• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.11

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Deleted User - 34008

Guest
  • Technologie dla Antycznych Cudów w Rozdziałach II, III i V są teraz podstawową częścią drzewa badań i dlatego są obowiązkowe.
Skandal; chamstwo w państwie; ignorancja; arogancja; bezczelność; zuchwalstwo; tupet; prymitywizm; kołtuneria; hucpiarstwo; podłość i nieuczciwość!
Jak o czymś zapomniałem, to nie krępujcie się, śmiało...
 

DeletedUser878

Guest
  • Technologie dla Antycznych Cudów w Rozdziałach II, III i V są teraz podstawową częścią drzewa badań i dlatego są obowiązkowe.
Skandal; chamstwo w państwie; ignorancja; arogancja; bezczelność; zuchwalstwo; tupet; prymitywizm; kołtuneria; hucpiarstwo; podłość i nieuczciwość!
Jak o czymś zapomniałem, to nie krępujcie się, śmiało...

Idiotyzm, ograniczenie, nudziarstwo, głupota, nieuczciwość, złośliwość, chuligaństwo, przykrość.
Tak się nie robi... znowu narzucacie nam, jak mamy grać w swoich miastach.
 

DeletedUser1019

Guest
Ja nie rozumiec. To ktos wierzyc ze te technologie nie byc w koncu obowiazkowa?

Mnie osobiscie wkurza co innego - dlaczego nie mozna takiej zmiany zapowiedziec conajmniej tydzien wczesniej? Akurat mialem odblokowywac kopalnie miedzi a teraz stoje z drzewkiem i musze wrucic ponad 100 punktow zanim bede mogl pojsc dalej. A przez tez czas mi sie portal przepelni :/.
 

DeletedUser699

Guest
Ok, to jakiś joke ?! miałem większość pkt do zakończenia wróżek, a teraz na siłę wmuszacie mi wydanie ponad 100 pkt wiedzy na jakiś crap, z którego nigdy nie korzystałem i korzystać nie mam zamiaru ?! ...co jeszcze "yntelygentnego" wymyślą włodarze ? Nie dość, że od tygodni wisi mi zadanie o wybudowanie akademii magi, czego zamiaru również nie mam robić...ostatnim razem zablokowali mi rozwój prowincji... już z 10 czeka na orki...a teraz to...aż strach się bać co będzie za dwa tygodnie?! Coś to wszystko idzie w bardzo złą stronę, czy takie gry nie cechują się dowolnością rozwoju? Jak będę chciał stawiać jakiś cud, bo uznam, że mi to pomoże, to sobie go odkryje...ehhh już nie tylko strzelają sobie w stopę, co już chyba odcinają kolano...
 

DeletedUser878

Guest
Ta gra mnie coraz bardziej irytuje; znów zablokowali mnie w rozwoju, muszę wydać ponad 110+ punktów wiedzy na rozwój czegoś, czego nie mam zamiaru używać. Z jakiej, ku*wa racji? Jeszcze troche i poważnie się zastanowie nad odejściem, bo nic tu dobrego się nie dzieje ostatnim czasy.
 

DeletedUser192

Guest
pal licho te 175 PW, które muszę OBOWIĄZKOWO wydać. problemem jest szansa na interesującą nas rune z prowincji, która będzie po zbadaniu tych szmelców wynosić 1 do 12. to jakiś żart... do akademii się przekonałem - robie czary i koszę grube młotki. ale cudom w obecnej formie mówie NIE i żadnego nie będę budował.
 

DeletedUser878

Guest
pal licho te 175 PW, które muszę OBOWIĄZKOWO wydać. problemem jest szansa na interesującą nas rune z prowincji, która będzie po zbadaniu tych szmelców wynosić 1 do 12. to jakiś żart... do akademii się przekonałem - robie czary i koszę grube młotki. ale cudom w obecnej formie mówie NIE i żadnego nie będę budował.
175 PW to dla mnie dużo. Blokuje mnie to na minimum tydzień w grze (nie licząc walk, tylko godzinne PW). Druga sprawa - to własnie, to co mówisz - ja akurat chcę zdobyć Iglice burzy - i teraz będę się mógł pożegnać z tym, bo dojdzie mi 6 nowych, NIEPOTRZEBNYCH cudów.
 

