• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

Ovocko

Rycerz
No to jak ma być wolniej, to przychody będą spływać wolniej.
Nikt nie będzie płacił za coś, czego nie da się przyspieszyć.
Oczywiście.
Przy czym tutaj, na co zwraca uwagę wielu ludzi na becie i serwerze EN, jest jeszcze kwestia nadużycia zaufania.
No nie zmienia się reguł z dnia na dzień, ani nie komunikuje się ich w sposób w jaki to zostało zrobione.
O ile do tej pory okazjonalnie kupowałem diamenty, od teraz nie zamierzam - nie płaci się komuś, kto postępuje nie fair. Podobnie z oglądaniem reklam - niech się wypchają.

O ile zostanę, bo już od dłuższego czasu wszelkie zmiany prowadzą do tego, że gra w coraz mniejszym stopniu jest przyjemnością, a w coraz większym zwykłą mordęgą
 

Deleted User - 198835

Guest
Oczywiście.
Przy czym tutaj, na co zwraca uwagę wielu ludzi na becie i serwerze EN, jest jeszcze kwestia nadużycia zaufania.
No nie zmienia się reguł z dnia na dzień, ani nie komunikuje się ich w sposób w jaki to zostało zrobione.
O ile do tej pory okazjonalnie kupowałem diamenty, od teraz nie zamierzam - nie płaci się komuś, kto postępuje nie fair. Podobnie z oglądaniem reklam - niech się wypchają.

O ile zostanę, bo już od dłuższego czasu wszelkie zmiany prowadzą do tego, że gra w coraz mniejszym stopniu jest przyjemnością, a w coraz większym zwykłą mordęgą
Zmiana reguł to jedno , ale już jawnie zaczynają kłamać - toż to w jaki sposób cuda mogły być przed turkami , jak turki były od samego początku żywych serwerów
ja zaczynałem 11 miehów po starcie serwera i było 8 cudów i turnieje , to sam widziałem dokładanie 32 cudów po tym jak już były turnieje , a co do tych pierwszych ośmiu to polegam na słowie iluś graczy z początku mojej gry
Ale okazuje się , że gracze się mylą , bo najpierw było 40 cudów , a dopiero potem wprowadzono turnieje
Jak się zastanawiałem nad dalszą grą po tej ich ostatniej aktualizacji , to teraz po tym jak jawnie z nas robią idiotów to już jestem pewien , że długo nie pogram
 

Nusion

Kapłan
@Andrzej M, zamierzasz teraz pod każdym jednym postem pisać te same żale?
Ja rozumiem, że zmiany się nie podobają, ale ostatnie posty na forum składają się głównie z Twoich negatywnych opinii - wciąż w kółko tych samych! Każdy kto chciał napisał negatywną opinię, ale każdy tylko raz czy dwa. Ty jeden napisałeś ich już na samym forum więcej niż kilkanaście. Każdy już je zna, kto chciał odpowiedział, może wystarczy? Zwłaszcza, że zaczynasz się posuwać do oskarżeń?
Discorda też zasypałeś takimi postami, pogonili Cię i teraz się przeniosłeś na forum? No weź odpuść, niech chociaż to forum zachowa jakiś poziom :)
 

Deleted User - 198835

Guest
@Nusion żeczywiście wyjątkowo nażekam po tej aktualizacji , ale ta najbardziej zabolała a grę bardziej polubiłem , niż inne , wręcz bardziej , niż mi się wydawało
Co do tego czy mnie ktoś pogonił z discorda , to każdy ma swoje zdanie - tam za dużo było kłutni i skakania sobie do gardeł z błachyh powodów nawet , a mało podpowiedzi
Co do oskarżeń z mojej strony , to jest info o ich wiedzy , że cuda były przed turniejem - może to prawda ? Bo mi się wydaje , że jest odwrotnie - co do pierwszych ośmiu , to polegam na słowie innych a reszte cudów to sam widziałem , że były dodawane jak już turnieje istniały
Chyba czas , żebym pogodził się z tymi i każdymi następnymi zmianami , jak z poprzednimi , albo odszedł , tylko , że jedno i drugie ciężko zrobić , ale jedno jest pewne - muszę odpuścić z tymi nażekaniami
Dzięki za Twoją wypowiedź w spokojnym tonie :)
 

Deleted User - 198835

Guest
A tak przy okazji - już druga iglica , co wchodzę na koniec drugiego piętra na głównym dla mnie serwerze i obie wydają mi się lekko łatwiejsze , niż te z przed ostatniej zmiany z cudakami , znaczy - wydaje mi się , że mniej mi wojska w niej ginie
Wiem , że klasztor na 30LVL dodawał 30% zdrowia a teraz 33% , ale jakieś mam wrażenie , że na drugim piętrze mniej mi wojska giną , niż wcześniej na pierwszym a dodałem ostatnio tylko smocze opactwo , które poleprza parametry magicznych jednostek a leprze wydają mi się wszystkie
Dodatkowo więcej mi wchodzi w ostatnich iglicach katalizatorów a dzisiaj zdobyłem 2 zbrojmistrzy (zwykle zbrojmistrza miałem 1 sztukę na iglicę , albo wcale , ale dawno już nawet pojedyńczych nie widziałem)
Podobne wrażenie mam z swobodnymi uleprzeniami jednostek w AM - dawno ich nie było a dzisiaj zgarnąłem aż 2
To , co piszę , to tylko moje wrażenie , czy może żeczywiście coś się w tej sprawie poprawiło ?
A może powodem jest , że grałem na 3 serwerach a teraz tylko na jednym znowu ?
 

Nusion

Kapłan
Ostatnia edycja:

Nusion

Kapłan
Kolejne zmiany na becie

Ogłoszenie z Discorda

Sprzedaż starożytnych cudów
Sprzedając Starożytny Cud, otrzymasz teraz 1 Królewską Renowację i 2 Katalizatory za każdy poziom swojego Starożytnego Cudu. Zapoznaliśmy się z Waszymi opiniami na temat odzyskania z Antycznych Cudów czegoś, czego już nie potrzebujecie, dlatego teraz dodajemy tę opcję. Ta zmiana zostanie wprowadzona na serwerze Beta w najbliższą środę i będzie dostępna na pozostałych serwerach w następnej wersji gry w przyszłym tygodniu.

Uwaga dotycząca wersji beta urządzeń mobilnych: ostrzeżenie o usterce tekstowej!
Jeśli w tym tygodniu będziesz grać na urządzeniu mobilnym, w wersji Beta możesz nadal spotkać się z nieaktualnym komunikatem ostrzegawczym informującym, że nie otrzymasz niczego za sprzedaż Antycznego Cudu. Nie bój się! Jest to tylko błąd tekstowy i zwroty środków będą działać w sposób wyjaśniony powyżej. Kiedy w przyszłym tygodniu pobierzesz następną wersję mobilną, ten tymczasowy błąd zostanie naprawiony.

Diamenty za brakujące Królewskie Renowacje
Począwszy od tej środy w wersji Beta (na pozostałych serwerach od przyszłego tygodnia z następną wersją), brakujące Królewskie Renowacje w kosztach budowy i rozbudowy można teraz zastąpić Diamentami. Wcześniej wytwarzanie Królewskich Renowacji w Akademii Magii było jedyną możliwością zdobycia ich za pomocą Diamentów.

Dodajemy tę bezpośrednią opcję dla Waszej wygody po tym, jak niektórzy z Was prosili o nią w zeszłym tygodniu. Tworzenie w Akademii Magii pozostaje najtańszym sposobem na uzyskanie dodatkowych Królewskich Renowacji za Diamenty. Teraz mamy po prostu bardziej bezpośredni sposób, dostępny na żądanie, także w przypadku mniejszych ilości, gdzie nie musisz wydawać dodatkowych Fragmentów Zaklęć ani zajmować miejsca w tworzeniu.

źródło
 

Nusion

Kapłan
Zmiany na becie już weszły

1707299105582.png

I jest przeciek z nowego feniksa :)
Produkcja jest przełączalna. Efekt karmienia trwa 20 dni i daje nam 10 płatków za skrzynię dnia w sezonie
J1nXWt1.png



Statystyki TUTAJ po wybraniu Verdant Phoenix i rozdziału

1707300120464.png

Artefakty będzie można przerobić w Akademii na inne

1707300345330.png
 
Do góry