• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja na temat Postępu Bractwa.

Charlene

Szef kuchni
Bardzo fajny pomysł-zwłaszcza Iglica, gdzie można uzupełnić brakujące punkty, gdy kogoś zabraknie. Jest tylko zonk - nie pokazuje pkt za wszystkie kryształy, tylko te z 3 piętra @jarq możesz się dowiedzieć kiedy to będzie naprawione?
 

Nusion

Kapłan
Na becie było to samo w Iglicy, ale bez względu na to, jak pokazuje, po zakończeniu Iglicy punkty były przyznawane prawidłowo, za KAŻDY kryształ zdobyty przez bractwo 4000 punktów.
Kiedy naprawią? Cóż, w tej chwili na becie w iglicy w ogóle nie pokazuje tych punktów doświadczenia :D
 
Ostatnia edycja:

blazius1

Paladyn
Ludzie jeszcze nie czują tej zakładki, bo na dziś widzą jedynie postęp naliczanych Punktów Doświadczenia jedynie za motywowanie członków bractwa, a nie widzą jeszcze naliczeń za Iglicę (zobaczą w piątek) i za turniej - w sobotę.

Ale w moich bractwach dyskusje co podnosić i w jakiej kolejności już otworzyłem
 

Deleted User - 198835

Guest
Mam pytanko w sprawie tego nowego tworu
Co i kiedy zdobywa nowy członek to jest wyjaśnione , ale jak ktoś opuści bractwo w trakcie iglicy , albo turka to zdobyte przez niego punkty dla bractwa zostaną w starym bractwie ?
Chodzi o punkty z iglicy i turnieju
 

Nusion

Kapłan
Mam pytanko w sprawie tego nowego tworu
Co i kiedy zdobywa nowy członek to jest wyjaśnione , ale jak ktoś opuści bractwo w trakcie iglicy , albo turka to zdobyte przez niego punkty dla bractwa zostaną w starym bractwie ?
Chodzi o punkty z iglicy i turnieju

Tu się akurat nic nie zmieniło z punktami.
Jeśli ktoś odchodzi w trakcie turnieju, jego punkty znikają z postępu bractwa - a więc nie ma wkładu w zdobyte skrzynki i co za tym idzie w Punkty Doświadczenia.
Jeśli odejdzie w trakcie trwania Iglicy, jego punkty zostają w postępie bractwa w Iglicy - a więc ma wkład w zdobyte kryształy i w rezultacie też w otrzymane Punkty Doświadczenia.
 
Ostatnia edycja:

DETES

Wędrowiec
Cześć - takie pytanie nt. kiedy mam podnieść poziom korzyści w Iglicy? Przed czy po zakończeniu Iglicy? Mam już w Bractwie ponad 31k a 1 poziom to 25k. Złoto w tej Iglicy mam zdobyte.
 

PrzemoOoO

Wędrowiec
@DETES to jest bez znaczenia kiedy podniesiesz poziom archiwum Iglicy (skoro macie już złoto), jednak wydaję mi się, że chyba nie bardzo rozumiesz jak to działa :p Podniesienie tego poziomu spowoduje, że nadwyżkę punktów Esencji Ducha (chyba też tych ponad wymaganych do złotego trofeum) zostaje przechowane w tym archiwum bractwa, a wykorzystać je będziecie mogli w kolejnej Iglicy - 1 poziom to tylko 50 punktów Esencji Ducha, czyli te maksymalnie 50 dodatkowych punktów będziecie mogli wykorzystać później. Z każdym kolejnym poziomem, ilość przechowywanych punktów wzrasta.


Chyba, że nie o to Ci chodziło to sorka, bo widzę tu @Nusion inaczej to wytłumaczyła :p
 
Ostatnia edycja:

Nusion

Kapłan
Cześć - takie pytanie nt. kiedy mam podnieść poziom korzyści w Iglicy? Przed czy po zakończeniu Iglicy? Mam już w Bractwie ponad 31k a 1 poziom to 25k. Złoto w tej Iglicy mam zdobyte.
Oczywiście przed zakończeniem, najlepiej już teraz, jak się iglica zakończy, dostaniesz nadwyżkę Punktów Iglicowych do aktywowanej Korzyści
 
Do góry