DeletedUser192

Guest
175 PW to dla mnie dużo. Blokuje mnie to na minimum tydzień w grze (nie licząc walk, tylko godzinne PW). Druga sprawa - to własnie, to co mówisz - ja akurat chcę zdobyć Iglice burzy - i teraz będę się mógł pożegnać z tym, bo dojdzie mi 6 nowych, NIEPOTRZEBNYCH cudów.

dla mnie też dużo. tydzień grania. ale tydzień opóźnienia przeboleje. coraz trudniejsze zdobywanie run w kolejnych miesiącach już nie.
 

DeletedUser878

Guest
Szczególnie, że podbijanie prowincji jest coraz bardziej kłopotliwe, trzeba negocjować czasami, bo przeciwnicy będą zbyt potężni. Straty są często w całych armiach; a do negocjacji potrzeba orków, których ja jeszcze nie mam.
 

DeletedUser988

Guest
No chyba sobie żartujecie z tymi Antycznymi Cudami? Specjalnie omijałam AC Burzy (i miałam taki zamiar przy Zapomnianych AC) bo są to budynki, które na obecnym etapie gry są mi zwyczajnie zbędne. Nie dość, że trzeba wydać PW na coś bezużytecznego to teraz jeszcze runy na budynek, który mam ochotę zbudować będę zbierać rok :mad:
Nie dało się przed wprowadzeniem zmiany stworzyć dyskusję co do tego porąbanego pomysłu? -,-
 

DeletedUser878

Guest
No chyba sobie żartujecie z tymi Antycznymi Cudami? Specjalnie omijałam AC Burzy (i miałam taki zamiar przy Zapomnianych AC) bo są to budynki, które na obecnym etapie gry są mi zwyczajnie zbędne. Nie dość, że trzeba wydać PW na coś bezużytecznego to teraz jeszcze runy na budynek, który mam ochotę zbudować będę zbierać rok :mad:
Nie dało się przed wprowadzeniem zmiany stworzyć dyskusję co do tego porąbanego pomysłu? -,-
To już norma, że twórcy gry nie pytają o nasze zdanie i utrudniają nam, kierują naszą grą, na każdym możliwym podłożu.
 

DeletedUser727

Guest
Idiotyzm, ograniczenie, nudziarstwo, głupota, nieuczciwość, złośliwość, chuligaństwo, przykrość.
Tak się nie robi... znowu narzucacie nam, jak mamy grać w swoich miastach.
Kto nie robi cudów ?! Nie musisz ich budować, albo potem usunąć. Mój kolega ma orki, a i tak zbiera na to na co ja zbieram :)

  • Ikony Antycznych Cudów otrzymały nieznaczne ulepszenie graficzne
Nieznaczne??!! były ochydne i (bez obrazy) grube, teraz o czymś mówią :cool:;)

Ps: Jak to badałem było w tym samym miejscu co jest teraz :D :D :Do_O
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser878

Guest
Kto nie robi cudów ?! Nie musisz ich budować, albo potem usunąć. Mój kolega ma orki, a i tak zbiera na to na co ja zbieram :)


Nieznaczne??!! były ochydne i (bez obrazy) grube, teraz o czymś mówią :cool:;)

Ps: Jak to badałem było w tym samym miejscu co jest teraz :D :D :Do_O

Nie rozumiesz. Po prostu utrudniło to wielu osobom grę teraz; musimy wydac sporo PW na odblokowanie tych cudów, dojdzie nam 6 włącznie nowych cudów - przez co zdobycie tego, czego chcieliśmy będzie graniczyć z "cudem".
 

DeletedUser626

Guest
Sami pisaliście, że dodanie Cudów do obowiązkowej ścieżki to tylko kwestia czasu i niestety mieliście rację. Niestety, z podaniem informacji wcześniej jest taki problem, że takie zmiany zaraz po aktualizacji są odpalane ręcznie, więc to, że zostały odpalone na becie 2 tyg temu, nie oznaczało, że zostaną uruchomione na żywych serwerach dzisiaj, decyzja o tym jest podejmowana tego samego dnia co decyzja o ogłoszeniu aktualizacji, czyli w tym wypadku, wczoraj. Mogę Wam jedynie obiecać, że zaproponuję wprowadzenie zmian do tego systemu, bo czasem sam fakt podania informacji na czas wiele zmienia.
Jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości, Turnieje z czasem też staną się obowiązkowe, ale ponownie, daty żadnej ustalonej nie ma.

Co do szans na Odłamki Run, dodanie Cudów do obowiązkowego drzewka akurat działa na Waszą korzyść, bo jest kolejnym argumentem za dodaniem nowych źródeł Odłamków.
 

DeletedUser954

Guest
Hmm. Sami sobie strzelacie w kolano tego typu aktualizacjami i nie ma się co dziwić, że coraz więcej osób odchodzi z gry.
1)Ktoś kto akurat nie ma "wolnych" prowincji do negocjacji i walk musi czekać około tygodnia na zdobycie tych 175PW (o ile wcześniej nie odblokował tych w moim mniemaniu zbędnych budynków). U mnie zwiad trwa prawie 35H, dostępu do orków jeszcze nie mam, żeby wynegocjować te prowincje, w których walczyć się nie da.
2) Ktoś "polujący" na runy do cuda, które miał zamiar postawić teraz może czuć się jak ten co szuka igły w stogu siana.
3)Nie wiem dlaczego, ale w erze krasnali mam zapełnione 2 technologię PW, posiadam towary i surowce potrzebne do ich odblokowania, ale mimo to nie mogę tego uczynić, gdyż pierwszeństwo zyskało odblokowanie tych antycznych bzdur. Przez brak możliwości wydania granitu przepadnie mi on za jakiś czas, gdyż będę miał już pełny portal...
 

DeletedUser878

Guest
Hmm. Sami sobie strzelacie w kolano tego typu aktualizacjami i nie ma się co dziwić, że coraz więcej osób odchodzi z gry.
1)Ktoś kto akurat nie ma "wolnych" prowincji do negocjacji i walk musi czekać około tygodnia na zdobycie tych 175PW (o ile wcześniej nie odblokował tych w moim mniemaniu zbędnych budynków). U mnie zwiad trwa prawie 35H, dostępu do orków jeszcze nie mam, żeby wynegocjować te prowincje, w których walczyć się nie da.
2) Ktoś "polujący" na runy do cuda, które miał zamiar postawić teraz może czuć się jak ten co szuka igły w stogu siana.
3)Nie wiem dlaczego, ale w erze krasnali mam zapełnione 2 technologię PW, posiadam towary i surowce potrzebne do ich odblokowania, ale mimo to nie mogę tego uczynić, gdyż pierwszeństwo zyskało odblokowanie tych antycznych bzdur. Przez brak możliwości wydania granitu przepadnie mi on za jakiś czas, gdyż będę miał już pełny portal...
Mam taką samą sytuację.... mam portal, w którym składuje granit. I zważając na to, że +/- tydzień zajmie mi odblokowanie tych cudów, to portal mi się przepełni. Ach, te niespojności w grze.. jedynie co mogę zrobić, to wydać ten granit na ulepszanie nie wiem, kopalni/portalu.
 

DeletedUser954

Guest
Mam taką samą sytuację.... mam portal, w którym składuje granit. I zważając na to, że +/- tydzień zajmie mi odblokowanie tych cudów, to portal mi się przepełni. Ach, te niespojności w grze.. jedynie co mogę zrobić, to wydać ten granit na ulepszanie nie wiem, kopalni/portalu.
U mnie wydawanie granitu na rozbudowę kopalni nie ma żadnego sensu, gdyż za ok. 2 tygodnie skończę tę erę (o ile nie wprowadzą obowiązkowego stawiania bo ja wiem, np. wszystkich budynków kulturowych do jakich ma się dostęp XD)
 

Deleted User - 34008

Guest
Tak mi się skojarzyło ostatnio, że ta gra jest trochę podobna do River Raid. Niby na rzece są rozwidlenia, ale lecieć da się tylko do góry, i co jakiś czas trafiamy na zaporę. Jednak jak będę sobie chciał pograć w taką liniową grę, to sobie odkurzę starego Commodore, odpalę River Raid i będę miał z tego więcej radochy.
Co nowość wprowadzona, to kolejne możliwości rozwoju i meandrowania tej rzeki. Ale NIE! Klapki na oczach i regulujemy nurt. Żeby jeszcze jakieś bystrza były :(, to oprócz regulacji tak pogłębili dno, że ciągnie się leniwie jak pierogi.
Dlatego ja osobiście, po roku z hakiem jak u kapitana, mówię "Doniewidzenia się z państwem".
 
Status
Zamknięty.
Do góry