• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

Status
Zamknięty.

Koval92

Kapłan
@Koval92 Pozwoliłem sobie przetłumaczyć
  • Zysk portalu 5% - 300 fragmentów zaklęć (było: 600), 8 oparów wizji (było: 9)
  • Zysk portalu 10% - 1300 Fragmentów Zaklęć (było: 900), 16 Oparów Wizji (było: 14)
  • Zysk portalu 15% - 1850 fragmentów zaklęć (było: 1350), 9 łączących katalizatorów (było: 7), 23 wizji pary (było: 17)
  • Ancient Knowledge 3 - 175 Fragmentów Zaklęć (było: 450), 2 Broken Shards (było: 1)
  • Starożytna wiedza 10 - 300 fragmentów zaklęć (było: 1100), 6 połamanych odłamków (było: 3)
  • Starożytna wiedza 15 - 450 fragmentów zaklęć (było: 1300), 8 połamanych odłamków (było: 5)
  • Deszcz Monety 25% - 420 Fragmentów Zaklęć (było: 353)
  • Deszcz Monet 33% - 750 Fragmentów Zaklęć (było: 592)
  • Deszcz Monety 50% - 600 Fragmentów Zaklęć (było: 598), 4 Łączące Katalizatory (było: 3), 9 Wizji Pary (było: 7)
  • Moneta Deszcz 100% - 1200 Fragmentów Zaklęć (było: 750), 6 Łączących Katalizatorów (było: 5), 15 Wizji Pary (było: 12)
  • Zaopatrzenie w dostawę 5% - 300 fragmentów zaklęć (było: 454), 1 opary wizji (było: 2)
  • Zaopatrzenie w dostawę 10% - 570 Fragmentów Zaklęć (było: 253), 0 Łączących Katalizatorów (było: 1), 2 Oparów Wizji (było: 3)
  • Opadanie zaopatrzenia 15% (było: 2x Opadanie zaopatrzenia 15%) - 390 fragmentów zaklęć (było: 466), 1 łączący katalizator (było: 3), 3 pary oparów wizji (było: 7)
  • Zaopatrzenie w dostawę 20% - 630 fragmentów zaklęć (było: 638)
  • Opadanie zaopatrzenia 25% (było: 2x Opadanie zaopatrzenia 25%) - 420 fragmentów zaklęć (było: 704), 2 łączące katalizatory (było: 4), 5 oparów wizyjnych (było: 10)
  • Nieoczekiwane zapasy 33% - 750 fragmentów zaklęć (było: 592)
  • Opadanie zaopatrzenia 50% - (było 2x Opadanie zaopatrzenia 50%) - 600 fragmentów zaklęć (było: 1177), 4 łączące katalizatory (było: 6), 9 oparów wizji (było: 15)
  • Podaż nadzwyczajnych zasobów 100% - 1200 fragmentów zaklęć (było: 750), 6 łączących katalizatorów (było: 5), 15 oparów wizyjnych (było: 12)

  • Srebrny Jednorożec - 150 Fragmentów Zaklęć (było: 300), 1 Łączący Katalizator (było: 2), 2 Opary Wizji (było: 5)
  • Kryształowy Jednorożec - 150 Fragmentów Zaklęć (było: 300), 1 Łączący Katalizator (było: 2), 2 Opary Wizji (było: 5)
  • Frozen Unicorn - 150 Fragmentów Zaklęć (było: 300), 1 Łączący Katalizator (było: 2), 2 Opary Wizji (było: 5)
  • Candy Cane Unicorn - 150 Fragmentów Zaklęć (było: 300), 1 Łączący Katalizator (było: 2), 2 Opary Wizji (było: 5)
  • Kod Lawy - 300 Fragmentów Zaklęć (było: 600), 2 Łączące Katalizatory (było: 4), 5 Oparów Wizji (było: 9)
  • Rainbow Flower Cage - 150 Fragmentów Zaklęć (było: 300), 0 Łączący Katalizator (było: 1), 1 Vision Vapor (było: 2)
  • Rainbow Unicorn - 150 Fragmentów Zaklęć (było: 300), 1 Łączący Katalizator (było: 2), 2 Opary Wizji (było: 5)
  • Frozen Flame Purple - 300 Fragmentów Zaklęć (było: 600), 2 Łączące Katalizatory (było: 4), 5 Oparów Wizji (było: 9)
  • Forest Igloo - 150 Fragmentów Zaklęć (było: 300), 1 Łączący Katalizator (było: 2), 2 Opary Wizji (było: 5)
  • Frozen Tree Stump Magic - 150 Fragmentów Zaklęć (było: 300), 1 Łączący Katalizator (było: 2), 2 Opary Wizji (było: 5)
  • Podstawy stratega orków - 600 fragmentów zaklęć (było: 1200), 4 łączące katalizatory (było: 8), 9 wizji pary (było: 19)
  • Gniazdo Orków - 600 Fragmentów Zaklęć (było: 1200), 4 Łączące Katalizatory (było: 8), 9 Oparów Wizji (było: 19)
  • Vallorian Valor - 900 Fragmentów Zaklęć (było: 1350), 4 Łączące Katalizatory (było: 9), 11 Oparów Wizji (było: 21)
  • Mana Tartak - 600 Fragmentów Zaklęć (było: 1500), 4 Łączące Katalizatory (było: 10), 9 Wizji Pary (było: 23)
  • Podróżujący Kupiec I - 450 Fragmentów Zaklęć (było: 750), 3 Łączące Katalizatory (było: 5), 7 Oparów Wizji (było: 12)
  • Travelling Merchant II - 450 fragmentów zaklęć (było: 900), 3 łączące katalizatory (było: 6), 7 oparów wizji (było: 14)
  • Podróżujący Kupiec III - 450 Fragmentów Zaklęć (było: 1050), 3 Łączące Katalizatory (było: 7), 7 Oparów Wizji (było: 16)
  • Kupiec festiwalowy - 900 fragmentów zaklęć (było: 1800), 6 łączących katalizatorów (było: 12), 14 Vision Vapor (było: 28)
Swoją drogą dobrze, że nasza @Nusion tłumaczy nam wszystkie zadania :D

Dostaje pozytywną reakcję to jej się chce tłumaczyć. Chwała dla niej za jej pracę
 
Wychodzi na to, ze warto zamienic niepotrzebne budynki z inwentarza na fragmenty zaklec, zanim te zmiany wejda u nas.
@tajniakos, dzieki za tlumaczenie, you made my day bro :D Ponizsze recepty calkiem mnie rozwalily ;)
Opadanie zaopatrzenia 15%, Zaopatrzenie w dostawę 20%, Nieoczekiwane zapasy 33%, Podaż nadzwyczajnych zasobów 100%

Szczegolnie tego "opadania zaopatrzenia" troche sie boje, bo i tak mam to juz na co dzien i to bez receptur. Wybacz, nie moglem sie powstrzymac ;)
 

visit0r

Paladyn
Na becie weszły do tworzenia nowe budynki:

- budynki ewolucyjne wszystkie na poziomie 1 za 1200 fragmentów i 8 katalizatorów z małym haczykiem - nie możecie mieć ich w mieście ani inwentarzu... (złapałem się na to) - to dla nowych co nie mieli okazji zdobyć budynków
- wszystkie feniksy lvl 1,
- stonehenge lvl 1,
- syrena lvl 1.
30 zaklęć renowacji za 3150 fragmentów zaklęć i 3 schematy
Zysk portalu 20% za 960/3.

Wyleciały z tworzenia zimowa kapliczka czy jakoś tak, 2 słabsze kodeksy, zielony i żółty, 3 zamarznięte płomienie, deszcze monet 5%, 10%, 15% i 20% oraz dwie kwiatowe klatki na kulturę i pop/kult.

Skrócono czas oczekiwania na nowe recepty z 8h do 6h.

Zmniejszyli o połowę koszt prawie wszystkich budynków eventowych z tworzenia z wyjątkami jak valoryjska kuźnia (z 1350/9 do 900/4 w tym przypadku), budynki dają proporcjonalnie 2x mniej mgły wizji.

Dostosowano pozostałe recepty, zmniejszono ich koszt i dostosowano liczbę mgły wizji, jakie dają, np.
zysk portalu 5% kosztuje 300 fragmentów zamiast 600 dając 8 mgły wizji zamiast 9, ale już zysk 15% kosztuje 1850/9 zamiast 1350/7 i daje 23 mgły wizji zamiast 17.

Zmniejszona ilość fragmentów zaklęć z przepalania budynków o 50%.

Zmniejszono liczbę recept na karmy w puli, żeby nie wyskakiwało po kilka naraz.

Pełna lista po angielsku:
  • Portal Profit 5% - 300 Spell Fragments (was: 600), 8 Vision Vapor (was: 9)
  • Portal Profit 10% - 1300 Spell Fragments (was: 900), 16 Vision Vapor (was: 14)
  • Portal Profit 15% - 1850 Spell Fragments (was: 1350), 9 Combining Catalysts (was: 7), 23 Vision Vapor (was: 17)
  • Ancient Knowledge 3 - 175 Spell Fragments (was: 450), 2 Broken Shards (was: 1)
  • Ancient Knowledge 10 - 300 Spell Fragments (was: 1100), 6 Broken Shards (was: 3)
  • Ancient Knowledge 15 - 450 Spell Fragments (was: 1300), 8 Broken Shards (was: 5)
  • Coin Rain 25% - 420 Spell Fragments (was: 353)
  • Coin Rain 33% - 750 Spell Fragments (was: 592)
  • Coin Rain 50% - 600 Spell Fragments (was: 598), 4 Combining Catalysts (was: 3), 9 Vision Vapor (was: 7)
  • Coin Rain 100% - 1200 Spell Fragments (was: 750), 6 Combining Catalysts (was: 5), 15 Vision Vapor (was: 12)
  • Supply Windfall 5% - 300 Spell Fragments (was: 454), 1 Vision Vapor (was: 2)
  • Supply Windfall 10% - 570 Spell Fragments (was: 253), 0 Combining Catalysts (was: 1), 2 Vision Vapor (was: 3)
  • Supply Windfall 15% (was: 2x Supply Windfall 15%) - 390 Spell Fragments (was: 466), 1 Combining Catalyst (was: 3), 3 Vision Vapor (was: 7)
  • Supply Windfall 20% - 630 Spell Fragments (was: 638)
  • Supply Windfall 25% (was: 2x Supply Windfall 25%) - 420 Spell Fragments (was: 704), 2 Combining Catalysts (was: 4), 5 Vision Vapor (was: 10)
  • Supply Windfall 33% - 750 Spell Fragments (was: 592)
  • Supply Windfall 50% - (was 2x Supply Windfall 50%) - 600 Spell Fragments (was: 1177), 4 Combining Catalysts (was: 6), 9 Vision Vapor (was: 15)
  • Supply Windfall 100% - 1200 Spell Fragments (was: 750), 6 Combining Catalysts (was: 5), 15 Vision Vapor (was: 12)
  • Silver Unicorn - 150 Spell Fragments (was: 300), 1 Combining Catalyst (was: 2), 2 Vision Vapor (was: 5)
  • Crystal Unicorn - 150 Spell Fragments (was: 300), 1 Combining Catalyst (was: 2), 2 Vision Vapor (was: 5)
  • Frozen Unicorn - 150 Spell Fragments (was: 300), 1 Combining Catalyst (was: 2), 2 Vision Vapor (was: 5)
  • Candy Cane Unicorn - 150 Spell Fragments (was: 300), 1 Combining Catalyst (was: 2), 2 Vision Vapor (was: 5)
  • Lava Codex - 300 Spell Fragments (was: 600), 2 Combining Catalysts (was: 4), 5 Vision Vapor (was: 9)
  • Rainbow Flower Cage - 150 Spell Fragments (was: 300), 0 Combining Catalyst (was: 1), 1 Vision Vapor (was: 2)
  • Rainbow Unicorn - 150 Spell Fragments (was: 300), 1 Combining Catalyst (was: 2), 2 Vision Vapor (was: 5)
  • Frozen Flame Purple - 300 Spell Fragments (was: 600), 2 Combining Catalysts (was: 4), 5 Vision Vapor (was: 9)
  • Forest Igloo - 150 Spell Fragments (was: 300), 1 Combining Catalyst (was: 2), 2 Vision Vapor (was: 5)
  • Frozen Tree Stump Magic - 150 Spell Fragments (was: 300), 1 Combining Catalyst (was: 2), 2 Vision Vapor (was: 5)
  • Grounds of the Orc Strategist - 600 Spell Fragments (was: 1200), 4 Combining Catalysts (was: 8), 9 Vision Vapor (was: 19)
  • Orc Nest - 600 Spell Fragments (was: 1200), 4 Combining Catalysts (was: 8), 9 Vision Vapor (was: 19)
  • Vallorian Valor - 900 Spell Fragments (was: 1350), 4 Combining Catalysts (was: 9), 11 Vision Vapor (was: 21)
  • Mana Sawmill - 600 Spell Fragments (was: 1500), 4 Combining Catalysts (was: 10), 9 Vision Vapor (was: 23)
  • Traveling Merchant I - 450 Spell Fragments (was: 750), 3 Combining Catalysts (was: 5), 7 Vision Vapor (was: 12)
  • Traveling Merchant II - 450 Spell Fragments (was: 900), 3 Combining Catalysts (was: 6), 7 Vision Vapor (was: 14)
  • Traveling Merchant III - 450 Spell Fragments (was: 1050), 3 Combining Catalysts (was: 7), 7 Vision Vapor (was: 16)
  • Festival Merchant - 900 Spell Fragments (was: 1800), 6 Combining Catalysts (was: 12), 14 Vision Vapor (was: 28)
czyli przed wprowadzeniem zmian przepalic niepotrzebne budynki ;>
 

DeletedUser4281

Guest
Artefakty pewnie do zdobycia z rzadka przy PB lub innego rodzaju wydarzeniach? Prawdopodobnie feniks bedzie nie do postawienia az do kolejnego eventu
 

Koval92

Kapłan
Artefakty pewnie do zdobycia z rzadka przy PB lub innego rodzaju wydarzeniach? Prawdopodobnie feniks bedzie nie do postawienia az do kolejnego eventu

Mam wrażenie, że te artefakty stonehenge teraz w przygodzie to troszkę wymusiliśmy na forum bety, bo w kilku ostatnich tematach parę osób w tym ja narzekało, że w żadnym wyzwaniu ani nigdzie nie było dodatkowego artefaktu stonehenge a bardzo dużo osób ma na 8-9 poziomie, a dodatkowych artefaktów feniksów było już 3.

Feniksy będą raczej sporadycznie bo one na pewno powrócą na wielkanoc 2020 z informacji jakie uzyskałem na instagramie

Poza tym od feniksów nie było budynku ewolucyjnego z efektem karmienia więc pytanie jaki będzie kolejny, bo miały być kolejne "zwierzaki" .
Myślę, że jeżeli do końca 2019 roku będzie jeszcze jakaś przygoda, to będzie ona z artefaktami kolejnego budynku ewolucyjnego w kolejce.

Ciekawe, czy planują jakiś ewolucyjny na jesień. Mogli by tym razem jesienny event zrobić wokół tematyki halloween, troszkę później niż normalnie, np. 20 pazdziernika-10 listopada.
 

DeletedUser3983

Guest
Cześć, zastrzegam że te info to nie do końca pewne,ale we wrześniu podobno ma ruszyć nowy event do zdobycia 3 budynki do ewolucji o motywie miśków,widziałam budynki śliczne, jeden to panda,brunatny miś i tyle trzeciego nie zobaczyłam.
Nie wiem jak pokazać zdjęcia tych budynków,sorry.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4096

Guest
czyli przed wprowadzeniem zmian przepalic niepotrzebne budynki ;>
Nie widzę w tym sensu. Po co je przerabiać?? Nie lepiej zostawić właśnie na potrzeby kolejnego eventu do zadań z fragmentami? Przy zadaniu na zdobycie ileś tam fragmentów czasami wystarczy jeden budynek przepalić, po wprowadzeniu zmian okaże się że ten sam budynek to za mało i potrzebny jest kolejny. A fragmenty są w Iglicy łatwe do zdobycia jak komuś brakuje.
 

visit0r

Paladyn
Nie widzę w tym sensu. Po co je przerabiać?? Nie lepiej zostawić właśnie na potrzeby kolejnego eventu do zadań z fragmentami? Przy zadaniu na zdobycie ileś tam fragmentów czasami wystarczy jeden budynek przepalić, po wprowadzeniu zmian okaże się że ten sam budynek to za mało i potrzebny jest kolejny. A fragmenty są w Iglicy łatwe do zdobycia jak komuś brakuje.
w iglicy dotarlem do sciany, caly poprzedni ewent przepalalem czar na narzedzia, mialem ich ponad 2k a narzedzi nie musze produkowac, czasami tylko do hurtownika ida
 

kasiaczb

Zwiadowca
Wychodzi na to, ze warto zamienic niepotrzebne budynki z inwentarza na fragmenty zaklec, zanim te zmiany wejda u nas.
@tajniakos, dzieki za tlumaczenie, you made my day bro :D Ponizsze recepty calkiem mnie rozwalily ;)
Opadanie zaopatrzenia 15%, Zaopatrzenie w dostawę 20%, Nieoczekiwane zapasy 33%, Podaż nadzwyczajnych zasobów 100%

Szczegolnie tego "opadania zaopatrzenia" troche sie boje, bo i tak mam to juz na co dzien i to bez receptur. Wybacz, nie moglem sie powstrzymac ;)
Witam:) coś mi chyba umknęło w tym wszystkim bo nie załapałam dlaczego trzeba przepalić niepotrzebne budynki zanim wejdą zmiany? Nie mozna tego zrobić jak już wejdą?
 
Witam:) coś mi chyba umknęło w tym wszystkim bo nie załapałam dlaczego trzeba przepalić niepotrzebne budynki zanim wejdą zmiany? Nie mozna tego zrobić jak już wejdą?
Jesli zmiany wejda u nas w tej wlasnie formie, to za rozkladanie budynkow w Akademii bedziemy dostawac dwukrotnie mniej fragmentow zaklec niz do tej pory. Z tym, ze moim zdaniem trzeba sie troche zastanowic, czy naprawde warto pozbywac sie wszystkich niepotrzebnych budynkow, zanim wejda zmiany. Calkiem mozliwe, ze w przyszlych eventach znow bedzie wiele zadan typu "Zdobadz x fragmentow zaklec". Jesli teraz pozbedziemy sie zapasu budynkow, zyskamy wprawdzie 2x wiecej fragmentow niz pozniej, ale w eventach pozostanie nam prawdopodobnie rozkladanie zaklec i szybkich bonusow, by zaliczac zadania. Tu zalecalbym raczej ostroznosc i myslenie perspektywiczne, zamiast szybkiego "skoku na kase" ;) W moim przypadku mysle, ze przed wejsciem zmian pozbede sie okolo polowy zapasu budynkow z inwentarza co do ktorych wiem, ze nigdy ich nie postawie w miescie. Oczywiscie u siebie kazdy musi to sam ocenic.
 

Koval92

Kapłan
Cześć, zastrzegam że te info to nie do końca pewne,ale we wrześniu podobno ma ruszyć nowy event do zdobycia 3 budynki do ewolucji o motywie miśków,widziałam budynki śliczne, jeden to panda,brunatny miś i tyle trzeciego nie zobaczyłam.

Gdzie widziałaś te budynki?
 

Koval92

Kapłan
znalazłem, gościu na angielskim forum elvenaru mający jakiś dostęp do informacji co jest tworzone napisał, że będzie
panda, niedźwiedź brunatny i niedźwiedź polarny, wszystkie 3 do karmienia,
Edit: dostałem w odpowiedzi na forum bety :D
Ale słodkie :D

p8Cpgj90Uu7Xd9LiWxzLUxyzCk6MsrGHZUuwAjz0WiRpNkBkda_6SZS7h2-iCQczH_OtinSPlSebHHG1AtBEhDLEmp2VHs8QUYdOmP6t6w6gI--IWBP0FWi150UaRK11F87DLwYVHw

Bonusy budynków (zmieniali 3x w ciągu 2 tygodni więc weźcie pod uwagę, że może się zmienić jeszcze i być inaczej)

Bear_Brown - Niedźwiedź brunatny (3x3 size)
This powerful creature grants fertility to the warriors house, therefor you will receive a production bonus on all your barracks. Produces all kinds of rare troops when evolved. Production pickup every 48h.

Co 48h rzadkie jednostki wojskowe, jak nakarmicie to szybciej będziecie produkować wojsko we wszystkich 3 budynkach wojskowych. Edit 2: Możliwe, że działa na zasadzie simii sapiens, dając bezpośrednio dodatkowe jednostki przy zbiorze z koszar itd, zamiast przyspieszając produkcję.

Bear_Ice - Niedźwiedź Polarny (3x3 size)
As a master of magic and time, the Ice Bear will reduce the tournament cooldown. Produces rare resources when evolved. Production pickup every 48h.

Z info jakie mam, te "rzadkie surowce" to mana i ziarna a nakarmiony skraca czas czekania na kolejną rundę w turnieju.

Bear_Panda - Panda (3x3 size)
This exotic bear brings riches from other lands. He will reward you for every Pet you feed, after being fed himself. Produces goods and magical manufactoring enchantments when evolved. Production pickup every 48h.

Z info jakie uzyskałem panda produkuje kryształ/zwoje/jedwab i zaklęcia magicznej manufaktury, a nakarmiona daje prezenty za nakarmienie każdego kolejnego zwierzaka.

Razem z nimi pojawił się kod zaklęcia teleportującego jeden postawiony budynek z powrotem do inwentarza.

Info od informatorów z beta elvenar.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
znalazłem, gościu na angielskim forum elvenaru mający jakiś dostęp do informacji co jest tworzone napisał, że będzie
panda, niedźwiedź brunatny i niedźwiedź polarny, wszystkie 3 do karmienia,
Edit: dostałem w odpowiedzi na forum bety :D
Ale słodkie :D

.

no cóż..znów kolejny budynek (budynki) z typu - muszę mieć
tylko, że już z miejscem nie wyrabiam
ja poproszę o wprowadzenie kolonii zamorskiej czy cokolwiek innego dającego dodatkową przestrzeń
 

DeletedUser3983

Guest
To zaklęcie teleportacji które mają wprowadzić to bardzo dobry pomysł, myślę że za jego pomocą można będzie przepalać stare budynki stojące jeszcze w mieście,do tej pory można je było tylko usunąć nic z tego nie mając.Ciekawi mnie czy będzie działać na cuda.
 

kasiaczb

Zwiadowca
Jesli zmiany wejda u nas w tej wlasnie formie, to za rozkladanie budynkow w Akademii bedziemy dostawac dwukrotnie mniej fragmentow zaklec niz do tej pory. Z tym, ze moim zdaniem trzeba sie troche zastanowic, czy naprawde warto pozbywac sie wszystkich niepotrzebnych budynkow, zanim wejda zmiany. Calkiem mozliwe, ze w przyszlych eventach znow bedzie wiele zadan typu "Zdobadz x fragmentow zaklec". Jesli teraz pozbedziemy sie zapasu budynkow, zyskamy wprawdzie 2x wiecej fragmentow niz pozniej, ale w eventach pozostanie nam prawdopodobnie rozkladanie zaklec i szybkich bonusow, by zaliczac zadania. Tu zalecalbym raczej ostroznosc i myslenie perspektywiczne, zamiast szybkiego "skoku na kase" ;) W moim przypadku mysle, ze przed wejsciem zmian pozbede sie okolo polowy zapasu budynkow z inwentarza co do ktorych wiem, ze nigdy ich nie postawie w miescie. Oczywiscie u siebie kazdy musi to sam ocenic.
Aaaa tak to ma wyglądać:) OK dzięki za info.No i zgadzam się że ostrożność i rozwaga się tu przydadzą:)
//
no cóż..znów kolejny budynek (budynki) z typu - muszę mieć
tylko, że już z miejscem nie wyrabiam
ja poproszę o wprowadzenie kolonii zamorskiej czy cokolwiek innego dającego dodatkową przestrzeń
Ja miałam nadzieję na podwodny świat :) np.po kliknięciu w żółwika....ale dzisiaj zabrali żółwika:( kicha...fajny był.... Oby tylko na tapete nie powróciła niebieska cycata elfica bo na to szkaradziejstwo nie dało się patrzeć:)

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Koval92

Kapłan
To zaklęcie teleportacji które mają wprowadzić to bardzo dobry pomysł, myślę że za jego pomocą można będzie przepalać stare budynki stojące jeszcze w mieście,do tej pory można je było tylko usunąć nic z tego nie mając.Ciekawi mnie czy będzie działać na cuda.

Napisane jest w plikach gry w opisie, że służy do przeniesienia jednego budynku z powrotem do inwentarza. W inwentarzu przecież przepalić możesz.

Ja mam nadzieję, że ten event nie będzie na nieskończonej pętli tak jak ostatnio, tylko jako, że to są budynki z opcją karmienia, to będzie na podobnej zasadzie jak feniksy.

Ewentualnie może być pętla ale bez tych zadań na 3-dniowe zwiady i 15 mgły wizji, bo mam dosłownie jeden relikt magicznego pyłu, a są osoby które magazynowały relikty przez 3 lata i mają ich tonę pomimo ostatniego eventu.

Szczególnie jest to ważne, gdyż w kolejnej aktualizacji 15 mgły wizji może być cięższe do uzyskania ze względu na 2x niższe wartości mgły wizji budynków tworzonych w akademii. Niektóre co dawały 9 mgły wizji, będą dawać 4, ludzie na becie mówią, że o wiele ciężej teraz wyprodukować karmę dla feniksów bo mniej recept na karmę jest w puli, a te miśki mają takie bonusy, że wg mojego informatora z bety można porównać nakarmienie feniksa ognia jeden raz do nakarmienia takiego miśka 8 razy.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry