• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
oj nie jak na razie iG pokazało że bardzo często zmienia strategię rozwoju i tu się zgodzę z kiki dopóki zyski będą powyżej utrzymania serwera to gra będzie żyć, dlatego dla mnie pierwszymy symptomami zamykania (wygaszania) będzie redukcja serwerów ... chyba że firma będzie miałą wstrząsy i będzie kompletny krach


a nowy rozdział to nie jest aż tak duży koszt (ten będzie bo coś nowego ma wpaść) ale do tej pory to były nowe grafiki na starej mechanice
 

DeletedUser2017

Guest
Kreśląc liczby na kuponie totka też wydaje się że są właściwe jednak przy losowaniu wypada że to tylko plotka nie poparta faktami podobnie jest z tym zamknięciem gry :)
Jak już napisali przedmówcy za dużo ostatnio IG inwestuje w tą grę aby ją zamykać a poniżej tylko kilka przykładów:
● nowe eventy jeden za drugim
● nowe elementy gry
● nowy rozdział już niebawem
● dali nawet studnie dla tych marudzących że jak to event bez studni nie może być
● reklama w mediach społecznościowych
 

visit0r

Paladyn
Zamkniecie można rozumieć różnie - gra od początku była przewidziana na określoną ilość rozdziałów i należy się spodziewać że w końcu jej rozwój zostanie zatrzymany wszystko zależy zapewne od tego ilu aktywnych graczy jest w ostatnim rozdziale - muszą kalkulować czy się to opłaca czy nie - nowy rozdział to duża inwestycja a gra już jest "długa" i zapewne znacznie więcej zarabiają na nowych graczach :) ot takie moje przemyślenie w tej kwestii :p
z portalowkami i innymi dopalaczami aktywny gracz powinien dotrzec do konca aktualnych badan w 2 lata
 

Koval92

Kapłan
Co do Feniksów to oczywiste, na budynek może działać tylko jedno zaklęcie i tu jest to karma. Co do Stonehenge to nie wiem, nie posiadam.
Na początku na becie przez krótki czas na Feniksa można było rzucić zaklęcie Czarującego Podarunku, co uniemożliwiało rzucenie Karmy, więc to, rzecz jasna, szybko zmieniono.


A Ty już Kovalu skończyłeś Konstrukty, że tak Ci pilno? Mi tam się nie spieszy do nowej rasy, studnie zdążą wygasnąć :)

Nie, wchodzę w żywiołaki. Chcę wiedzieć, bo dwa z 4 ostatnich cudów dają bonusy do żywych towarów, w przypadku odejścia od żywych towarów w kolejnych rozdziałach, staną się bezużyteczne. Poza tym krążą plotki, że nie będzie już więcej ras gościnnych, co może świadczyć o zbliżaniu się do finału historii.
 

DeletedUser1775

Guest
;)
7yFAl6.png
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
Tez nie wierze ze nagle skoncza rozwijac gre, i nie bedzie wiecej ras goscinnych, skoro tak mocno rozwijaja ta gre. Mozemy sobie psioczyc ale jedno trzeba przyznac ze mocno sie gra zmienila na + w ciagu 2 lat. Bo mamy zestawy porzadne, budynki ktore sie ewoluuje, rozne zyski przyspieszacze, teraz iglica. I mieli by nagle zakonczyc na konstruktach? Przeciez to zabijanie kury ktora znosi zlote jaja.
Edit
Podoba mnie sie ta woda w miescie:) moze tak zostac :d zawsze jakies urozmaicenie
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser1653

Guest
Poprzednio połączenie antycznych cudów było lepsze w tych skałach nad miastem, przyjrzyjcie się sanktuarium.. oczy mnie bolą jak na to patrzę.
 

Bezio

Wędrowiec
W FoE też gadali że przyszłość to będzie ostatnia epoka itd. itd. A teraz są 4 epoki(rasy) po i 5 na horyzoncie powoli. Także pewnie będzie dłuższa przerwa przez większe nowości jak np. Iglica, a potem ponownie zobaczymy następne rasy :)
 

Tajniakos

Paladyn
Na Becie w tej chwili prawy dolny róg miasteczka wygląda tak:
64568637aNi.jpg


U nas coś chyba źle się to wgrało bo wygląda to tak:
64568641tBm.jpg


Jedynie po wciśnięciu ctrl i zmniejszeniu naszego miasta wygląda to tak jak powinno, choć po przesunięciu mapki wraca to jednak do poprzedniego widoku.
64568644LxP.jpg


Nie mniej jednak widać, że zmiany idą na lepsze i tak jak napisał @SandDiuna nie widzę w tych działaniach chęci zamknięcia gry a wręcz przeciwnie. Gra się rozwija coraz bardziej dynamicznie i chyba @Koval92 nie po to aby ją zamknąć ;) Mam nadzieję, że już Twoje obawy są rozwiane? ;) Jednak zastanawia mnie czy mapka jest ogólnie zmieniona na potrzeby iventu czy już jest podwaliną pod nową rasę :) Mapka została z lekka powiększona i widać dwa paski przygotowane być może na dodanie ekspansji ( prawy i górny skraj mapki) Można wiele zarzucić IG ale widać że coś zaczyna się dziać.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser1775

Guest
@tajniakos mi się wydaje, że tło jest po prostu źle wyskalowane, bo z kolei po przeciwnej stronie miasta ekspansje wiszą w powietrzu nad przepaścią ;)
eksp.gif
 

Tajniakos

Paladyn
@jagienkaa niestety i taka opcja wchodzi w grę :)
Ogólnie jakoś niefortunnie to wszystko jest wyskalowane, bo nawet siatka w płaszczyźnie wisi nad drzewami :) Na becie wszystko wygląda na to że jest ok :)
64569720lHp.jpg
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
Wlaśnie zauważyłem jak na drzewa nachodzi z lewej...
b890e5728ab35.png


Pięknie wygląda ta latarnia bez wody i te kwiatki pływające w powietrzu nad skarpą.
 

visit0r

Paladyn
a znajdz skrzynke pomocy sasiedzkiej na kawalku mostu ktorego juz nie ma, skrzynka utonie czy bedzie sie unosila na wodzie?
 

Koval92

Kapłan
na insta mi odpisali, że już pracują nad naprawą wyświetlania mapy.

Powiększenie bonusów zestawu szachów niewiele dało, bo i tak się go nie opłaci stawiać wg mnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry