• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja na temat Postępu Bractwa.

Avintia

Wędrowiec
"Tylko Arcymag może zresetować Korzyści. Każdego pierwszego dnia miesiąca dostępny jest darmowy reset Korzyści, każdy inny reset będzie wymagać Diamentów. Reset Korzyści przywróci wszystkie Punkty Doświadczenia zainwestowane w Korzyści."

Chyba w centrali mocno imprezowali skoro się nie spostrzegli, że już mamy nowy miesiąc (na becie również reset jest płatny).
 

Charlene

Szef kuchni
"Tylko Arcymag może zresetować Korzyści. Każdego pierwszego dnia miesiąca dostępny jest darmowy reset Korzyści, każdy inny reset będzie wymagać Diamentów. Reset Korzyści przywróci wszystkie Punkty Doświadczenia zainwestowane w Korzyści."

Chyba w centrali mocno imprezowali skoro się nie spostrzegli, że już mamy nowy miesiąc (na becie również reset jest płatny).
Właśnie @jarq miał być ten reset i zaraz wyjdzie straszna lipa :/
 

Charlene

Szef kuchni
w mojej przeglądarce jest tak"
- otwieranie TB z zakładki bractwa nie pokazuje tego plusa
- otwieranie z poziomu mapy świata już pokazuje
Tyle, że @Avintia miała ten problem z Iglicą, bo o ile Turniej sobie z zakładki mapy otworzysz i to działa , ale Iglicy już tak nie otworzysz :/ i nie dało się dołożyć tych punktów w przeglądarce, więc coś jest nie tak.
 

ryjuwka

Rozbójnik
ale skrin był z Tb a nie z iglicy
u mnie dodawanie punktów w iglicy na przeglądarce działa
 
Ostatnia edycja:

Charlene

Szef kuchni
ale skrin był z Tb a nie z iglicy
u mnie dodawanie punktów w iglicy na przeglądarce działa
To była odpowiedź na post, który dotyczył Iglicy, bo koleżanka pisała, że nie ma w przeglądarce plusa na szczycie Iglicy. Problem wystąpił wczoraj, więc może wcześniej faktycznie miałeś tego plusa a teraz mogło go nie być. Dodawanie punktów powinno działać we wszystkich miejscach a tak nie jest.
 

ryjuwka

Rozbójnik
wczoraj ok godz. 21.20 na przeglądarce miałem plusa na szczycie iglicy.
gram na przeglądarce firefox
 

Acca

Wędrowiec
Uruchomiliśmy w korzyściach zaawansowana pomoc. W opisie jest +4h do pomocy sąsiedzkiej (przynajmniej tak to rozumiem).
Ale nigdzie tego dotąd nie znalazłem. Budynki z pomocą od ludzi z bractwa niczym się nie różnią od innych. Wszystkie mają bonusy do czasu zgodne z bonusami z cudu.
Kto mi wyjaśni jak to jest. Może coś przeoczyłem lub źle rozumiem idee tego "zaawansowania" ?
 

Nusion

Kapłan
Nie chodzi o bonus na budynkach, tylko o bonus, jaki dostaje się za odwzajemnienie pomocy sąsiedzkiej, czyli tzw. złote łapki
Jeśli ktoś Ci kliknie motywkę, to masz 24h na to, żeby mu odkliknąć i zgarnąć młotki oprócz monet, po tym czasie łapka przestaje być złota.
Aktywowanie perka, czyli Korzyści, przedłuża ten czas o 4 godziny z każdym kolejnym levelem.

1642506093254.png
 
Do góry