• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

Status
Zamknięty.

Koval92

Kapłan
Przepraszam bardzo ale proszę nie dezinformować graczy. Nigdzie nie było powiedziane że nowa rasa ma wchodzić co pół roku. Nie było także żadnej informacji aby nowa rasa miała wejść w tym czasie, więc proszę nie pisać takich rzeczy. To że wchodzi Iglica nie ma wpływu na to kiedy wejdzie nowa rasa, prace nad nią trwają i jak tylko zostaną ukończone to na pewno nowa rasa pojawi się w grze. Kiedy to będzie? tego na razie nie wiem.


U nas ogłoszenie też już jest. https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/iglica-wieczności.4177/

Zawsze było co pół roku, można sobie sprawdzić daty wejścia rozdziałów poprzednich i to jest pierwszy raz, gdzie tego nie ma, poza tym potwierdzili CMi z forum bety, że jest opóźnione i pracują w pocie czoła bo już powinien wyjść.
 
Zawsze było co pół roku... i to jest pierwszy raz, gdzie tego nie ma
Kompletna bzdura, az mi sie nie chce tego rozwijac...
można sobie sprawdzić daty wejścia rozdziałów poprzednich
Dokladnie tak. Wystarczy sprawdzic te daty. Tylko ze jesli ktos je rzeczywoscie sprawdzi i udowodni ci czarno na bialym, ze to brednie, to znow wyjdziesz na konfabulanta. Po co ci to ?
 

visit0r

Paladyn
Kompletna bzdura, az mi sie nie chce tego rozwijac...

Dokladnie tak. Wystarczy sprawdzic te daty. Tylko ze jesli ktos je rzeczywoscie sprawdzi i udowodni ci czarno na bialym, ze to brednie, to znow wyjdziesz na konfabulanta. Po co ci to ?
a mozecie uniknac kolejnej zadymy i po prostu wpisac kolejno daty wprowadzania nowych epok ?
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Myślę że nie ma się co kłócić, to że ostatnie dwie rasy wchodziły co pół roku nie świadczy że zawszę tak będzie, a już na pewno te wcześniejsze nie były co pół roku. Może czas potrzebny jest dłuższy nie z tego powodu że są eventy, ale z tego że będzie to bardziej obszerniejsza rasa?
 

Nusion

Kapłan
Na Żywiołaki czekaliśmy najdłużej, bo aż 8 miesięcy. Pewnie dlatego, że prócz nowej rasy weszły też żywe surowce, co bez wątpienia wymagało dodatkowej pracy.
Teraz niewykluczone, że też szykuje się coś nowego, więc i tym razem trwa chwilkę dłużej.
Ja tam czekam cierpliwie i cieszę się że już bliżej niż dalej.
Nie ma co pukać do kuchni, obiad będzie jak się ziemniaki ugotują ;)
 

visit0r

Paladyn
Na Żywiołaki czekaliśmy najdłużej, bo aż 8 miesięcy. Pewnie dlatego, że prócz nowej rasy weszły też żywe surowce, co bez wątpienia wymagało dodatkowej pracy.
Teraz niewykluczone, że też szykuje się coś nowego, więc i tym razem trwa chwilkę dłużej.
Ja tam czekam cierpliwie i cieszę się że już bliżej niż dalej.
Nie ma co pukać do kuchni, obiad będzie jak się ziemniaki ugotują ;)
jak trzepniesz kucharza w kark to ziemniaki dostaniesz niedogotowane, ale w IG ile by sie czyms nie zajmowali to i tak gniota dadza a dopiero beda łatki wrzucac po zgloszeniach od graczy
 

Nusion

Kapłan
jak trzepniesz kucharza w kark to ziemniaki dostaniesz niedogotowane, ale w IG ile by sie czyms nie zajmowali to i tak gniota dadza a dopiero beda łatki wrzucac po zgloszeniach od graczy
Ale hej, pomału :) Czemu zakładać z góry, że będzie źle?? Może będzie fajnie. Czasu na narzekanie będzie dość, jak już będzie wiadomo na co ;)
A Ty @visit0r krowy jeszcze nie kupiłeś a już dzieci bijesz, że mleko rozlały :D
 

visit0r

Paladyn
Ale hej, pomału :) Czemu zakładać z góry, że będzie źle?? Może będzie fajnie. Czasu na narzekanie będzie dość, jak już będzie wiadomo na co ;)
A Ty @visit0r krowy jeszcze nie kupiłeś a już dzieci bijesz, że mleko rozlały :D
założenie że krowy nie kupiłem zupełnie błędne, moje stado liczy 78 sztuk
 

DeletedUser4063

Guest
Może IG kiedyś zrobiło taką wtopę że uznali że skoro wszystko super działa to mamy za dużo programistów i zrobili "optymalizacje kosztów zatrudnienia" to teraz mają to co mają. Zobaczcie po grafie-niskie rozdziały są ładne, tak mniej więcej do krasnoludów choć krasnoludy już były niepowalające ale potem te wróżki/orki/lesne elfy wyglądały jak od innego grafika. Jak nie miał depresji twórczej to nie wiem, ale od czarodziei znowu jest ładnie...
 

DeletedUser2264

Guest
Na becie pojawiło się właśnie ogłoszenie, że w poniedziałek rozpoczną się... Przygody Bractw
Chyba chcą nas wykończyć :)
Chyba tak Nusion. Poważnie zastanawiam się nad ograniczeniem swojej aktywności w tej grze. Ilość "atrakcji" mnie już przerasta :confused:
 

DeletedUser4096

Guest
Powiedzcie że to żart... Lubię jak coś się dzieje w grze ale to już chyba przesada.
 

Koval92

Kapłan
Myślę że nie ma się co kłócić, to że ostatnie dwie rasy wchodziły co pół roku nie świadczy że zawszę tak będzie, a już na pewno te wcześniejsze nie były co pół roku. Może czas potrzebny jest dłuższy nie z tego powodu że są eventy, ale z tego że będzie to bardziej obszerniejsza rasa?

To nie będzie rasa przecież, mówili na live na Fb że w 15 rozdziale ma nie być rasy gościnnej i na becie ludzie tak gadają ....

Chyba, że coś się zmieniło w planach?

Konstrukty w ostatnich questach się pytają gracza czy chce się wybrać do Unuru, tam skąd pochodzi, do swojego dawnego domu.

Niech wprowadzą rozdział "Banshee kontra Kikimory". Było by ciekawie.

Na becie pojawiło się właśnie ogłoszenie, że w poniedziałek rozpoczną się... Przygody Bractw
Chyba chcą nas wykończyć :)

To jest po prostu masakra. No comment. Samo przeczytanie mnie zmęczyło. Jeszcze nie odpoczęliśmy z bractwem po poprzedniej i tej dramie z "farming kontem" .
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry