• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.20

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Midi67

Rozbójnik
Hm.... aktualizacja po dłuższym okresie i tak naprawdę to guzik wnosi.... oprócz wojsk z których część graczy nie korzysta. Miało być COŚ a wyszło jak zywkle :eek:

@Dragomiro, mam pytania .. a co z SCHEMAT ?? o którym miała być informacja, co z systemem zadań i nagród za współpracę dla bractw?

czy tematy już umarły?

Jak widać Twórcy gry wchodzą w Nowy Rok bardzo kiepsko.... szkoda bo widzę po bractwie w którym jestem, że ludziom odechciewa sie grać i się żegnają.... a to głownie zasługa Twórców gry i kierunków rozwoju gry
 

DeletedUser192

Guest
obowiązkowe badania jednostek przy ciągle nie skończonym systemie walki czyli aktualizacja na minus.
 

DeletedUser

Guest
drzewko badań zostało zablokowane to rozumiem ze wyciek many także ?

bo chyba nie zmusicie nas do utraty many w czasie odblokowywania badań z aktualizacji
 

astoN-

Rozbójnik
tyle mieliscie czasu, tyle bylo testowania na becie i wypusciliscie taki bubel z masa bledow, ktore widac po 5 minutach... wy juz chyba niczego sie tam nie nauczycie.... mnie najbardziej irytuje bug w warsztatach nie wiadomo, ktora produkcje zebrac, a zbieram pod zadania...
 

DeletedUser449

Guest
To jest aktualizacja z 07.12.2016, licząc czas z bety. Dodano tylko bugfix z dzisiaj. Samej noworocznej aktualizacji jeszcze nie ma, o ile rzeczywiście planowali coś większego zamiast odpocząć od zmian gry na czas świąt.
drzewko badań zostało zablokowane to rozumiem ze wyciek many także ?
bo chyba nie zmusicie nas do utraty many w czasie odblokowywania badań z aktualizacji
Drzewko badań nie zostało zablokowane. Jak zwykle, jest czas zanim nowe badania będą obowiązkowe. Chyba że piszesz o badaniach sprzed miesiąca o_O
 

DeletedUser967

Guest
Aktualizacja oczywiście na wielki minus. Nic nowego, fajnego dla graczy nie wprowadza ;) trzeba to powiedzieć jasno i jasno zwerbalizować. Nie chcieliśmy tych zmian z wojskiem. Nie chcemy również nowych jednostek, które tak naprawdę są starymi z nowym wyglądem. Kogo wy chcecie oszukać??

Czekam na obiecany turniej bractw. Oczekuję, że jeszcze w styczniu się pojawi.
 

DeletedUser626

Guest
Nie ma na razie w planach nowych rozszerzeń, z czasem oczywiście się pojawią, nie ma jednak ustalonej daty. Popytam, czy coś w tej kwestii wiadomo.

Aktualizacje zawsze są pomijane na koniec roku, bo w IG pracują ludzie. Nikt nie siedzi w biurze w święta i nie ładuje aktualizacji wiedząc, że na 99% coś się zepsuje właśnie wtedy, gdy pół biura będzie świętować w domach. Sprawdzone to zostało lata temu na innych projektach IG, szansa wysypania gry wynosi 100% jeśli zostanie zaktualizowana tuż przed świętami lub długim weekendem. ;)
Największą zmianą a najbliższym czasie będzie zapowiedziana przed świętami zmiana w Turniejach, planujemy ją dodać w następnej wersji.

O badaniach jest informacja w każdym ogłoszeniu, zwykle są 2 tyg wyprzedzenia zanim badanie stanie się obowiązkowe, a teraz był to cały miesiąc.
 

DeletedUser629

Guest
A ja z innej beczki ... czekałam na tą aktualizację i dodatkowe ekspansje ... bo jak nie liczyć ... we Wróżkach było ich 5 ... u Orków 4 .. a teraz 3 ... :( co tak naprawdę najbardziej teraz potrzeba tego wolnego miejsca ..... najpierw "nawalili" wojsko ehh ... teraz zabierają ekspansje ehhh ... ciekawe co będzie dalej ...
Ale bez obaw ... czarowniczka ... się mobilizuje i dalej gra :p
 

DeletedUser1088

Guest
mam pytanie z wykrzyknikiem przy badaniach?
najpierw okazało się, że w środę doszło nowe badanie - myślę, super, że info jest odnośnie nowych badań.
potem je zbadałem, wykrzyknik nie zniknął - ciekawe, myślę, może zniknie jak przejdę do elfów.
aktualnie mam wszystkie badania wykonane, łącznie ze zbadanym elfim zwiadem , a wykrzyknik jak się świecił na orkach tak się świeci.

za chwilę dowiem się że to błąd.
Pytanie brzmi następująco:
Czy nie można wgrać śmiesznej nic nie dającej aktualizacji bez błędów??? Czy nie można najpierw czegoś przetestować zanim się zaktualizuje?

Podziwiam niekompetentność osób zajmujących się aktualizacjami. Czy aż tak wiele żądam??? Tylko trochę profesjonalizmu. Czy to aż tak wiele???
 

DeletedUser192

Guest
mam pytanie z wykrzyknikiem przy badaniach?
najpierw okazało się, że w środę doszło nowe badanie - myślę, super, że info jest odnośnie nowych badań.
potem je zbadałem, wykrzyknik nie zniknął - ciekawe, myślę, może zniknie jak przejdę do elfów.
aktualnie mam wszystkie badania wykonane, łącznie ze zbadanym elfim zwiadem , a wykrzyknik jak się świecił na orkach tak się świeci.

+1, mam to samo. badania skończone, wykupione, a wykrzykniki i tak wracają.
 

DeletedUser174

Guest
Pytanie brzmi następująco:
Czy nie można wgrać śmiesznej nic nie dającej aktualizacji bez błędów??? Czy nie można najpierw czegoś przetestować zanim się zaktualizuje?

Podziwiam niekompetentność osób zajmujących się aktualizacjami. Czy aż tak wiele żądam??? Tylko trochę profesjonalizmu. Czy to aż tak wiele???

nie można :p Co byśmy wtedy mieli do komentowania? a tak proszę temat pierwsza klasa. I tak powinniśmy się cieszyć, ze nie wymieszali powiadomień, nie zawinęli drzewka, nie pokradli fabryk, mapka się czyta, gra się nie wiesza po odwiedzeniu 2 sąsiadów itd. Błąd jest irytujący, ale bywały gorsze.

kompetentność i profesjonalizm... może nie wywołujmy wilka z lasu. Jak nam pokażą co te terminy znaczą ich zdaniem to może być dopiero śmiesznie. W każdym bądź razie ja mam uraz.
 

DeletedUser1115

Guest
Też mam ten ! Nie boli :) Ale ... ale irytuje . Kiedyś to był byk . Można było anulować rekrutację wojsk z plusem na młotki . Więc gracze siedzieli i klkali w kółko rekrutacja-anulowanie . Ja nie skorzystałem z tego buga . Obawiałem się bana . Podobno gracze nieźle obłowili się w towary. I rozeszło się po kościach .
 
Status
Zamknięty.
Do góry