• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.3

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
@chris07070707 Myślę, że dodatkowo za tym trudniejszym dostępem do studni przemawia fakt iż na początku studnie dawały 5 diamentów a teraz 25. Różnica spora i dla tego niestety może ciężej ją zdobyćo_O.

Drobny błąd, dawały 10 teraz 25, 1 PW teraz 3PW itd. zgodnie z @chris07070707 zamiast rozdzielić kasę na każdy serwer (może być problematyczne programowa, bo to wszystkie serwery by poszły) to może roll back do 10 diaxów? Też osłabi efekt a z drugiej strony złagodziłoby kompletny brak. Tym niemniej piszemy o iG a oni sie nie boją radykalnych cięć :>
 

visit0r

Paladyn
Drobny błąd, dawały 10 teraz 25, 1 PW teraz 3PW itd. zgodnie z @chris07070707 zamiast rozdzielić kasę na każdy serwer (może być problematyczne programowa, bo to wszystkie serwery by poszły) to może roll back do 10 diaxów? Też osłabi efekt a z drugiej strony złagodziłoby kompletny brak. Tym niemniej piszemy o iG a oni sie nie boją radykalnych cięć :>
tutaj jest szersze zagdanienie ktore by nalezało w końcu rozwiązać, miasta widma, recepta jest prosta, pokasować nieaktywnych, wtedy sie nagle okazuje ze malo ludzi jest na serwerach, scalic serwery, problem farm diamentow upada samoczynnie, studnia moze znowu byc nagroda dzienna, ile to spraw sie jednoczesnie w prosty sposob zalatwilo :)
 

DeletedUser

Guest
@visit0r tak jak @Nusion pisze nierealne, piszesz o innym typie gier
Choć kiedyś miałem przypadek takie scalania firma zwróciła koszta pozostałych budowli w walutach premium i zwykłej... więc jakieś rozwiązanie jest

W każdym razie idziemy na manowce :) iG i tak nic nie zrobi bo juz wybrało ścieżkę, ogólnie to i tak jestem bardzo zaskoczony że:
a) w ogóle dali budynki z walutą premium
b) zrobili ich rebalans x2,5

to jest totalnie nie w ich stylu
 

Nusion

Kapłan
Wracając do postu @visit0r, usunąć niektórych miast/kont nie da rady, bo wpłynęła z nich realna kasa/wiszą tam być może jeszcze diamenty. Ok, rozumiem. Ale przemieścić te nieaktywne od dawna konta na skraj mapy, a aktywne skupić w centrum. To chyba jest do zrobienia? Bo "w kupie siła" jak możemy przeczytać u Kiepskich w toalecie :D
A jakby nieaktywny diamentowy powrócił, to cyk go do reszty. No ale to już było sto razy wałkowane...
 

visit0r

Paladyn
Wracając do postu @visit0r, usunąć niektórych miast/kont nie da rady, bo wpłynęła z nich realna kasa/wiszą tam być może jeszcze diamenty. Ok, rozumiem. Ale przemieścić te nieaktywne od dawna konta na skraj mapy, a aktywne skupić w centrum. To chyba jest do zrobienia? Bo "w kupie siła" jak możemy przeczytać u Kiepskich w toalecie :D
A jakby nieaktywny diamentowy powrócił, to cyk go do reszty. No ale to już było sto razy wałkowane...
pozwolilem sobie na odrobine frywolnej tworczosci ;)
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Obawiam sie ze Studnie w dziennych juz nigdy nie wroca. W zimowym evencie na 3 swiatach mialem lacznie 16 studni postawionych, dalo mi to diamenty na 5 poz Akademi i 5 poz robotnikow plus pare ekspansji. "Tylko" z 16, sam widzialem miasta po 25-30 studni na jednym swiecie pomnozcie to x3, nawet niech bedzie "bardzo drobniutka" ilosc 50 studni na 3 swiaty, to chcial niechcial to pewnie jest 1 dnia 100+ diaxow
 

DeletedUser2359

Guest
Obawiam sie ze Studnie w dziennych juz nigdy nie wroca. W zimowym evencie na 3 swiatach mialem lacznie 16 studni postawionych, dalo mi to diamenty na 5 poz Akademi i 5 poz robotnikow plus pare ekspansji. "Tylko" z 16, sam widzialem miasta po 25-30 studni na jednym swiecie pomnozcie to x3, nawet niech bedzie "bardzo drobniutka" ilosc 50 studni na 30 swiaty, to chcial niechcial to pewnie jest 1 dnia 100+ diaxow
Właśnie o to chodzi, teraz jak ktoś by chciał tak zrobić to nie ma nawet takiej możliwości :/ I się jest daleko w tyle za diamentowymi graczami.... U mnie cena ekspansji premium to 1500 diamentów, dla takich osób to śmieszna ilość jak w tydzień 1000 diaxów mogą natrzaskać, dla mnie to kwestia ukończenia 4 ras gościnnych oczywiście wraz z listą zadań.
 

blazius1

Paladyn
Studnie to raczej przeszłość a i o farmieniu diamentów trudno tu było mówić.

Natomiast nowi mają problem z dogonieniem starych z powodu tego że dawniej ekspansje premium były znacznie tańsze. Najważniejszy element gry był względnie tani. I wielu kupowało bez zastanowienia.
Stąd wzięła się przepaść, nie z powodu studni.
Jest ona widoczna w rankingach.
 

DeletedUser

Guest
Studnie to raczej przeszłość a i o farmieniu diamentów trudno tu było mówić.

Natomiast nowi mają problem z dogonieniem starych z powodu tego że dawniej ekspansje premium były znacznie tańsze. Najważniejszy element gry był względnie tani. I wielu kupowało bez zastanowienia.
Stąd wzięła się przepaść, nie z powodu studni.
Jest ona widoczna w rankingach.

hmm już gram tu spory czas, ale to kiedy ekspansje były tańsze? Czy też chodzi o pewien bug ;)?
 

Tajniakos

Paladyn
63569518GlX.jpg

No proszę a jednak coś nam skapło za ten czas oczekiwania na zaklęcia. :) Lepiej późno niż wcale :)
 
Ostatnia edycja:

Tajniakos

Paladyn
skapło, o jedno 0 za mało biorąc pod uwagę rok oczekiwania
@visit0r wiem że 10 zaklęć renowacji to mało jak na rok oczekiwania, tak samo jak 10 zaklęć nie jest w stanie zrekompensować nam rebalansu jaki nam zgotowali. Tylko musimy sobie odpowiedzieć na pytanie czy to coś zmieni jak zaczniemy teraz narzekać.;) odpowiedz chyba znamy.o_O
 
Ostatnia edycja:

visit0r

Paladyn
@visit0r wiem że 10 zaklęć renowacji to mało jak na rok oczekiwania, tak samo jak 10 zaklęć nie jest w stanie zrekompensować nam rebalansu jaki nam zgotowali. Tylko musimy sobie odpowiedzieć na pytanie czy to coś zmieni jak zaczniemy teraz narzekać.;) odpowiedz chyba znamy.o_O
90 % postów ostatnimi czasy to takie wlasnie narzekania które nic nie zmienią ;(
co wcale nie oznacza ze powinnismy wszystko przyjmowac na klate nie kryjac niezadowolenia, brak glosu krytyki uznaja za nasze zadowolenie
 

DeletedUser854

Guest
to jest temat o spoilerach, a nie temat do dyskusji dla pieciu osob -_-
moderatorzy, do roboty!
 
Status
Zamknięty.
Do góry