• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.

Magyrna

Zwiadowca
Miss universe 2021 jest ostatnią główną nagrodą

O ile kolekcjonerskiego portretu kakadu nie założyłam, to ten do mnie zdecydowanie przemawia! Biere! :D


jak ktoś miał Jeźdźca feniksa i zmieniał rozdział to będzie akurat taki sam budynek na podmiankę

Zmieniłam rozdział między jedną a drugą szansą na jeźdźca. Czyli już wiem co będę 8 razy losować... :)
 

Charlene

Szef kuchni
O ile kolekcjonerskiego portretu kakadu nie założyłam, to ten do mnie zdecydowanie przemawia! Biere! :D




Zmieniłam rozdział między jedną a drugą szansą na jeźdźca. Czyli już wiem co będę 8 razy losować... :)
Nie wiem czemu, ale też mnie przekonał ten portret :D może dlatego, że jest taki fikuśny, bo w pierwszym momencie pomyślałam: o jaki ładny kwiatek a po chwili widzę środek i myślę: co to jest :D jakieś takie pomarszczone :p
Zrzut ekranu 2021-04-15 o 23.11.39.png
Identyczne statsy jak Jeździec, ja akurat będę zmieniała rozdział, więc pewnie się skuszę na wymiankę, chyba, że dojdzie coś z zeszłego majowego a były tam całkiem fajne budynki pop/kul, więc zobaczymy. Na pewno dobrze widać łopaty rozrzucone na mieście :D
 
Ostatnia edycja:
Wyglada na to, ze u przeciwnika (w prowincjach na mapie) pojawily sie juz czterogwiazdkowe jednostki:

mapa4gw.jpg

Przy czym ten czterogwiazdkowy Strateg Orkow pojawil mi sie w prowincji, ktorej zwiad zakonczyl sie dzis. W prowincjach odkrytych juz jakis czas temu Stratedzy Orkow dalej maja 3 gwiazdki.
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
W czerwcu znów będzie zestaw zamiast ewolucyjnego.
Części:

-Pilgrims Manor (3x2) produkcja 48h
-Pilgrims Woodshop (4x2) produkcja 24h
-Pilgrims Stone Mason (2x4) produkcja 24h
-Galaxy Plaza (2x2) produkcja 24h
-Pilgrims Forge (3x2) produkcja 24h
-Tree Entrance (4x1) pop-kult bez produkcji
-Fountain Entrance (4x1) pop-kult bez produkcji

6 na 7 części daje populację i kulturę
 
Ostatnia edycja:

Charlene

Szef kuchni
W czerwcu znów będzie zestaw zamiast ewolucyjnego.
Części:

-Pilgrims Manor (3x2) produkcja 48h
-Pilgrims Woodshop (4x2) produkcja 24h
-Pilgrims Stone Mason (2x4) produkcja 24h
-Galaxy Plaza (2x2) produkcja 24h
-Pilgrims Forge (3x2) produkcja 24h
-Tree Entrance (4x1) pop-kult bez produkcji
-Fountain Entrance (4x1) pop-kult bez produkcji

6 na 7 części daje populację i kulturę
Hehe tak myślałam, że będzie zestaw :D a nie masz jakiś cyferek? Dla 12 i np 17 rozdziału?
 

Koval92

Kapłan
Hehe tak myślałam, że będzie zestaw :D a nie masz jakiś cyferek? Dla 12 i np 17 rozdziału?

Dla 18 rozdziału:
-Pilgrims Manor (3x2) produkcja 48h - mana 25k, złoto 168k, populacja 1300 kultura 870
-Pilgrims Woodshop (4x2) produkcja 24h - drewno 11100, populacja 2900, kultura 1470
-Pilgrims Stone Mason (2x4) produkcja 24h - marmur 11100, populacja 2900, kultura 1470
-Galaxy Plaza (2x2) produkcja 24h - złoto 75k, mana 6800, kultura 2800
-Pilgrims Forge (3x2) produkcja 24h - stal 9400, populacja 1660 kultura 1000
-Tree Entrance (4x1) pop-kult bez produkcji, populacja 2400 kultura 4900
-Fountain Entrance (4x1) pop-kult bez produkcji, populacja 2400 kultura 4900

Bonusów z połączeń elementów zestawu na razie jeszcze nie ma dodanych
To zostało dziś dodane więc wiadomo wszystko może ulec zmianie

