• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odrzucone Drugi zwiadowca/skrócenie czasu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1470
  • Data rozpoczęcia

Co myslisz na temat wiekszej ilosci zwiadowców?

  • Bardzo potrzebna opcja, kupie niezalenie od ceny nawet za diamenty

    Głosy: 5 10,0%
  • Nie jest to dla mnie konieczne ale gdyby byla mozliwosc to rozwaze zakup diamentow

    Głosy: 3 6,0%
  • Chetnie o ile nie trzeba bedzie wydawac diamentow

    Głosy: 21 42,0%
  • To powinna byc podstawowa opcja w grze dostepna dla każdego

    Głosy: 19 38,0%
  • Pomysl bez sensu, nikomu to nie potrzebne

    Głosy: 2 4,0%

  • W sumie głosujących
    50
Status
Zamknięty.

jakub357

Łucznik
Drugi zwiadowca powinien być dostępny od rozdziału, gdzie czas zwiadu wynosi już powyżej 24h. Czyli od Orków. Bądźmy szczerzy, wcześniej nie jest to konieczne.

A skrócenie czasu zwiadu, mogłoby być możliwe od, dajmy na to, rozdziału 5, lub krasnoludów.

Szybciej nie będzie.
 

Hassano

Łucznik
Nigdy nie zrobią następnego zwiadowcy bo:
Podam na swoim przykładzie zwiad trwa około 60h (czyli 2dni 12h) mam odkryte 378 prowincji..
Na następną ekspansje potrzebuje 10 prowincji czyli 25 dni i w tym czasie robie tylko JEDNĄ ekspansje.
Obecnie pasek ekspansji w mieście wynosi 11 czyli potrzebuje na to licząc w zaokrągleniu 275 dni ( wiadomo że potem czas na każda prowincje rośnie ale nie bądźmy drobiazgowi)
Gdyby było 2 zwiadowców to starczyło by 137 dni więc troche ponad 4 miesiące.. a mniej więcej co tyle powstaje nowa rasa i pamiętajmy że w książce też mamy śmieszne 2 prowincje do odblokowania więc czas troche sie skróci..
Myślicie że pozwolili by na to żeby gracz był w stanie odblokować wszystkie kwadraty w mieście bez kupowania ich za diaxy?!?!?!
W tej grze NAJWAŻNIEJSZE jest miejsce w mieście i z tego robią najwięcej kasy ( czemu niby co rasa to budynki są większe?)
Mam nadzieje że troche wam to rozjaśniłem choć szkoda że @Kalart nie zrobił tych obliczeń bo jest w tym najlepszy :D
Dla tego nawet niema co liczyć na 2 zwiadowce i tyle w temacie... Zresztą jak na 99% pomysłów graczy z forum i to nie tylko naszego..
 

DeletedUser1530

Guest
Co powiecie na rozwiązanie skracające czas zwiadu zamiast tworzenia kolejnego zwiadowcy?
Dragomira to też fajny pomysł tylko to jest w powszechnym użyciu opracowując badanie zaawansowanego zwiadu i to być może miało by sens gdyby to badanie skracało czas np o 30% ale nie podstawy tylko czas z poprzedniej epoki z której właśnie się wychodzi
 

DeletedUser2022

Guest
Jestem za tym aby gracze mieli tyle samo zwiadów.
A jak już, to niechaj by było te skrócanie czasu zwiadu jeśli zwiad trwa krócej niż X czasu który zwiększa się wraz z epoką. Np na epoce pierwszej można by przyśpieszyć każdy zwiad za diamenty, który nie trwa dłużej jak 1 godzinę.
W drugiej nie więcej jak 3godziny itd.
Dobry pomysł do wyciągania hajsu od naiwnych.

Więc za kupowaniem kolejnych zwiadowców za diamenty jestem na nie, ale jak najbardziej za opcją skrócenia czasu zależnie od epoki.
Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry