• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.

Magyrna

Zwiadowca
jesli ktos bedzie chcial schowac jakis budynek, schowa go juz na zawsze

A u mnie to będzie miś polarny - mam tylko podstawkę bo artefakty idą w brunatnego, ale 10%... Od czasu do czasu nadchodzi u mnie taki moment: "damn, zaspałam, nie zdążę dobić turnieju!!1!" I teraz zamiast wrzucać ileś-dziesiąt klepsydr ogarniam w mieście całe 9 kratek i cyk! Za 1 porcję karmy 1,5h na każdej prowincji, uratowana! :D
 

Koval92

Kapłan
Nie no przyda się schować parę słabszych ewolucyjnych np jeżeli komus brakuje miejsca żeby robić rozdział albo przygode bractw.
Zawsze ktoś może się rozmyślić i postawić na nowo.
 

BlossomValvi

Łucznik
Poza tym nigdy nie wiadomo czy iG:
- nie zrobi rebalansu
- nie zrobi nowej epoki gdzie stary budynek będzie bardzo potrzebny (vide chatki many i zapotrzebowanie na manę)
- albo wprowadzi nowa funkcje np. wymianę ewolucyjnego na innego - proszę nie pisać niemożliwe :) bo wchodzą funkcje „niemożliwe” pare lat temu
 

visit0r

Paladyn
1625574614968.png
ktoś coś wie o co może chodzić w tej promocji ?
EDIT
byłem przekonany że wrzucam post do tematu piszczącej trawy, administracja może przenieść?
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
View attachment 4207
ktoś coś wie o co może chodzić w tej promocji ?
EDIT
byłem przekonany że wrzucam post do tematu piszczącej trawy, administracja może przenieść?

Czasem w grach (często mobilnych) bywają takie okazje w stylu "zainwestuj diamenty i zdobądź 2x tyle". Taka jakby nagroda dla aktywnych.

1625617595653.png

Na becie mogę wybrać tylko jedną produkcje z tych dostępnych w lipcowym budynku ewolucyjnym.
Ale budynek z 6250 pop, 12250 kult i 8850 ziaren w 24h... Wow.
 
Ostatnia edycja:

blazius1

Paladyn
U części graczy są budynki ewolucyjne o znaczeniu dla ich miast strategicznym. Są takie, które są ważniejsze od jakiegokolwiek cudu antycznego, ale nie muszą stać permanentnie jak cudy. Te budynki będziemy sobie chować.

Ptak Burzy, Ptak Złoty, Miś Brunatny i Miś Polarny.

Popielatego tez można czasem schować, ale on umówmy się, jest do zabawy, nie do strategii miasta.
 

BlossomValvi

Łucznik
U części graczy są budynki ewolucyjne o znaczeniu dla ich miast strategicznym. Są takie, które są ważniejsze od jakiegokolwiek cudu antycznego, ale nie muszą stać permanentnie jak cudy. Te budynki będziemy sobie chować.

Ptak Burzy, Ptak Złoty, Miś Brunatny i Miś Polarny.

Popielatego tez można czasem schować, ale on umówmy się, jest do zabawy, nie do strategii miasta.
Miski bym zostawił, raz ze brunatny ma rewelacyjna produkcje wojska jak na swój rozmiar a polarny wiąże się z ekonomika czaru teleportacji, bo przynajmniej u mnie wpada rzadziej niż karma ;)
 

Li Ming

Wędrowiec
View attachment 4207
ktoś coś wie o co może chodzić w tej promocji ?
EDIT
byłem przekonany że wrzucam post do tematu piszczącej trawy, administracja może przenieść?
Hej,
przepraszam, że wracam do tego tematu, ale bardzo ciekawa jestem czy ta promocja pojawiła Ci się również w momencie, gdy wydałeś diamenty i musiałbyś najpierw dokupić brakujące, żeby móc zrealizować deal za 500 (w przypadku, z którym się zetknęłam na koncie było 392 diamenty) ;-) w tej promocji chodzi zwyczajnie o to, by skłonić do zakupu diamentów za prawdziwą kasę - czyli standardowo jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o... ;-) inna sprawa, że na pewno taka oferta przynajmniej na pierwszy rzut oka wydaje się zdecydowanie opłacalna więc na tle "superokazji" z średnio wartościowymi budynkami czy walutą eventu po kilka stówek uznaję to za spory postęp w działaniach marketingowych gry :p
 

visit0r

Paladyn
Hej,
przepraszam, że wracam do tego tematu, ale bardzo ciekawa jestem czy ta promocja pojawiła Ci się również w momencie, gdy wydałeś diamenty i musiałbyś najpierw dokupić brakujące, żeby móc zrealizować deal za 500 (w przypadku, z którym się zetknęłam na koncie było 392 diamenty) ;-) w tej promocji chodzi zwyczajnie o to, by skłonić do zakupu diamentów za prawdziwą kasę - czyli standardowo jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o... ;-) inna sprawa, że na pewno taka oferta przynajmniej na pierwszy rzut oka wydaje się zdecydowanie opłacalna więc na tle "superokazji" z średnio wartościowymi budynkami czy walutą eventu po kilka stówek uznaję to za spory postęp w działaniach marketingowych gry :p
teoretycznie super okazja, jednak zaprzecza opcji free to play, doładowanie realną kasą, nawet złotówką odbiera prawo mówienia że sie nie dotuje ;(
 

skrybik

Rozbójnik
Na stronie z ewolucyjnymi:
Pojawiła się Czerwona Panda i jeśli taka ma zostać to trochę słabiutko :/ wolałabym dostawić kolejnego księżycowego, ale pewnie nie będzie na niego zamiany :( @Koval92 czy jest już wpisany efekt karmienia? może tym nadrobi
Szczerze mowiąc patrząc na 10 rozdział to nie powala niczym
 
Status
Zamknięty.
Do góry