• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.120

DeletedUser5022

Guest
Od tej aktualizacji zauważyłem, że mój telefon znacznie zaczął się bardzo grzać i szybciej spada bateria
Huawei p Smart pro
Plus nadal mam podczas ładowania gry po bokach czarne paski
Trochę słabo :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3033

Guest
gratuluje IG jak gram tu ponad 2lata to ta gra tak wolno nie chodziła:mad:
wczoraj 23stuk manu kilka sek a dzisiaj 5minut zebranie i nastawienie już nawet warsztatów nie liczę
czy tam jest choć jedna osoba co się zna i rzetelnie pracuje ?
 

skrybik

Rozbójnik
No np. u mnie, kiedy dużo osób w domu jest podłączonych do modemu, to wszystko wolno chpdzi, ale kiedy jestem sama, to mi śmiga, ale nie wykluczam tego, że to IG ponosi winę.
 

DeletedUser3033

Guest
łącze jest tylko do mojej dyspozycji ""nikt"" bez mojej zgody nie ma dostępu
wszystko działa bez szwanku tylko ta gra
a tam nie mam czasu szukam co skopali i czym to naprawić
mogli by chociaż napisać co skopali
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Ja też tak dziś miałem że jak włączyłem grę to nagle dostałem monit o przyspieszenie sprzętowe w przeglądarce, trochę się zdziwiłem bo mam go włączone, ale zresetowałem przeglądarkę i wszystko działa jak powinno.
 

astoN-

Rozbójnik
moze laduje wam ten nieszczesny html5, trzeba troche pogrzebac w plikach zeby wrocic do flasha, na szybko mozna tez zmienic date w windowsie

edytowano//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

xEasyRiderx

Rycerz
Przyczyn może być wiele poprzez nagły spadek łącza po zaśmiecony komp ale najlepiej zwalić to na IG zresztą temat ten był już wielokrotnie poruszany na tym forum :)
Osobiście na moim linux chodzi normalnie tylko czasem coś zacina jednak nie winię za to IG ale inne czynniki niekoniecznie związane z grą ;)
 

DeletedUser3033

Guest
zaśmiecony komp
zaśmieconego kompa to ma IG sprawdziłem wszystko znam przyczynę lecz nic z tym nie zrobie bo muli po drugiej stronie
pewni jesteście, że przy okazji gry nikt nie używa waszego kompa w roli koparki? ;)
hmm choć wiele czynników wskazywało by na ten fakt
-nadmierne obciążenie kompa a dokładnie grafiki bo na tym jest budowane są koparki
to jednak wątpię by tam ktoś był na tyle bystry
inne czynniki niekoniecznie związane z grą ;)
te inne czynniki jak różne przeglądarki itd. to nie moja broszka tylko IG
chyba się z tym zgodzisz ?
 

DeletedUser2004

Guest
mam cclenera profesjonala,a gra na każdej z 5 przeglądarek się muli,najgorzej ja wgrać ,staje na 25 i kicha ,minuta zanim zaskoczy.Kompa mam rakietę,śmiga wszędzie oprócz elwenaru. pomijam fakt ,że mam szybki dysk operacyjny...
 

skrybik

Rozbójnik
Ja mam 6 letniego lapka, ładuje się dosyć szybko, problem jest ogromny, kiedy chcę kogoś odwiedzić, kto jest rozwinięty, wtedy to zamula okropnie
 

Wojtek90

Zwiadowca
pewni jesteście, że przy okazji gry nikt nie używa waszego kompa w roli koparki? ;)
Z tego co widzę to Elvenar nie kopie bitcoinów na graczach póki co :D Polecam każdemu natomiast zainstalować rozszerzenie "minerBlock" do przeglądarek, zawsze to jakieś małe zabezpieczenie dla mniej obeznanych ;)

Huawei p Smart pro
Plus nadal mam podczas ładowania gry po bokach czarne paski
Jeżeli masz huawei to zrób następujące czynności:
Ustawienia > Wyświetlacz i jasność > Więcej ustawień wyświetlania > Wyświetl w trybie pełnoekranowym
i przy Elvenar przełącz przycisk - wówczas gra będzie Ci się wyświetlać w trybie pełnoekranowym bez czarnych pasków :)


A co do zamulania gry, to mam 4letniego laptopa, procek i7, dysk SSD, grafika tam jakaś średnia półka - i wszystko śmiaga. Na firmowym słabszym lapku też nie widzę problemów :D Używam chrome i jest okay, sprawdzałem też na Edge, jedynie może minimalnie dłużej gra wczytuje się na firefox.
Jeżeli komuś kto ma może nawet nie dobry, ale taki średnio-dobry sprzęt, to jeżeli komuś gra muli, polecam przeskanować cały system, anytiwrusem lub może też być jakiś scaner online w poszukiwaniu malwera - bo czasami się coś przypałęta i może sprawiać kłopoty.
Jedyny problem obecnie z grą to zamulają czasem (nie zawsze) wiadomości, przychodzą z opóźnieniem, ale ten temat jest już poruszany przez chrisa w innym wątku.
 

DeletedUser3033

Guest
wirusy ? serio ?
co mają wirusy do mulenia i to tylko w tej grze ?
choć ciekawe to co piszesz bo przeglądarka firefox jako jedyna podejmuje negocjacje z tą grą i ją szatkuje
a co ciekawe to na innych przeglądarkach nie mogę się zalogować a chrome wybija błąd i się sam zamyka
i cały ten cyrk dzieje się tylko na tej grze bo dzisiaj przejrzałem wszystkie przeglądarki jakie miałem i kilka wgrałem
a z wiadomościami to prawdopodobnie serwer błędnie odczytywał strefę czasową(nie zawsze ale ja taki błąd wychwyciłem pewnie nie u wszystkich)
i pewnie dlatego dłubali
 
Do góry