• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.120

poledance

Wędrowiec
Skoro jesteśmy w temacie feniksa, mam pytanie czy jak usunę feniksa, którego posiadam z kilku epok do tyłu, to pojawi mi się w akademii z aktualnej epoki?? Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
hmm a po co ci feniks na 1lv ?
Po to, zeby go postawic i ewoluowac na wyzszy poziom za pomoca artefaktow Feniksa, ktore niedlugo beda u nas do zdobycia
w Iglicy Wiecznosci (na becie juz sa).
Skoro jesteśmy w temacie feniksa, mam pytanie czy jak usunę feniksa, którego posiadam z kilku epok do tyłu, to pojawi mi się w akademii z aktualnej epoki?? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Ja bym z tym zaczekal i zrobil to dopiero majac komplet artefaktow do nowego Feniksa, bo nie wiadomo zawczasu, czy uda sie ich zdobyc wystarczajaca ilosc. Chyba, ze ktos oprocz starego Feniksa Ognia na 10 lvl w miescie posiada juz komplet 9 artefaktow w inwentarzu (sam tak mam w jednym miescie).
 
Ostatnia edycja:

Lanariko

Szef kuchni
Skoro jesteśmy w temacie feniksa, mam pytanie czy jak usunę feniksa, którego posiadam z kilku epok do tyłu, to pojawi mi się w akademii z aktualnej epoki?? Z góry dziękuję za odpowiedź.
W Akademii zawsze pojawiają się budynki na poziomie aktualnej epoki w której jest konto. Ale jeżeli Twój feniks posiada jakieś ewolucje to ja raczej go nie usuwaj. O zaklęcia królewskiej renowacji którymi podniesiesz sobie feniksa do twojej epoki jest jednak o wiele łatwiej niż o artefakty by go ewoluować.
 

Charlene

Szef kuchni
Coż czuję, że ta Iglica będzie chwilę przed eventem feniksowym albo w jego trakcie, tyle, że będzie przedłużona i to będzie jedyna opcja na zdobycie starych artefaktów.
 

Poziomek

Rycerz
ja bym chcial cos na co jako nowy gracz bede mial szanse sie zalapac..inaczej przepasc pomiedzy tymi w poczatkowych aktach a tymi w powiedzmy polowie i tymi pod koniec bedzie dalej i szybciej rosla:). i poniekad ta zimowa sowa byla fajna, troche szczescia, troche klikania i budowle ciekawe wpadly- kazdy mial powiedzmy rowne szanse
 

Nusion

Kapłan
ja bym chcial cos na co jako nowy gracz bede mial szanse sie zalapac..inaczej przepasc pomiedzy tymi w poczatkowych aktach a tymi w powiedzmy polowie i tymi pod koniec bedzie dalej i szybciej rosla:). i poniekad ta zimowa sowa byla fajna, troche szczescia, troche klikania i budowle ciekawe wpadly- kazdy mial powiedzmy rowne szanse
Za jakiś czas u nas w Iglicy będzie można zdobyć artefakty do feniksów (w tej chwili jest to testowane na becie). Będziesz miał tam spore szanse na ich zdobycie, jeśli robisz całą Iglicę. Jeśli nie robisz, jest czas potrenować korzystając z poradnika Chrisa. Ewentualnie nazbierać sobie surowców na negocjacje. Feniksy na 1 poziomie można wytworzyć w akademii. Jedynym słusznym wyborem jest Feniks Ognia - świetny budynek, który na 10 poziomie daje po nakarmieniu +50% bonusu do obrażeń jednostek. Przy odrobinie szczęścia może uda się zdobyć 9 artefaktów i podnieść go do 10 poziomu :)
Taka okazja pewnie nieprędko się powtórzy.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
W tej aktualizacji nie będzie artefaktów w iglicy, nie ma jeszcze określonej daty na wprowadzenie tego.
 
Do góry