• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Dyskusja o aktualizacji 1.143

xEasyRiderx

Rycerz
@jarq nie mam do ciebie pretensji wiem doskonale że komunikacja z centrala i dowiedzenie się czegokolwiek to nie są proste rzeczy chciałem po prostu odświeżyć temat, poczekam i uzbroje się w cierpliwość :)
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Pytanie może nie za bardzo w tym miejscu ale co tam można podpiąć pod aktualkę chyba ostatnie ogłoszenia o zmianach w iglicy :)


To że zostały pozmieniane artefakty to widać ale jeszcze pozmieniano nagrody od bosów oraz te w skrzynkach. Dla przykładu na ostatniej bramce 3 piętra u bosa był łyk klarowności i już go nie ma oraz w niebieskiej skrzynce dołożono kilka drobiazgów.
@jarq dlaczego o tym nic nie jest wspomniane w tym ogłoszeniu ani nigdzie indziej ???
Nie mam do ciebie pretensji ale mógłbyś się dowiedzieć w centrali o co tutaj chodzi :)
I tu @Tajniakos miał rację, niestety wkradł się błąd i będzie to naprawione. Poza ogłoszonymi zmianami nie miało być żadnych innych.
 

Deleted User - 198835

Guest
Proponuję w oficjalnych informacjach o aktualizacjach wpis , że zmiany są utajnione - i tak nie jest podawana żadna istotna zmiana w ostatnich co najmniej kilkunastu aktualizacjach , więc nie będzie pretensji , że nie nie ma w nich info co jest zmienione
 

Elik2

Zwiadowca
Może tylko te schowane... Dzisiaj spokojnie postawiłem kilka eventówek bez żadnego wolnego robotnika :)
 
Do góry