Jest kilka nowych daily pop/kult i jedno daily "Aktywna szczelina" rozmiaru 3x3 co daje małe ilości żywego towaru T1+1 co 24h (3200 w 18 rozdziale)
 

Charlene

Szef kuchni
Dla 18 rozdziału:
-Pilgrims Manor (3x2) produkcja 48h - mana 25k, złoto 168k, populacja 1300 kultura 870
-Pilgrims Woodshop (4x2) produkcja 24h - drewno 11100, populacja 2900, kultura 1470
-Pilgrims Stone Mason (2x4) produkcja 24h - marmur 11100, populacja 2900, kultura 1470
-Galaxy Plaza (2x2) produkcja 24h - złoto 75k, mana 6800, kultura 2800
-Pilgrims Forge (3x2) produkcja 24h - stal 9400, populacja 1660 kultura 1000
-Tree Entrance (4x1) pop-kult bez produkcji, populacja 2400 kultura 4900
-Fountain Entrance (4x1) pop-kult bez produkcji, populacja 2400 kultura 4900

Bonusów z połączeń elementów zestawu na razie jeszcze nie ma dodanych
To zostało dziś dodane więc wiadomo wszystko może ulec zmianie

Jest kilka nowych daily pop/kult i jedno daily "Aktywna szczelina" rozmiaru 3x3 co daje małe ilości żywego towaru T1+1 co 24h (3200 w 18 rozdziale)
Hmm zostaje liczyć na fajny bonus z połączenia, bo póki co mnie nie przekonuje do postawienia
 

Charlene

Szef kuchni
Ostatnia edycja:

Charlene

Szef kuchni

EVENT KRÓLOWEJ WRÓŻEK - ilości produkcyjne
Główna linia zadań
Warsztaty:

Trunki - 8x (2-5min)
Proste narzędzia - 7x (15min)
Chleb - 15x (1h)
Zaawansowane narzędzia - 12x (3h)
Kosz zakupów- 12x (9h)

Manufaktury:
drewno/marmur/stal - 30 x (3h)
drewno/marmur/stal- 6x (9h) ** w zadaniu 21 mamy produkcję z manufaktur 6x (9h) i/lub kosz zakupów (9h) więc wliczyłam z manufaktur bo zajmują mniej miejsca jak 6 warsztatów

Nie ma w głównej linii rozbudowy budynków

Mini manufaktury i warsztaty są potrzebne do 30 zadania z linii głównej :)

Dzienna linia zadań:

60. 4 Kosze zakupów
Rozbudowy budynków do 5 poziomu - 4x

UWAGA!
Zadanie 7. i 8.
w obu jest produkcja Koszy zakupów ( 3x i 2x) więc warto mieć od razu 5x na te zadania
Zadanie 10. i 11. w obu jest produkcja Chleba (3x i 6x) więc warto mieć od razu 9x na te zadania
Zadanie 18. i 20. w obu jest produkcja (3h) z manufaktur (6x i 6x) więc warto mieć od razu 12 sztuk
** Zadanie 21. i 22. w zadaniu 21 jest 6x produkcja (9h) z manufaktur i/lub Koszy zakupów (musi być w sumie 6x) a zaraz w 22. jest produkcja 3x
Kosz zakupów , więc jeśli komuś wygodnie to może wstawić np. 9 koszy zakupów na oba zadania albo 5 manufaktur i 4 kosze, albo tylko 6x manufaktury i 3x kosze-wszystko zależy od dostępnego miejsca.
 
Ostatnia edycja:

visit0r

Paladyn
Z badań są dwie prowincje :) @mah79 @visit0r zobaczcie bo wczoraj wpadła nam jedna ekspansja z prowincji :)
właśnie to miałem na myśli
z tego co się kołatało po mózgownicy to była mowa o zwiększaniu limitu ekspansji z prowincji wraz z wprowadzaniem każdej kolejnej nowej epoki
tylko nie miałem pewności czy trzeba było do tej epoki wejsc czy z automatu było
 

Tajniakos

Paladyn
z tego co się kołatało po mózgownicy to była mowa o zwiększaniu limitu ekspansji z prowincji wraz z wprowadzaniem każdej kolejnej nowej epoki
tylko nie miałem pewności czy trzeba było do tej epoki wejsc czy z automatu było
Jeszcze troszkę cierpliwości i się dowiemy czy coś nam jeszcze skapnie czy nie :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry