• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

Status
Zamknięty.

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Aha, na becie przygoda startuje 9 kwietnia ;) Zabierają im recepty na artefakty 8 kwietnia
Patrz Pan, a nam już zabrali ;)
Nie widziałem recepty z wymianą na stary artefakt już od dawna, a cztery nowe czekają z utęsknieniem, żeby je przemienić.
Nie ukrywam, że jest to z lekka bezsensowne posunięcie o ile nagrodą z przygód będą artefakty do bażanta. Nie po to je wszystkie wymieniałem żeby teraz zostać z dwiema szt w inwentarzu bez możliwości wymiany.
Co gorsza, ponieważ recepty pojawiają się losowo, to mając pecha, można nie zdążyć wymienić nawet tych z eventu, albo tylko część. Ja tak mam na s1, że mam (a właściwie miałem, bo już użyłem) 4 stare artefakty i 4 nowe. I jeśli z tym, nie daj Boże, zostanę, to co, mam postawić dwa niedowartościowane kuraki?
 

Koval92

Kapłan
Patrz Pan, a nam już zabrali ;)
Nie widziałem recepty z wymianą na stary artefakt już od dawna, a cztery nowe czekają z utęsknieniem, żeby je przemienić.

Co gorsza, ponieważ recepty pojawiają się losowo, to mając pecha, można nie zdążyć wymienić nawet tych z eventu, albo tylko część. Ja tak mam na s1, że mam (a właściwie miałem, bo już użyłem) 4 stare artefakty i 4 nowe. I jeśli z tym, nie daj Boże, zostanę, to co, mam postawić dwa niedowartościowane kuraki?

Powiedzą ci "zapraszamy w 2021 po 3 kolejne", taki sposób na utrzymanie gracza ^^
 

Ethel

Rozbójnik
super wiadomośc!
niech ig już szykuje odpowiedź na pytanie co mam zrobić z tym g** magazynu nazbieranym w zimowym...
czyli szykuje się okazja do zrobienia sobie przerwy od gry :) już się cieszę na zbliżającą się podróż

Kiki... jak kiedyś będzie mi się naprawdę nudzić.... to podliczę we wszystkich wątkach na forum ile razy składałaś taką obietnicę :D Następnie zrobię zakłady bractwie odnośnie liczby ;)
 

DeletedUser174

Guest
Kiki... jak kiedyś będzie mi się naprawdę nudzić.... to podliczę we wszystkich wątkach na forum ile razy składałaś taką obietnicę :D Następnie zrobię zakłady bractwie odnośnie liczby ;)
dlatego nauczona doświadczeniem nie składam już jednoznacznych deklaracji gra jest beee i zbieram zabawki z tej piaskownicy :p Stwierdziłam jedynie, ze szykuje sie okazja... podtrzymuję zresztą, ze okazja jest przednia. Wiesz pozytywne myślenie, szklanka do połowy pełna te sprawy ;)
 

DeletedUser2262

Guest
WIELKIMI krokami, pojutrze na BECIE wchodzi Przygoda bractw (a w dniu jutrzejszym kończy się na becie opcja wymiany artefaktów w AM)
 

visit0r

Paladyn
osoby uzywajace super fantastycznej opcji wrzucania PW w cuda innnych graczy w przegladarce zwrocily uwage na zacinanie sie gry podczas uzywania tej opcji ? czy to tylko zbiego okolicznosci ze tego efektu nie ma w przypadku starej metody ?
 

DeletedUser4281

Guest
Aha, na becie przygoda startuje 9 kwietnia ;) Zabierają im recepty na artefakty 8 kwietnia;)
@jarq
Nie będzie mozliwosci wymiany artefaktow z przygody? I co z artefaktami z samego eventu, ktorych nie zdazy sie wymienic? Jak dotad trafilem zaledwie 2 recepty, wiec w tym tempie pewnie nie starczy czasu na pojawienie sie niezbednych 6 na wszystkie artefakty. Troche niefajna ta losowa opcja
 

SandDiuna

Tancerz ostrzy
@jarq
Nie będzie mozliwosci wymiany artefaktow z przygody? I co z artefaktami z samego eventu, ktorych nie zdazy sie wymienic? Jak dotad trafilem zaledwie 2 recepty, wiec w tym tempie pewnie nie starczy czasu na pojawienie sie niezbednych 6 na wszystkie artefakty. Troche niefajna ta losowa opcja
bo tam masz taki przycisk za 50 diamentow i masz go uzywac jak najczesciej, prosze nie narzekac tylko placic diamenciki
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
@jarq
Nie będzie mozliwosci wymiany artefaktow z przygody? I co z artefaktami z samego eventu, ktorych nie zdazy sie wymienic? Jak dotad trafilem zaledwie 2 recepty, wiec w tym tempie pewnie nie starczy czasu na pojawienie sie niezbednych 6 na wszystkie artefakty. Troche niefajna ta losowa opcja
Nie wiem jak długo po wydarzeniu będzie dostępna ta receptura w akademii, nie uzyskałem w tym temacie jasnej deklaracji..
 

Koval92

Kapłan
Dla tych, którzy nie mają konta na becie a zastanawiają się, jak wyglądają budynki ras gościnnych i portal:

Xinn #1 rankingu bety
fe51b25216d28.png

Bardzo dużo bugów na razie jest zgłaszanych na becie więc trochę potestują ale pewnie się przed końcem kwietnia wyrobią.

Tak jak myslałem jest limit 1 ambasada każdej rasy a na resztę limitu nie ma, więc jeśli ktoś nie leci na portalówkach to mój system ustawienia 25x19 się sprawdzi dobrze.
 

mayder

Tancerz ostrzy
Dla tych, którzy nie mają konta na becie a zastanawiają się, jak wyglądają budynki ras gościnnych i portal:

Xinn #1 rankingu bety
fe51b25216d28.png

Bardzo dużo bugów na razie jest zgłaszanych na becie więc trochę potestują ale pewnie się przed końcem kwietnia wyrobią.

Tak jak myslałem jest limit 1 ambasada każdej rasy a na resztę limitu nie ma, więc jeśli ktoś nie leci na portalówkach to mój system ustawienia 25x19 się sprawdzi dobrze.

Na początku po przeczytaniu rozmiarów tych wszystkich budynków trochę się martwiłem że może mi miejsca braknąć, ale jak teraz widzę już postawione budynki to nie będzie źle.

Możesz wrzucić miniaturkę miasta z mapy (najlepiej ludzi) jak są zrobione bo z początku XV rozdziału nie było.
 

Koval92

Kapłan
Na początku po przeczytaniu rozmiarów tych wszystkich budynków trochę się martwiłem że może mi miejsca braknąć, ale jak teraz widzę już postawione budynki to nie będzie źle.

Możesz wrzucić miniaturkę miasta z mapy (najlepiej ludzi) jak są zrobione bo z początku XV rozdziału nie było.

chodzi o miniaturke miasta na mapie? niestety nie mam osoby odkrytej na mapie w 16 rozdziale
Stoją wróżka i krasnal obok siebie otoczeni budynkami na miniaturce.

Gościu nie ma jeszcze kręgów medytacyjnych 4x4 które muszą się stykać z sobą a minimum jeden z portalem.
 
Ostatnia edycja:

mayder

Tancerz ostrzy
chodzi o miniaturke miasta na mapie? niestety nie mam osoby odkrytej na mapie w 16 rozdziale
Stoją wróżka i krasnal obok siebie otoczeni budynkami na miniaturce.

Gościu nie ma jeszcze kręgów medytacyjnych 4x4 które muszą się stykać z sobą a minimum jeden z portalem.

Luz, nie pali się. Tak z ciekawości spytałem. A jeśli będę chciał na samych portalowkach (na tyle na ile się da) przejść to wystarczy to co ma ten typ na tym screenie czy trzeba dostawić te kręgi medytacyjne?
 

DeletedUser4281

Guest
bo tam masz taki przycisk za 50 diamentow i masz go uzywac jak najczesciej, prosze nie narzekac tylko placic diamenciki
To by bylo fajne. Event, ktory wymagałby zaplacenia:
Srednio 1 recepta na tydzien, przy 4 zmianach na dobe, to daje nam 28 zmian na 1 recepte. Placac 50 diamentow na kazda zmiane w akademii mamy w sumie 1,4k diamentow. Ze 2 moze 3 recepty trzeba by bylo w ten sposob wymienic.
 

Koval92

Kapłan
Już jest na elvenarchitekcie rozdział 16 więc przerobiłem moją wersję osady o rozmiarze 25x19 w city plannerze.
Wyjdzie temat o rozdziale 16 to tam wstawię.

Oczywiście to dla graczy co nie używają zysków portalu bo z nimi to wiadomo że nie potrzeba tyle.

1586425582614.png

Słyszałem, że magiczne rezydencje i warsztaty da się rozbudować od razu w 16 rozdziale, nie trzeba czekać do zbadania w drzewku zwykłych tak jak kiedyś w 15 rozdziale.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser2262

Guest
Słyszałem, że magiczne rezydencje i warsztaty da się rozbudować od razu w 16 rozdziale, nie trzeba czekać do zbadania w drzewku zwykłych tak jak kiedyś w 15 rozdziale.
Poprawili to i już można tak w każdym rozdziale od razu po wejściu w daną epokę.
 

DeletedUser4281

Guest
Nie wiem jak długo po wydarzeniu będzie dostępna ta receptura w akademii, nie uzyskałem w tym temacie jasnej deklaracji..
@jarq czy jest szansa byś mógł dopytać i otrzymać jakąś jaśniejszą odpowiedź przed zakończeniem eventu? Nie wiem czy mam wywalić diamenty na walute i odrazu stawiac feniksa na 10 lvl czy czekać z tym do PB, bo tam tez jakies artefakty wpadną (tylko że jak wpadną, a nie da się ich wymienić to będe niepocieszony).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Po świętach gdzieś za tydzień będzie informacja podana w grze co do terminów, tyle udało mi się dowiedzieć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry