• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.10

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser192

Guest
ciekawe czy dostaniemy tego patcha w packu z małym patchem 1.11 który na becie ZMUSZA graczy do zbadania wszystkich cudów w drzewku badań - w moim przypadku jest to zmarnowanie 170 PW
 

kasiaczb

Zwiadowca
Witam. Mi tam jeszcze daleko bo dopiero zaczynam wróżki ale nasuwa mi się jedno pytanie w związku z nową erą - czy gracze tacy jak ja, czyli wyłącznie handlujący będą musieli zakończyć grę? Bo jeśli konieczne są zbrojownie na 20lvl to co ma zrobić gracz który nie walczył nigdy? A może jest jakieś wyjście dla tych graczy? Bardzo proszę o odpowiedź.
 

DeletedUser580

Guest
@kasiaczb , nie musisz walczyć. Zbrojownie >=20 poziomu są po prostu nowymi manufakturami. ;) Właściwie nieckami rozrodczymi...
 

DeletedUser192

Guest
z tego co rozumiem zbrojownie na 20 i wyzej beda produkowac orki, ktore beda kolejnym surowcem by wykupic prowincje. ale nie jestem tego pewien na 100%.
 

DeletedUser740

Guest
Dzięki:)) trochę mi ulżyło ale tylko trochę- walczyć nie muszę ok, ale czy zbrojownię na 20lvl muszę mieć?
Musisz, bo orki produkowane w zbrojowni będą potrzebne w negocjacjach w prowincjach.

BTW używanie orków jako towaru kojarzy mi się z niewolnictwem oO
 

DeletedUser580

Guest
czy zbrojownię na 20lvl muszę mieć?
Si.
Niższe poziomy Zbrojowni są za ciasne, żeby Orki mogły się... Eee... Zwielokrotniać...

@voluminal , dla mnie też hodowla i handel humanoidami jest nie halo. Na Becie były o tym dyskusje, ale prawdziwa bitka była podobno na forum USA. Ciekawe dlaczego... ;)
Inno, niemiecka firma jest bardzo przeczulona na własnym punkcie (chyba nawet @Dragomira o tym pisała w kontekście cenzurowania na czacie Adolfa). To ciekawe, że podobne wyczucie nie zadziałało przy kwestii niewolnictwa...
 

DeletedUser626

Guest
Orki nie są w prowincjach sprzedawane jako towar. W ramach negocjacji w odległych krainach są pozostawiane tam jako dodatkowa ochrona terytorium. :)
 

DeletedUser80

Guest
Semantyka:)
Tylko że w ten sposób wymusili na mnie budowę zbrojowni, nie miałem ani jednej, postawiłem sobie jedną i ciekaw jestem na ile mi jedna wystarczy, czy będę musiał budować kolejne.
 

kasiaczb

Zwiadowca
Orki nie są w prowincjach sprzedawane jako towar. W ramach negocjacji w odległych krainach są pozostawiane tam jako dodatkowa ochrona terytorium. :)
Dodatkowa ochrona? ale przed kim? Nikt na mnie nie napada póki co:)) Cały czs ciekawi mnie wersja pcyfistyczna. Czy muszę się zbroić teraz w erze wróżkowej jeśli do tej pory nie walczyłam. Czy gracze wyłacznie handlujący mają w ogóle po co kontynuować grę?
 

DeletedUser626

Guest
Zbrojownie uzyskały po prostu dodatkową cechę, ich posiadanie nie narzuca nadal nikomu walki.
 

DeletedUser449

Guest
To, że ktoś jest pacyfistą nie oznacza, że nie powinien mieć armii. Jedynym sposobem przeciwdziałania wszelkiej agresji to posiadanie możliwości obrony przed nią. Biorąc pod uwagę, że nie ma ograniczeń wojsk (choćby w stosunku do liczby mieszkańców), a koszty utrzymania armii są żadne (istnieje tylko koszt szkolenia jednostek), to właśnie pacyfiści w tej grze powinni mieć przeogromne armie.
Nie rozumiem też tej postawy w grze. Fabuła podbijania prowincji to wcale nie zbrojne napady; to albo wyrwanie bandytom reliktu, albo ochrona kupca itd... od tak wielu miesięcy nie czytam tych historyjek, że już szczegóły wyleciały mi z głowy.
Trudnym do wyjaśnienia jest tylko fakt, że już zbrojne podbicie prowincji ochrony orków nie wymaga. Czyżby pokaz siły był tak przerażający?

Jak ktoś celowo gra w trybie hardcore, to nie sprawa graczy. Wcale nie trzeba walczyć - po prostu koszty negocjacji wzrosły, dochodzi też bariera technologiczna.
Mnie osobiście bawi fakt, że po aktualizacji 1.9 jest aktualizacja 1.10 Już po 16.00, a aktualizacji nie widać. A specjalnie oszczędzam punkty badań na nowy zwiad...
 

DeletedUser192

Guest
orków nie ma, zbrojownie bez zmian, miasto się powiększyło. no to teraz czekamy na jakieś wytłumaczenie dlaczego tak? o_O
 
Status
Zamknięty.
Do góry