuwanie-kont.16004/
co prawda w innej swojej grze ale jest nadzieja ze w koncu i tutaj zrobia porządek ;)

Jest to jakieś światełko w tunelu ale z tego co już tu gracze pisali to foe ma zdecydowanie lepszą ekipe informatyków i tam dużo więcej ciekawych pomysłów jest dodawanych a u nas wszystko kuleje oprócz powiadomień żeby coś kupić za realne pieniądze..
 

DeletedUser1359

Guest
Ciekawe kiedy u nas zrobią z tym porządek, u mnie na mapie wiatr hula, u kupca 3 ofki, ręce opadają :(:confused:o_O. Albo niech wprowadzą tak jak na FoE ogólne oferty, mogę płacić haracz w postaci PW , byleby towar był w ofercie
 

G4PISZONEK

Wędrowiec
Czy wiadomo kiedy event będzie dostępny? Zmiany w apce (namioty, mosty itp.) wyglądają ciekawie :)

Co do handlu, to jeszcze nie dostrzegam tego problemu. Handel odbywa się głównie na poziomie bractwa, sporadycznie z ludzmi z mapy.
 

DeletedUser1359

Guest
,,Co do handlu, to jeszcze nie dostrzegam tego problemu. Handel odbywa się głównie na poziomie bractwa, sporadycznie z ludzmi z mapy.''


I prawdopodobnie jeszcze tego długo nie zauważysz, na Twoim poziomie jeszcze nie jest to problemem...W moim bractwie, niewiele osób może wymienić ilości jakie mnie są potrzebne, a na mapie większość graczy juz dawno zakończyło swą przygodę z Elvenarem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Nusion

Kapłan
Dziś na becie obok zadań dziennych pojawiła się linia zadań głównych. Pytanie tylko czy u nas będą takie same....
 

Tajniakos

Paladyn
Chętnie byśmy się podzielili z wami linią zadań :) z tym że we wczorajszym komunikacie o linii zadań na becie jest zapis, że inna linia zadań będzie obowiązywać na żywych serwerach więc mija się to z celem ;) Taki mały suprise od IG co by nie było za łatwo :)
 

DeletedUser80

Guest
Na pewno zmieni się punktacja za pierwszą linię, aktualnie jest 150, podejrzewam że będzie po staremu czyli 35.
Podejrzewam również że zmniejszy się punktacja za znajdki, teraz jest 2,3,4 stawiam na "sprawdzone" 1,2,3.
Taki jestem podejrzliwy:D
No i czekam na dyskusję dotyczącą 9 skrzynek, tu będzie się działo:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry