• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

Status
Zamknięty.

Koval92

Kapłan
Iglicy nie będzie jeszcze jakis czas, ciągle na becie narzekają, że nie da się przejść nawet kilku walk, jest tragiczny balans, nie ma opcji negocjacji jeszcze, ogółem padaka.

Woda ma być przygotowaniem pod główny event lata, słyszałem, że mini-event to taki wstęp.

Poza tym, w sierpniu wypada nowy rozdział, z informacji z beta elvenar wynika, że będzie to pierwszy rozdział od krasnoludów bez rasy gościnnej.
 
Ostatnia edycja:

Nusion

Kapłan
A co sadzisz o tym co ktos wyzej podrzucil, i co w sumie wpisuje sie w nowy klimat miasta, cala ta wode, moze rzeczywiscie bysmy zeszli pod wode? i drugie miasto/wioska cos ala patent w Anno
Hmmm :) O tym to jeszcze zupełnie nic nie sądzę. Nie ma jeszcze żadnych wieści o nowej rasie. Nikt nie ma pojęcia co będzie dalej, tym bardziej ja :) Sama czekam...
Oczywiście spekulacje i plotki się teraz będą szerzyć na podstawie nowej scenerii miasta chociażby. Sama nie wiem co myśleć, bo bardzo to pasuje pod syrenkowy event, te muszelki..., a z drugiej strony zdaje się, że to będzie nasze nowe otoczenie w mieście.
Z nową rasą będzie tak jak zawsze. Niespodziewanie bez żadnych zapowiedzi pojawi się na becie i wtedy się dowiemy :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser174

Guest
Koval92 przestań powtarzać brednie i raczej nikt się nie będzie ciebie czepiał... chociaz znając życie to i tak pewnie uznasz ze ktoś ci chce dokopać

nie ma pewności że w sierpniu to już będzie nowa rasa. A ty wskazałes prawie konkretną datę! Ja wiem ze tak być może, ale nie musi. Ale ktoś inny jeszcze weźmie Twoje słowa na poważnie i będzie draka że no ale mówili...

jak masz infomację że to będzie sierpień to pokaż nam gdzie ją znalazłeś. Albo zamilcz w tym temacie :)

w ig NIC NIE JEST PEWNE DOPÓKI NIE ZOSTANIE OFICJALNIE OGŁOSZONE I radzę się tej maksymy trzymać

Nie, to że wcześniej rasy wchodziły w podobnych odstępach nie jest wyznacznikiem ze i tym razem tak będzie. Nawet jak się pojawi na becie to nie ma gwarancji że >no na pewno za 2 tyg to będzie u nas>. To samo dotyczy eventów i innych imprez na grze. A Twoje "wyrocznie" ktoś może potraktować powaznie a to jedynie wróżenie z fusów i znowu będzie płacz: bo oszukali! na becie było inaczej

serio wszystkim się będzie żyło lepiej przy zachowaniu pewnych standardów.... pytanie tylko czego tym razem nie zrozumiesz w tej wypowiedzi
 

DeletedUser1775

Guest
Poza tym, w sierpniu wypada nowy rozdział, z informacji z beta elvenar wynika, że będzie to pierwszy rozdział od krasnoludów bez rasy gościnnej.
Też bywam na beta i beta forum, nawet regularne, bo mam tam wioseczkę (tak samo zresztą jak wielu z użytkowników tego forum, a co poniektórych wpisy dublujesz tu ostatnio dość często), to o czym piszesz, to jedynie teoria jednego z użytkowników - w skrócie, nowej rasy nie będzie, bo w końcu przybędą Elvenarowie/Elvenarzy czy jakoś tam ;)
A czy w sierpniu, to.... :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

mayder

Tancerz ostrzy
Sama nie wiem co myśleć, bo bardzo to pasuje pod syrenkowy event, te muszelki..., a z drugiej strony zdaje się, że to będzie nasze nowe otoczenie w mieście.

Też mi się tak wydaje szczególnie że na zimę otoczenie też nam się zmieniło, może nie aż tak jak teraz ale śnieg był :D
 

DeletedUser3983

Guest
W Iglicy dali nedocjacje,to jak będzie ok to może za tydzień Iglica tuszy u nas?
 

DeletedUser

Guest
nie wiem czy warto używać przyspieszeń dla szybkiego zakończenia budowania i całego mini-ewentu ale ok gratki :)

ja sobie powolutku zrobię, 9 dni zostało
 
Status
Zamknięty.
Do góry