• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja na temat Teamu i Forum - stary

Status
Zamknięty.

DeletedUser174

Guest
jak odszukac rozmowe w ktorej obsluga gry mi tlumaczyla ze wiedza co ukrywam pod kropkami po zdjeciu mojego postu ?

powiadomienia o ingerencji ekipy masz w "dzwoneczku" (prawy dolny róg) Pytanie jak długo trwa "pamięć" takich raportów
 

DeletedUser2264

Guest
powiadomienia o ingerencji ekipy masz w "dzwoneczku" (prawy dolny róg) Pytanie jak długo trwa "pamięć" takich raportów
1,5 roku :( nie w dzwoneczku, ale w szukaj wypowiedzi możesz znaleźć sporo starsze. Ja swoje znalazłam sprzed 1,5 roku właśnie:)
 

DeletedUser174

Guest
https://beta.forum.elvenar.com/inde...ish-forums-they-support-abuse-on-forums.13344
ja wiem ze to link do forum bety, ale mimo wszystko... jednak o nas...
2 osoby na polskich forach obrażają mnie bez końca, a moderatorzy wydają się po ich stronie. Nawet śmiali się ze śmierci mojej matki i nie było odpowiedzi od polskich moderatorów, ale usunęli moje obronne odpowiedzi ...

Twoje wsparcie kazało mi skontaktować się z polskim supermoderatorem lub czymś takim, kto to jest? Próbowałem na pomoc techniczną, ale zgłoszenia sprawdzane przez tych brzydkich moderatorów, Jarq i Urdur, nie mogą oceniać we własnej sprawie!

Kontakty z zespołem głównym pocztą lub co pozostało? Jestem bliski całkowitej depresji i decyzji o zakończeniu gry, a nawet poprosiłem o usunięcie konta na polskich forach z powodu tego obraźliwego i prześladowania!

Powinieneś zwrócić uwagę na to, kogo zatrudnisz w międzynarodowych wersjach! Nawet nie odpowiedzieli 3 tygodnie, kiedy mam problem z wczytaniem polskiego forum, wszystko ładuje się 1 minutę lub dłużej, ale wydaje się, że nie dbali o to! Zdają się wspierać wybraną grupę graczy!

Próbowałem być miły na forum, publikować informacje o wydarzeniach z wersji beta i cały czas słyszeć „Znikają, ktoś już publikuje, jesteś naśladowcą i brzydkim, aby ukraść jej„ pracę ”, jesteś brzydki i nie powinieneś nic pisać , powinieneś usunąć siebie z gry ”itp. WTF? Jak długo?

Koval92, polski serwer Felyndral

i ja mam takie nieśmiałe pytanie. Dlaczego takie dantejskie sceny dzieja sie na naszym forum? Wprawdzie trzeba docenić team za tak sprawną pracę, bo ja nic takiego nie zauważyłam... ale wiadomo cenzura i nożyczki, więc wiele rzeczy ucieka. Ale mimo wszystko coś chyba nie działa...?

nie ukrywam ciekawi mnie kim są te 2 osoby, o których pisał @Koval92 (sam się podpisał pod postem, więc tu nie mamy wątpliwości)...szkoda że nie podał nicków :(
 

Tajniakos

Paladyn
@kikimora pozwól, że pozostawię to bez komentarza, bo jeżeli nie jestem wśród tej dwójki, to zaraz okaże się na becie, że jest ich troje :D Co by nie dostawać wiadomości od @Hajmdal, że prowokuję offtop proponuję aby szybciej reagowali na pewne posty co byśmy nie musieli wykonywać za nich kreciej roboty. Drodzy moderatorzy dodam tylko że nasza jedyną bronią z osobami, które dodają na tym forum nieprawdziwe treści bądz wręcz wprowadzają innych graczy w błąd jest właśnie offtop... my nie mamy nożyczek aby to wszystko ciachnąć przy samej.... szyi ;) Dlatego delikatnie Wam podpowiadamy gdzie potrzebne jest takie cięcie :D
 
Coz, przeczytalem temat w oryginale i ... zbaranialem ;)
Kiki, przetlumaczylas chyba jeszcze najbardziej niewinny fragment, warto
przeczytac cala zawartosc tego watku w oryginale. Tworczosc Kafki to przy tym
maly pikus. A zbaranialem, bo nie chodzi nawet o jakies skargi, tylko o, jakby to
ujac, niesamowicie kreatywne podejscie do tworzenia pewnej alternatywnej wersji
rzeczywistosci, bardzo delikatnie to ujmujac ;) A mowiac wprost - z takim stekiem
bzdur i zwyklych, bezczelnych klamstw chyba jeszcze nigdy sie nie spotkalem, czy
to w necie, czy w realu. Interpretacja jakichs faktow to jedno i kazdy ma do tego
prawo, ale przeklamania samych faktow lub wrecz ich wymyslanie to juz dno i mul
bagienny. Nie sadze, by kilka ostatnich wpisow w temacie teamu i forum byly
offtopem, w koncu takie brednie wypisywane na forum bety maja tez wplyw na
to, co dzieje sie tutaj.

Obawiam sie, ze nasz team nic z tym nie zrobi, bo pewnie niewiele moze.
W przeciwienstwie do tego, co "kolega" wypisuje na becie to wlasnie przedstawiciele
takich hmmm... mniejszosci jak on sam sa chronieni. W imie ogolnej szeroko pojetej
poprawnosci takie osoby sa (i pewnie musza) byc tolerowane, a nawet klamstwa tez
pewnie podpadaja pod wolnosc wypowiedzi.

@Koval92, zazwyczaj nic, co przeczytam w necie mnie nie rusza. Net to net, a real
to prawdziwe zycie. Ale brawo, tym razem mnie ruszylo. Insynuacja, jakobym smial
sie ze smierci twojej Matki (lub chocby o niej wspominal) jest wrecz obrzydliwa.
Jak Ci nie wstyd czlowieku uzywac imienia swojej zmarlej Matki do tak obrzydliwego
klamstwa. I to po co ? Zeby wzbudzic sympatie i wspolczucie innych. Ja bym sie
predzej pod ziemie zapadl. Wstyd !
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser174

Guest
Powtórzyłem dokładnie te same słowa, które powiedziała mi w prywatnej wiadomości i na forach. Śmiała się ze śmierci mojej matki. Moderatorzy udzielili mi dziś ostrzeżenia i ponownie ją chronili, za to, co zrobię, co w mojej mocy, aby wyrzucić je z funkcji moderatora.

Ona jest obrzydliwą istotą ludzką i powinna być zakazana na forach, czuję się prześladowany, przygnębiony i zagrożony. Po komentarzach musiałem opuścić polskie fora.
oryginał w wskazanym wcześniej wątku na becie

aczkolwiek w poście początkowym uzył liczby mnogiej >they<, wiec to więcej niż jedna osoba... czy tylko ja mam problem aby się w tym połapać?

wprawdzie jest coś takiego jak poszanowanie korespondencji. Aczkolwiek w imię wyższych celów czasami trzeba coś ujawnić pomimo kontrowersji. Chętnie się dowiem kim jest ta disgusting human
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Tajniakos

Paladyn
@Koval92, zazwyczaj nic, co przeczytam w necie mnie nie rusza. Net to net, a real
to prawdziwe zycie. Ale brawo, tym razem mnie ruszylo. Insynuacja, jakobym smial
sie ze smierci twojej Matki (lub chocby o niej wspominal) jest wrecz obrzydliwa.
Jak Ci nie wstyd czlowieku uzywac imienia swojej zmarlej Matki do tak obrzydliwego
klamstwa. I to po co ? Zeby wzbudzic sympatie i wspolczucie innych. Ja bym sie
predzej pod ziemie zapadl. Wstyd !
Coz, przeczytalem temat w oryginale i ... zbaranialem
Przyznam , że i ja zbaraniałem bo staram się sięgnąć pamięcią do czasu pojawienia się @Koval92 na tym forum i nijak nie mogę przypomnieć sobie sytuacji podczas,której ktokolwiek używał by w stosunku do niego obraźliwych słów. Mało tego sam pisałem z nim na priv jak i wielu innych użytkowników tego forum aby zrozumieć co tak naprawdę jest powodem pewnych sytuacji z nim związanych. W chwili obecnej sam nie mam ochoty do jakiegokolwiek kontaktu z Tobą @Koval 92 i uważam, że sam sobie na takie postępowanie zapracowałeś. Po tym co napisałeś na becie w moich oczach całkowicie straciłeś wiarygodność i tak naprawdę ośmieszyłeś nie nas, a samego siebie. Przestań skamleć i oczerniać innych tylko po to aby być w centrum zainteresowania. Nie zazdroszczę sytuacji w której się znalazłeś, bo raczej straciłeś przychylność innych osób, które po Twoim wpisie raczej już Ciebie nie polubią ;) Zgadnij dlaczego?
 

visit0r

Paladyn
Przyznam , że i ja zbaraniałem bo staram się sięgnąć pamięcią do czasu pojawienia się @Koval92 na tym forum i nijak nie mogę przypomnieć sobie sytuacji podczas,której ktokolwiek używał by w stosunku do niego obraźliwych słów. Mało tego sam pisałem z nim na priv jak i wielu innych użytkowników tego forum aby zrozumieć co tak naprawdę jest powodem pewnych sytuacji z nim związanych. W chwili obecnej sam nie mam ochoty do jakiegokolwiek kontaktu z Tobą @Koval 92 i uważam, że sam sobie na takie postępowanie zapracowałeś. Po tym co napisałeś na becie w moich oczach całkowicie straciłeś wiarygodność i tak naprawdę ośmieszyłeś nie nas, a samego siebie. Przestań skamleć i oczerniać innych tylko po to aby być w centrum zainteresowania. Nie zazdroszczę sytuacji w której się znalazłeś bo raczej straciłeś przychylność innych osób, które po Twoim wpisie raczej już Ciebie nie polubią ;) Zgadnij dlaczego?
mozna uznac ze byla to desperacja, oczywiscie nie znam calej sprawy, ale z tego co wyczytalem to mi wychodzi ze szukal pomocy u lokalnych a skoro nie znalazl to poszedl pietro wyzej
 

DeletedUser174

Guest
nie ma co rozdzierać szat

mi ciocia zawsze powtarzała: jesteś starsza, mądrzejsza, ustąp... jako dziecko nigdy nie rozumiałam dlaczego mam ustępować dla tego wrednego gówniarza jakim był mój młodszy brat a już zupełnie gdy byłam przekonana co do swojej racji. Dorosłam (trochę). Teraz rozumiem... ale też tylko trochę :p

zamierzam go ignorować. Niech sie kisi sam ze sobą i niech sam się zjada od środka. To będzie trudne, bo poziom absurdu reprezentowany przez "kolegę" nie jest dla mnie akceptowalny... ale może to mu pozwoli odlecieć? Podobno najtrudniej jest wytrzymać z samym sobą...
 

mayder

Tancerz ostrzy
@Koval92 tyle razy pisałeś że już więcej nie będziesz wchodził na forum i komentował, a jednak dalej to robisz. Taka mała rada dla ciebie, daj sobie chłopie spokój i przestań wchodzić na forum jak tak bardzo się irytujesz i czujesz atakowany bo szkoda zdrowia, no chyba że jesteś masochistą to w takim razie przestań płakać i zamilcz.
 

DeletedUser174

Guest
to ja może przypomnę :)
Dzięki za info, że była jakaś rekompensata, również zgłosiłem. Mogli postawić minutę po 19 te budynki, to by się kapnęli, że turnieju nie ma. Poza tym info o braku turnieju było już 40 minut przed, bo o 18;20 pisałem o tym bractwu.
(fragment z https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/przygody-bractw-z-niespodzianką.4129/page-6)

a także taki smaczek
https://beta.forum.elvenar.com/inde...-browser-version-of-elvenar.13368/#post-75941

Problem z moim zmartwieniem polega na tym, że wszyscy wszędzie mówią mi, że powinienem zgłosić menedżera społeczności menedżerowi społeczności, a to nie ma sensu, podczas gdy niektórzy gracze otrzymują darmowe przedmioty, ponieważ nie ma możliwości poinformowania IG centralnego o problemie.

a post wyżej (aby złapać kontekst)
Myślę, że w grze są teraz ważniejsze problemy niż przeglądarka vs komórka. Przeglądarka jest wersją główną i powinna pozostać główną wersją gry. Pozwól im skupić się na takich rzeczach, jak polski menedżer społeczności, rozdając darmowe przedmioty i diamenty jako prezenty dla kilku graczy, ponieważ wykorzystali + 50% budynków wojskowych 5 minut przed ostatnim turniejem, który został opóźniony, a 99,99% graczy wiedziało o tym.

ja zostawiam to bez komentarza

mayder szkoda klawiatury ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Tajniakos

Paladyn
Kiki post o którym piszesz dwie minuty wcześniej wyglądał zdziebko inaczej:). Biorąc pod uwagę skłonność jego autora do zmian w tekstach swoich postów pozwoliłem sobie go zapisać i w oryginale wyglądał tak:

Po Edycji
64880786UwT.jpg

Przed Edycją:
64880718iCs.jpg

Skomentuję to tylko tak , że gdyby sprawa dotyczyła mnie w takiej sytuacji to ze wstydu bym się spalił i był by to mój ostatni dzień na tym forum. Dziwię się, że po tych zapodaniach do centrali na moderatorów tego forum oraz na CM Jarq, kolega ma jeszcze odwagę tu wchodzić i szukać posłuchu. Przejście na betę i jej spamowanie nic nie da, bo i tam się na nim Merindor już poznał ;)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry