• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.1

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
To ja też z tej beczki...trenty mam od dawna a po aktualizacji każe mi je zbadać ^^
 

DeletedUser

Guest
Tego akurat nie mam ale nie ukrywam że pieski by sie przydały elfom do niekórych walk:)
 

DeletedUser62

Guest
A to ja mam głupie pytanie. :D Czy Day Farm oznacza, że można produkować w niej tylko w dzień a Night Farm w nocy, czy to z mechaniką nie ma nic wspólnego, a jedynie ma być takie bardziej klimatyczne?
to tylko takie nazewnictwo, produkcje mozna ustawiac bez wzgledu na pore dnia :)
 

DeletedUser352

Guest
Mam pytanie.
Czy to prawda, że ta "badziewna" Akademia magii jest obowiązkowa?
 

DeletedUser52

Guest
Akademia tez jest obowiazkowa, bo w serii zadań nieodrzucanych jest takie, które każe ja wybudować a potem wyprodukować czar.
 

DeletedUser580

Guest
Mam wątpliwości, czy rozwiązaniem problemu "gracze nie budują Akademii Magii" jest "to ich zmuśmy"... ale to dyskusja na okoliczność kolejnej aktualizacji... ;)
 

DeletedUser234

Guest
Ja tam gram z innych powodów niż zadania, mogłoby ich nawet nie być, bo i tak często są takie beznadziejne, że potrafią mnie zatrzymać na kilka miesięcy (zatrzymać w ich robieniu oczywiście).
@ag123 To mogę rozwiać twoje wątpliwości, rozwiązaniem problemu to na pewno nie jest :p. To jest po prostu kolejna bezsensowna decyzja twórców.
 

DeletedUser48

Guest
Ja tam gram z innych powodów niż zadania, mogłoby ich nawet nie być, bo i tak często są takie beznadziejne, że potrafią mnie zatrzymać na kilka miesięcy (zatrzymać w ich robieniu oczywiście).
@ag123 To mogę rozwiać twoje wątpliwości, rozwiązaniem problemu to na pewno nie jest :p. To jest po prostu kolejna bezsensowna decyzja twórców.
Przeczytaj sobie post Defiance i tam znajdziesz odpowiedź.:)
 

DeletedUser174

Guest
Najpierw były okropne krasnale a teraz są paskudne wróżki. Trudno - nie każdy ma zmysł estetyczny. Oczywiście pojawiły sie nowe zadania i oczywiście są gorsze niż te z poprzedniej ery. Rozbroiło mnie chociażby zadanie na 2x cheb + 10x trunki. Ale to już jest norma, że zawsze muszą się popisać. Mimo tego powinny być jakieś granice! Dlaczego po obowiązkowym zadaniu z usunięciem portalu krasnali są dalej zadania na zdobycie miedzi i granitu??? Bo logiki to ja tu żadnej znaleźć nie umim. Co mam sobie znowu do niczego nie potrzebny portal zbudować??? Naprawdę tak trudno jest choć czasami włączyć mózg? Rozumiem, ze myślenie boli, ale przynajmniej w teorii nie powinno zabić
 

DeletedUser

Guest
@Lord Kacper31 - monety mam z rezydencji i z pomocy w bractwie, bractwo klika mi w ratusz i następne monety wpadają, cały czas mam pełno a Ty biadolisz. Też mam prawie pustynię na mapie ale marudzenie mi nie pomoże :rolleyes: trzeba sobie radzić
To właśnie Ty biadolisz a nie @Lord Kacper31 . Pustynia to nie tyle co problem z kasą a niesprawiedliwy problem, niektórzy maja pełno sąsiadów co konsekwentnie motywują. Wówczas to nie tylko kasa ale większa kasa i większa ilość młoteczków. To jest niezaprzeczalne. Wiem co mówię przy 4 aktywnych sąsiadach a przy 20 jest spora różnica w ogólnej grze.
Więc proszę mi takich pierdół nie sprzedawać na forum...

Ekonomiczny brak balansu w grze wynika z problemem sąsiedztwa :)
 

DeletedUser110

Guest
Dlaczego po obowiązkowym zadaniu z usunięciem portalu krasnali są dalej zadania na zdobycie miedzi i granitu??? Bo logiki to ja tu żadnej znaleźć nie umim. Co mam sobie znowu do niczego nie potrzebny portal zbudować??? Naprawdę tak trudno jest choć czasami włączyć mózg? Rozumiem, ze myślenie boli, ale przynajmniej w teorii nie powinno zabić
Napisałem o tym posta w dziale 'błędy'. Bo logicznie, to jest błąd. Wielbłąd.
 

DeletedUser62

Guest
Mam to szczescie, ze moja osada na PL serwerze nie jest na "pustyni" w porownaniu z Beta :)
Masakra bycia na pustyni tak naprawde zaczyna sie po wejsciu w epoke Wrozek :(
i zadne tlumaczenia, zeby Bractwo w Ratusz dawalo motywke nie pomoze !!!!! I tak sie nie wydoli :(
jesli chce sie rownomiernie rozbudowywac miasto. Rezydencje pozeraja kosmiczne ilosci zlota i mlotkow tez, a je musimy niestety podnosic w pierwszej kolejnosci jesli nie mamy wolnych ludkow :( Naprawde pustynia w tym momencie spowolni i to bardzo graczy :( :(

i wiem co pisze, bo widze jak na Becie leze i kwicze :mad::confused:
 

DeletedUser

Guest
Dzięki Aldzik.Jestem do tyłu z prowincjami i to mocno właśnie z powodu braku sąsiadów a zwiady kosztują spore pieniądze,pole z badań w tej chwili 900K, rozbudowy samych warsztatów od 220K manufaktury też.Codziennie rano z motywacją do bractwa i sąsiadów zbieram jakieś 700-800K z tego połowa to rozbudowa i ruszenie produkcji manufaktur a o zwiadzie nie wspomne najtańszy 600K.I nikt mi nie powie że biadole:/Bo to jest nie fair,ale mając pokazne konto w banku można wszystko:)Pare diaxów sie kupi to i można poszaleć z budową i prosze nie zaprzeczajcie że gracze z topki rozwinęli się tak bez kasy:)
 

DeletedUser234

Guest
Pustynia to faktycznie duża niesprawiedliwość, bo z dodatkowymi zasobami można dużo więcej rzeczy zrobić (i to nie tylko z motywacji, bo przecież handel jest wtedy o niebo lepszy). Ale dalej nie rozumiem jak wam może monet brakować? Moim jedynym źródłem utrzymania są monety z rezydencji i z motywacji z bractwa (przez ostatnie tygodnie motywowało mnie maksymalnie 12 osób z bractwa, bo część zrezygnowała chwilowo/na stałe z gry, bo nie mieli co robić) + od 2 sąsiadów, zadań nie robię. Koszty prowincji to coś ponad 2kk monet, mam 4 robotników (chociaż przez ostatnie 2 miesiące prawie ich nie używałem) i 13 manufaktur (ich liczba według poziomów: 6-5-2), a mimo to dziennie kupuję kilka tysięcy sztuk marmuru, bo po prostu nie mam co zrobić z monetami. Dodam, że monet nie brakowało mi na żadnym etapie gry (tylko tu się przyznam, że do IV rozdziału robiłem zadania poboczne), co najwyżej młotków zabrakło mi 2-3 razy (w epoce krasnoludów, bo świątynie ognia są mega drogie, a stawiałem po kilka naraz).
Jeżeli coś się drastycznie nie zmieniło w IV, V i VI epoce (oprócz zadań, ale tych już wtedy nie robiłem przecież), to coś robicie źle. Nikt nigdy u mnie w bractwie nie narzekał na brak monet.
 

DeletedUser

Guest
Na 1 i 2 świecie co chwile trwa wymiana sąsiadów a na winyadorze tego nie ma,monety staram się trzymać na jako takim poziomie 300-400k ale jak sam zauważyłeś więcej sąsiadów więcej możliwości.Piszę o problemie a wy kłótnie wszczynacie.Widocznie komuś brak sąsiadów nie przeszkadza ale nie krytykuj
 

DeletedUser

Guest
@Lord Kacper31 Jaka wymiana? Ja nowych sąsiadów nie widziałem od grubo ponad pół roku. Tak wygląda moja mapa
2NbWATG.png

Większość z tych kont jest martwa. Nawet jeśli są w bractwie jakimś, to nie widziałem w nich aktywności od dawna, a motywuję je codziennie i widzę, czy coś budują lub nie. Zresztą zobacz na nieodkryty teren. Ile tam widzisz kont jakichkolwiek do jakich mógłbym iść?
 
Status
Zamknięty.
Do góry