• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

Status
Zamknięty.

Charlene

Szef kuchni
Ostatnia edycja:

Nusion

Kapłan

Charlene

Szef kuchni
Szacun! Świetna robota Charlene! Mapki wyglądają lepiej niż to było na elvengems, bardziej "elvenarowo" :) Dzięki za Twoją pracę!
Oby teraz nie było za często zmiany map :p (mam już gotowe szablony ;) ) Mam nadzieję, że będzie dla większości czytelna i zrozumiała, bo nie chciałam robić tego samego co na Elvengemsach.
 
Ostatnia edycja:

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
@Wewe1 na S2 zrobiłem iglicę przed aktualizacją i łyk klarowności wylosowałem. Natomiast na S3 łyk klarowności znikł ze skrzynki wraz z aktualizacją i tutaj bym bardziej się skłaniał do teorii z błędem, który de facto już u nas był. Myślę, że nie ma to związku z eventem i @jarq rozwieje nasze wątpliwości :)
Dobrze podejrzewaliście że jest to nieumyślny błąd który przy następnej Iglicy zostanie poprawiony.
 

Choco111

Wędrowiec


Chciałabym zawrzeć w tym poście wszystkie najważniejsze zmiany oraz nowości, jakie się wiążą z nadchodzącą Przygodą Bractw.
Dziękuję @Nusion za podzielenie się z nami tymi informacjami :)

Przede wszystkim mamy nową mapę ( do tej pory była wersja F), do której zrobiłam tabelkę z ilością odznak, grafiki mapy oraz tabelę wiru.

Zmiany oraz nowości, które będą miały miejsce:
  • od teraz postęp powyżej wymagań danej odznaki nie zostanie utracony, tylko przejdzie dla kolejnej odznaki.
Przykład: nastawiłam 5 naszyjników i w starej wersji musiałam kliknąć dokładnie 3 zbiory, żeby dostać 1 odznakę i gdybym kliknęła większą ilość niż jest wymagana, to niestety przepadłaby produkcja potrzebna na kolejną odznakę( ile razy się komuś omsknęła ręka...) W nowej wersji mogę kliknąć od razu wszystkie zbiory i mam na pulpicie pokazaną ilość zebranych odznak, czyli od razu 5 :)
  • pojawi się lista obecności graczy, dzięki czemu będzie wiadomo kto jest, a kogo jeszcze brakuje na danej mapie.
  • Przygody będą miały licznik czasu do rozpoczęcia wydarzenia, tak jak eventy.
  • Za zdobycie odpowiedniego miejsca przez bractwo, będzie można dostać Punkty Doświadczenia do Korzyści:
  • Zmienią się wymagania w przypadku zdobycia 2 odznak:
Naszyjniki - zbierz 4 x 24-godzinne produkcje dowolnych Towarów podstawowych (było 3x 24h)
Duch w butelce - rozwiąż 4 konflikty Iglicy lub Turnieju ( było 3)

  • Gracz chcący zdobyć nagrody za daną mapę, musi zostawić na niej choć 1 odznakę.
Wcześniej wystarczyło, że gracz zostawił 1 odznakę na pierwszej mapie i dostawał nagrody nie tylko za 1 etap, ale także za 2 i 3, nawet jeśli go na nich nie było. Od teraz trzeba poczekać na wszystkich członków bractwa, żeby znaleźli się na każdej z map, inaczej nie dostaną nagród.
  • Zostały zmienione nagrody za poszczególne miejsca. Nie ma już Czarnego lotosa. Poniżej 20 miejsca nagrody bez zmian.
View attachment 4930


Jakie są nagrody za każdy etap?
 

marcinekk24

Zwiadowca
Jakby pojawilo sie info albo zobaczylabys ze w am mozna wymienic fenkowe artefakty (jak kiedys z popielatym) to krzycz, wiele osob czeka na rozbudowe ognistego:)
W Akademii Magii są dostępne receptury zwykłych artefaktów do feniksa ognistego, niebieskiego i złotego. U mnie w mieście stoją już wszystkie 3 feniksy. Brakowało mi 6 albo 7 do złotego feniksa i wszystkie brakujące artefakty trafiłem z receptur. A wczoraj miałem kolejną taka samą recpeturę.
 

Poziomek

Rycerz
W Akademii Magii są dostępne receptury zwykłych artefaktów do feniksa ognistego, niebieskiego i złotego. U mnie w mieście stoją już wszystkie 3 feniksy. Brakowało mi 6 albo 7 do złotego feniksa i wszystkie brakujące artefakty trafiłem z receptur. A wczoraj miałem kolejną taka samą recpeturę.
tak, ale kiedys jak byl ewent z feniksem popielatym mozna bylo wymienic 2 nowe artefakty za 1 starego (np do ognistego) - i oto mi chodzi. Bo to o czym piszesz wiem, ale trzeba miec 3 schematy a to czesto jest klopotem.
 

Charlene

Szef kuchni
Witam a wiadomo dlaczego na https://elvengems.com/fellowship-adventures nie ma żadnego info o nowej przygodzie nic, a przede wszystkim kiedy zacznie się zabawa :p :D:D:D
Elvengems to raczej już umarło :/ Można założyć, że PB się zacznie w przyszły czwartek, bo tak zazwyczaj wypada i tak było na becie. Jak będzie konkretna data w plikach to ktoś umieści informację, albo zostaje czekać na zegar odliczający 3 dni wcześniej (@Nusion popraw mnie, ale wydawało mi się, że odliczał 72h). Wszystkie info o nowej PB są w tym poście( zakładam, że teraz sami musimy zdobywać informacje):
https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/co-w-trawie-piszczy-spoilery-cz-6.5142/post-74055
 
Ostatnia edycja:

Charlene

Szef kuchni
Pojawiły się już pełne dane do kolejnego ewolucyjnego - Flower Goblin Epiphany ( Public Druids)
Wygląda na to, że będzie dawał największą ilość ziaren z ewolucyjnych, które mają kilka bonusów ( Świątynia Fal ma najwięcej ale to tylko 1 produkcja) oraz największą ilość surowców magicznych +1 i na 10 lvl 3 AW. Do tego daje najwięcej popki z ewolucyjnych.
 

Koval92

Kapłan
Widzę jakiś nowy rodzaj diabelskiego młyna (arcane ferris wheel) i nowy budynek (warriors plaza), oba 50 dni działają nim się wyczerpią.

Arcane Ferris wheel ma 4 produkcje do wyboru:
- 400 fragmentów zaklęć w 48h
- 2x 30 minut instant w 48h
- 1 katalizator w 48h
- 1 łyk klarowności w 7 dni

Warriors Plaza ma do wyboru (19 rozdział) :
- Obóz najemników ciężkie w zwarciu: 1140 w 48h
- Obóz najemników ciężkie dystansowe: 1720 w 48h
- Obóz najemników magiczne: 2300 w 48h
- Instant wskrzeszenie oddziału 100% w 7 dni

Nie jestem w stanie powiedzieć z czego będą te budynki, ale są.
 
Status
Zamknięty.
Do góry