• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.

Koval92

Kapłan
Ale jak populacja spadła...
Populacja była ponad 7000 w 18 rozdziale, jest 3200 w 19 rozdziale...
Feniks Ognia za to prawie 8000 pop już.... Chyba nic nigdy już go nie pobije pod względem bycia najlepszym budynkiem z eventów. Najwyższy pop + efekt karmienia niesamowity + zyski portalu + dużo kasy i młotków na które wpływa poziom kultury w mieście więc sie da wyciągnąc o wiele więcej niz produkuje + 2 fragmenty run
 
Ostatnia edycja:

Ovocko

Rycerz
Iiiii, to się słaby ten boblin robi. Podciągam duchy na unuryt w takim razie.
Na becie w evencie pono nowe artykuły czarodziejskie (tłumaczenie nazw na szybko):
Księga obfitości - daje do wyboru deszcz monet/strumień zasobów/20AW
Księga zimowego ducha - jeden z budynków - boblin/chatka z piernika/zimowa sowa (ciekawe czy dla tych co już mają również?)
Księga śnieżnych instantów - królewska renowacja lub artefakty do sowy/chatki/boblina
 

Charlene

Szef kuchni
Mam wrażenie, że dodali mu ziarna i surowca -przynajmniej w Elvenarach. Mi się taka forma bardziej podoba :))) w ogóle nie patrzę na pop/kul w ewolucyjnych bo nie tego od nich oczekuje.

EDIT: skoro mają iść wg 2020, to dla mnie super, ponieważ chętnie przygarnę Golema, którego skasowałam kiedyś w Orkach, żeby zrobić miejsce na Chatki Wiedźmy ( wtedy człowiek kombinował, bo totalnie nie miałam miejsca a teraz im dalej, tym mi się go robi coraz więcej) potem Misia księżycowego :))) ten to w ogóle jest super i dokończę pewnie Chatkę Wiedźmy, bo mi teraz zabraknie 2 artków do 10 poziomu.
 
Ostatnia edycja:

Charlene

Szef kuchni
hmmmm... no ciekawe, bo jak mam sowę i piernik na max a teraz ogarnę boblina to co dostane? drugą podstawkę? a może nic? :eek:
Dobre pytanie. Mi się wydaje, że powinna być podstawka tylko Goblina, skoro Sowa i Piernik już są w mieście, chociaż kto wie, może coś się zmieni i będzie możliwość posiadania drugiego budynku? Pierwszy raz jest taka sytuacja a na becie chyba jeszcze za wcześnie, żeby ktoś dobrnął do tej nagrody.
 

blazius1

Paladyn
To może być tylko druga/następna podstawka do Boblina.
W przeciwnym razie byłoby to otwarcie furtki dla następnych podstawek dla budynków ewolucyjnych o największym znaczeniu. A do tego raczej nie dopuszczą.
 

Avintia

Wędrowiec
Popatrzyłam za na Twój ss, potem zajrzałam do siebie na betę. Mój wniosek - niedopracowane, miejscami może być mylące.
 

Koval92

Kapłan
To może być tylko druga/następna podstawka do Boblina.
W przeciwnym razie byłoby to otwarcie furtki dla następnych podstawek dla budynków ewolucyjnych o największym znaczeniu. A do tego raczej nie dopuszczą.

Masz wybór dowolnej zimowej podstawki. To ma zachęcić graczy do wydawania kasy na to, żeby osiągnąć lepsze wyniki w evencie, bo potem dostajesz wybór artefaktów co drugą nagrode. Z ewolucyjnych o największym znaczeniu masz Feniksa Ognia. Inne nie mają takiego znaczenia bo i tak są gracze z wieloma miśkami wojskowymi. Drugi czy trzeci domek z piernika nie zrobi aż takiej różnicy. Zobaczymy dopiero podczas feniksów na wiosnę co będzie.
 

Nusion

Kapłan

Ovocko

Rycerz
Będziemy je trzaskać bez względu na wszystko. Nawet na wszelki wypadek.

Miałem na myśli crafting w akademii, nie wiem skąd tam wpisałem iglicę :oops:
W akademii na razie pomijam, zbieram schematy do następnego rozdziału lub przerabiam na renowacje.
Ale jakby była szansa na kolejnego ze "starych" feniksów, to warto by zrewidować to podejście. Zobaczmy, co przyniesie najbliższy event :)
 

Charlene

Szef kuchni
Zmiany w elementach zestawu biblioteki na becie

W rozdziałach 1 - 8
- roślina many i kauczukowiec będą teraz produkować bonusowy surowiec T3

W rozdziałach 10 i 11
- wrota będą teraz produkować bonusowy surowiec T4

Od rozdziału 12
- kauczukowiec będzie teraz produkował bonusowy surowiec T4
- wrota będą teraz produkować bonusowy surowiec T6

View attachment 4620

Nie podoba mi się ta zmiana :/ stracę dobre źródło ziaren i many :/

EDIT: obecnie rośliny dają mi 47 520 many, ale nie ma napisali co dalej robi roślina po 8 rozdziale :/ zostają magiczne?
 
Ostatnia edycja:

blazius1

Paladyn
Coś w tym zestawie nadal powinno dawać manę. W ten sposób odbijamy się od ściany do ściany. Raz zestawy dają jedno, potem zupełnie co innego.
Pominięto tą zmianą osoby, które uzbierały sobie po kilka zestawów. Tak jakbyśmy mieli powolutku zapominać o nich.

Z drzewka nowej epoki wnioskuję że manufakturę T8 trzeba mieć praktycznie na samym początku tej epoki?
 
Ostatnia edycja:

Klops

Rozbójnik
Nie podoba mi się ta zmiana :/ stracę dobre źródło ziaren i many :/

EDIT: obecnie rośliny dają mi 47 520 many, ale nie ma napisali co dalej robi roślina po 8 rozdziale :/ zostają magiczne?


Mi też nie do końca pasuje. Ostatnia zmiana w Bibliotekach była naprawdę trafiona (mam na myśli zmianę produkcji - na zależną od naszego bonusowego T1), a teraz na siłę chcą przedobrzyć i zaczyna się kombinowanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry