• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odrzucone Drugi zwiadowca/skrócenie czasu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1470
  • Data rozpoczęcia

Co myslisz na temat wiekszej ilosci zwiadowców?

  • Bardzo potrzebna opcja, kupie niezalenie od ceny nawet za diamenty

    Głosy: 5 10,0%
  • Nie jest to dla mnie konieczne ale gdyby byla mozliwosc to rozwaze zakup diamentow

    Głosy: 3 6,0%
  • Chetnie o ile nie trzeba bedzie wydawac diamentow

    Głosy: 21 42,0%
  • To powinna byc podstawowa opcja w grze dostepna dla każdego

    Głosy: 19 38,0%
  • Pomysl bez sensu, nikomu to nie potrzebne

    Głosy: 2 4,0%

  • W sumie głosujących
    50
Status
Zamknięty.

DeletedUser1470

Guest
Proponuje możliwosć zakupienia drugiego zwiadowcy chociażby za diamenty tak jak to jest w przypadku robotników. Od pewnego etapu gry zwiad trwa bardzo długo i fajnie by bylo mieć możliwośc prowadzenia kilku zwiadów jednoczesnie. Nawet gdyby zwiadowca byl bardzo drogi do kupienia to na pewno znalazloby sie wiele osób chetnych zainwestować diamenty.
 

Hassano

Łucznik
Pomysł dobry ale na pewno nie za diaxy.. troche zalatuje twój pomysł desperacją i nie każdy ma ochote wydawać na tą gre kase bo tu więcej błędów niż rzeczy potrzebnych graczowi.. Zwiadowca powinien być do zbadania i cena nie powinna zawierać diaxów..
 

DeletedUser1470

Guest
Pewnie masz racje ale skoro juz tak bardzo chcą wyciagac kase od graczy to przynajmniej niech chociaż zaproponują cos pozytecznego, stąd wlasnie moja propozycja.
 

Christo

Rozbójnik
Trochę takie słabe odpowiedzi w ankiecie. Wolałbym juz takie:
► Tak, ale za diamenty.
► Tak, ale do zbadania w jakiejś dalszej epoce.
► Nie. Pomysł bezsensu.

Osobiście mi pomysł się podoba. Może nawet bym pierwszy raz zakupił tutaj diamenty :D
 

Deleted User - 172852

Guest
Na dalszym etapie gry z pewnością byłaby to przydatna opcja :)
 

DeletedUser449

Guest
Kiedy od wielu aktualizacji twórcy robią wszystko, by spowolnić rozwój gracza - dodanie drugiego zwiadowcy, nawet za diamenty jest mało prawdopodobne.
 

DeletedUser1329

Guest
Świetny pomysł - dodam do niego warunek kolejna doba w czasie zwiadu to możliwość kolejnego zwiadu - a dlatego że zwiad kosztuje majątek i wówczas kiedy gracz musi czekać 24h na zwiad wówczas powinna być opcja zakupu za diaxy kolejnego zwiadowcy zwiad trwa
do 24h - jeden zwiadowca
do 36h - drugi zwiadowca
do 48h - trzeci zwiadowca

a ceny to drugi i trzeci to powinno kosztować około 3k diaxów

Jak zamierzasz mnie skrytykować - a po co to robisz ? jak idziesz do kina płacisz kasę i masz rozrywkę kilka godzin a tu masz już na zawsze jak idziesz do lokalu z kuchennych rewolucji to też wydajesz kapustę za jadło a najedzony jesteś tylko około 8 h a tu jw. wspomniałem do końca twej gry

pozdrawiam
pomyślnosci
 

DeletedUser

Guest
Witam. We wszystkich propozycjach, które mówią o kupowaniu za diamenty jestem na nie. Pozdrawiam.
 

DeletedUser1470

Guest
Prawda jest taka ze jeśli cos sensownego ma byc wprowadzone do gry to twórcy musza na tym zarobic...Stąd pomysl na zwiadowce za diaxy... tak samo jak są robotnicy za diamenty i akademia magiii.. Przeciez nikt nie każe wam tego kupowac a jednak wielu graczy skusiloby sie na takie rozwiązanie.
 

DeletedUser

Guest
Witam. Jestem za, jeśli nie trzeba wydawać diamentów. Tak, jestem z Radomia. Po czym poznałeś(aś)?
 

Deleted User - 172852

Guest
Też jestem za skróceniem czasu.

Konrad - Pod Twoim nickiem jest miejscowość. Nietrudno zgadnąć skąd jesteś :)
 

DeletedUser80

Guest
Pisałem kiedyś, by nie mnożyć nowych cudów a dodawać nowe do już istniejących budynków.
Ale i tak co rasa to nowy cud.
Może w kolejnym będzie skracanie czasu trwania zwiadu?
 

Christo

Rozbójnik
Chciałbym jeszcze dopowiedzieć, że jakby było takie zaklęcie to fajnie byłoby jakby ten czar można było rzucać kilka razy na zwiadowcę. Oczywiście nie dałoby rady czarami skrócić czas do zera przy 10%-wym użyciu czaru, bo powiedzmy sobie szczerze.. nikogo nie zadowoli jednorazowe rzucenie czaru na zwiadowcę, jeśli ktoś ma 60h drogi i skraca sobie tylko czas o 6h.. chyba, że ten czynnik procentowy byłby znacznie większy to wtedy miałoby to jakiś sens.

Druga opcją, która wpadła mi do głowy to produkcja zwiadowców. Czas trwania zwiadu zależał by od ilości wysłania zwiadowców i dzięki ich produkcji można byłoby odkrywać większą ilość prowincji (załóżmy np do 3 prowincji maksymalnie), ale tutaj trzeba byłoby posiedzieć nad tym pomysłem jak miałoby to dokładnie funkcjonować.
 

DeletedUser375

Guest
Posiadanie drugiego i kolejnych zwiadowców powinno być do osiągnięcia w miarę rozwoju miasta. Jeden zwiadowca na początkowym etapie gry jest ok ale później już nie. Miasta się bogacą i rozrastają i co nadal stać je na jednego zwiadowcę, coś nie tak :( . Rezydencje rozbudowujemy, fabryki rozwijamy, warsztaty tez produkują więcej zasobów, miasto zajmuje większa powierzchnie a zwiadowca cały czas w pojedynkę się po prowincjach szlaja.
 

DeletedUser1530

Guest
no to i ja jestem za dodaniem dodatkowych zwiadowców.
ale ja to bym zorganizował to podobnie jak z kwaterą robotników czyli zbudować kwaterę zwiadowców z możliwością rozbudowy za diamenty
 

Christo

Rozbójnik
no to i ja jestem za dodaniem dodatkowych zwiadowców.
ale ja to bym zorganizował to podobnie jak z kwaterą robotników czyli zbudować kwaterę zwiadowców z możliwością rozbudowy za diamenty
Trochę bym się z tym nie zgodził, bo mówimy tutaj o bardzo istotnej rzeczy w grze i uważam, że to nie powinno ponosić kosztów w diamentach. Chcesz bardziej wzmocnić przepaść miedzy graczem normalnym, a graczem diamentowym?
 
Status
Zamknięty.
Do góry