• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

Status
Zamknięty.

Hassano

Łucznik
Jest gdzieś rozpiska dotycząca nadchodzących przygód?? Nie moge znaleźć a przydała by sie że było wiadomo na jakie ścieżki i odznaki sie nastawić
 

Nusion

Kapłan
Przygody i nowa formuła turnieju jednego dnia dobrze nie wróży :D
Może nie dadzą jednak tych przygód we wtorek, zobaczymy :)
//
Poprzedzierałam się na Becie przez tą mgłę za całą moją walutę, czyli za wszystkie zadania główne + 2 dzienne i walutę za logowanie i z miasta. Nie wiem, ile dokładnie tego było, bo już wczoraj trochę klikałam, ale coś koło 3000. (kupowałam najdroższą paczkę z latarniami)
Udało mi się zgarnąć 4 artefakty z planszy (7 x pasek postępu), do tego trzeba doliczyć 2 artefakty z okienka z zadaniami i prawdopodobnie 2 kolejne z przygód. A więc wychodzi na to, że muszę zdobyć jeszcze tylko 1 artefakt z planszy (2 x pasek postępu), a z tym nie powinnam mieć żadnego problemu, bo przecież dojdzie sporo waluty z zadań dziennych i za logowanie. No i z miasta.

A więc widoki na wyewoluowanie Chatki na 10 poziom w tym evencie okazują się być całkiem dobre :)
(Problem natomiast może być jeśli jednak nie będzie 2 artefaktów z przygód...)

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

mayder

Tancerz ostrzy
O, widzę że kopiowania FoE ciag dalszy xD. Taki system był w eventach archeologicznych i halloween (obecny event halloween w FoE też taki sam będzie). Co do samego systemu to mi się spodobał bo jednak to coś innego niż robiłem dotychczasowo. Najważniejsza rzeczą jest kupowanie najdroższych paczek z rzeczami do odkrywania (bo jest to najbardziej opłacalne) i odpowiednie używanie tych rzeczy żeby odkrywać jak najwięcej mgły. Jedyny problem może być w zdobywaniu nagród dziennych bo trzeba odkryć skrzynkę czy co to tam jest która daje nagrodę no i jeszcze ja trafić, a z szansami jest różnie (jak robiłem event archeologiczny w FoE to na jednym świecie wpadło mi 15 dziennych, a na drugim 2 przy podobnej ilości "waluty")



Co do tego że niektórym (wszystkim?:p) nie podoba się ten system to lepiej módlcie się żeby inno nie wprowadziło tu systemu z turniejami i ligami, albo tego co był w efekcie l na dzień św. Patryka bo wtedy to będziemy piszczeć xD
 

Nusion

Kapłan
Konkretnie to było tak, że informacja o przygodach weszła później, niż te dwie pozostałe, ale nie wiadomo czemu usadowiła się za nimi.
A wiem to stąd, że pojawił mi się w miastach czerwony numerek na trąbce, ale po wejściu tam otworzyła się informacja o nowym turnieju, którą już widziałam wcześniej. Uznałam to za jakiś błąd i nie zawracałam sobie tym dalej głowy.
Dopiero jak przeczytałam na innych forach, że znają datę przygód, przejrzałam tą trąbkę jeszcze raz dokładnie
 

xEasyRiderx

Rycerz
Miałem to samo co ty :)
Dziwiłem się jeszcze że nie ma oficjalnego ogłoszenia o przygodach na trąbce jak widać IG lubi płatać figle ale twoja czujność jest niezawodna :)
 

Malpa22

Wędrowiec
Z tego co widzę to zakończenie przygody bractw wypada (1 dzień później) 12 października (poniedziałek) o 19:00.
Wydłużyli czas trwania czy się mylę?
 

Charlene

Szef kuchni
Tez mi się wydaje, że został wydłużony czas, ponieważ jestem pewna, że koło 11.00 widziałam jak odliczało 6 dni a później patrzę, że jest 7 dni, więc chyba coś zmieniali, ale teraz z przygodami to nic do końca nie wiadomo, więc im szybciej się zrobi odznaki, tym lepiej :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry