• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.

Wojtek 55

Wędrowiec
Grałem przez prawie 3 lata w Kings of Age miałem 1300 miast mój klan był najpotężniejszym na serwerze gdy wmieszali się admini którzy mieli w znajomych u naszych wrogów ,banowali nas na 2 -3 dni by uratować swoich kumpli,wytrzymaliśmy to ale w końcu miara się przebrała oddaliśmy swoje miasta sojusznikom i poszliśmy w 6 osób na serwer czeski ,tam w ciągu 3 miesięcy zlikwidowaliśmy go,ale zasady gry były stałe ,tu budzisz się i nie wiesz czy to ta sama gra w którą chciałeś grać,już nie setki ale tysiące nowych graczy po paru tygodniach daje nogę,gram w tę grę 3 lata i tylko dlatego jeszcze tu jestem,kretyńskie nowości wprowadzane na bieżąco by uatrakcyjnić grę tylko jej szkodzą,nie zmienia się zasad podczas gry,ta gra umiera przez szczeniaków którzy w filmikach zachwalają swoje "udoskonalenia"
 

YCKRUL

Wędrowiec
Tak są, znaczy na becie chyba są równolegle do stonehange, bo wczoraj mi się pojawiły feniksy i na s3 i na s2. Podobno feniksy mają zostać na stałe w rotacji nagród AM (na stałe czyli dopóki czegoś nie wymyślą :p).
 

Tajniakos

Paladyn
Czym są trofea turniejowe?
Trofeum czy to związane jest z turniejem czy iglicą otrzymujemy na sam koniec rozgrywki i wiąże się to z wypracowanymi nagrodami przez członków bractwa. I tak za turniej trofeami do tej pory były skrzynki z nagrodami do 19 włącznie (teraz ma się to zmienić) Dopiero zapewne wejdą na betę, zanim pojawią się u nas. Tu możemy spodziewać się odpowiedzi jak to będzie wyglądało:

a za iglice są to:
  • Złote Trofeum - Bractwo uzyskało przynajmniej 1330 Esencji Ducha
  • Srebrne Trofeum - Bractwo uzyskało przynajmniej 520 Esencji Ducha
  • Brązowe Trofeum - Bractwo uzyskało przynajmniej 110 Esencji Ducha
 
Ostatnia edycja:

ryjuwka

Rozbójnik
dodatkowymi trofeami z iglicy są nagrody za poszczególne poziomy osiągnięte przez gracza.
tutaj musi być spełniony warunek odpowiedniej ilości pkt zdobytych przez bractwo
 
No nie wiem Tajny. W Owieczkach myslimy raczej, ze tu chodzi o jakies indywidualne trofea za turnieje dla graczy, a nie o trofea dla bractw.
Na trabce mowa jest o umiejetnosciach (w domysle indywidualnych), co wlasnie sugerowaloby indywidualne trofea. Jesli nasze domysly sa sluszne, to albo beda to tylko trofea wirtualne (cos jak odznaki dla bractwa za Iglice), albo troche bardziej namacalne nagrody, np. jakis budyneczek dla graczy, ktorzy zajma czolowe lokaty i np. przyspieszacze dla kilku-kilkunastu kolejnych (analogicznie do nagrod dla bractw za PB). To wszystko to oczywiscie tylko nasze domysly :)
 

Tajniakos

Paladyn
Najnowsze info z bety:

" Na podstawie aktualnych plików gry powinniśmy mieć trofea turniejowe, podobnie jak obecne trofea z iglicy. Ponieważ teraz otrzymujemy brązowe trofea za 4, srebrne za 8 i złote za 12 kamieni milowych iglicy, najprawdopodobniej otrzymamy trofea za osiągnięcie 5, 10 i więcej niż 10 turniejowych skrzyń (są to aktualne liczby). Nie jestem pewien, czy te nowe trofea dadzą graczom dodatkową przewagę "
 

Poziomek

Rycerz
Jakos slabo ograniam czytanie ..bo myslalem ze wchodzi tylko mis polarny, ale jakie moje zdziwienie gdy zobaczylem podstawke do brunatnego:))- czyli to jest powtorka z rozgrywki eventu 'znaki zodiaku' - wszystkie dostepne misie:)
czyli baaardzo mi sie to podobuje:)
 

MDS Krakow

Zwiadowca
8 czerwca event startuje ? Myślałem, że będzie teraz miesięczna przerwa... a tu jednak nie... ojej straszne to...
 

Koval92

Kapłan
Nie będzie po majowym evencie przygody tak jak nie było jej na becie.
Daty startów na live są zawsze wpisywane do plików na długo przed.
Zawsze się pytam źródeł z bety o to, więc to nie ja wyszukuje.
 

visit0r

Paladyn
Nie będzie po majowym evencie przygody tak jak nie było jej na becie.
Daty startów na live są zawsze wpisywane do plików na długo przed.
Zawsze się pytam źródeł z bety o to, więc to nie ja wyszukuje.
więc start ewentu jest w pełni zautomatyzowany i nie musi byc zapowiadany ani uruchamiany ręcznie przez administracje danego serwera?
 

YCKRUL

Wędrowiec
więc start ewentu jest w pełni zautomatyzowany i nie musi byc zapowiadany ani uruchamiany ręcznie przez administracje danego serwera?

Wydaje mi się, że o ile może być z góry z wyprzedzeniem zaplanowany, tak uruchomiony musi być ręcznie, ale to tylko domysły.
 
Status
Zamknięty.
Do góry