• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.22

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1527

Guest
a ja chciałem zapytać się o ikonę pytajnika (ledwo widoczną) zamiast ikony książki w antycznym cudzie "księga tajemnic". czy to jest błąd czy celowa zmiana?
 

DeletedUser1412

Guest
Skompresowałam Wasze opinie do jednego długiego maila w sprawie Kupca, w imieniu polskiej społeczności - bo tyle mogę zrobić. Skasowałam natomiast posty, które zawierały wulgaryzmy, czy to wykropkowane częściowo czy obcojęzyczne.
Jest jakaś odpowiedź w tej sprawie? Bo już 5 dni mija od tego maila i zaczynam się zastanawiać czy nie wpadł do spamu :confused: (Dużo osób wypowiedziało się za przywróceniem starego kupca. I na naszym pisaniu koniec?)
Jeśli można wiedzieć, czy będą jakieś kroki wykonywane w stronę obniżenia progów nagród turniejowych?
Ps Jeśli można, to konkrety proszę :) bo wiadomo co dobrymi chęciami jest wybrukowane :D
 

DeletedUser626

Guest
@irekok2 - błąd, ikonka zostanie przywrócona do starej wersji.

@Gocha83 - Nasze opinie zostały przekazane do projektantów gry, którzy rozumieją, że są potrzebne zmiany, nie mogą jednak podjąć decyzji, póki nie otrzymają opinii ze wszystkich wersji językowych. Gdy dostanę konkretniejsze informacje, to po prostu Wam je przekaże.
 

Mikekun

Rozbójnik
@Gocha83 - Nasze opinie zostały przekazane do projektantów gry, którzy rozumieją, że są potrzebne zmiany, nie mogą jednak podjąć decyzji, póki nie otrzymają opinii ze wszystkich wersji językowych. Gdy dostanę konkretniejsze informacje, to po prostu Wam je przekaże.

No wreszcie przynajmniej jedna osoba z administracji rozumie ból graczy po ostatniej aktualizacji odnośnie kupca. Coś takiego nie może więcej się powtórzyć ponieważ traci na tym sam wizerunek firmy jakim jest InnoGames. Jak wprowadzać zmiany to z głową.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser1088

Guest
@Dragomira
Czy możesz mi odpowiedzieć jak to możliwe, że na pustym terenie 5 kapłanów III nie może wygrać automatem z:
1 x dziki łucznik poz I (bonus przeciw mag)
2 x wiedźma II (równie dobry)
3 x skalny olbrzym II (brak bonusu)
a na manualu strata 5/6 jednego oddziału (łącznie 15 szt. kapłanów) ???????????
(5 prowincja turniejowa 4 gwiazdka)

Proszę podaruj sobie określenie mnie jako super fightera:) ja zwykłym noobem jestem, i chyba idiotą, bo nie mogę zrozumieć nic, a nic:(

Czy może zapomniałaś nam powiedzieć o tak istotnym szczególe, że z każdą aktualką na automacie wojska wroga są coraz bardziej inteligentne, a nasze coraz bardziej zidiociałe??? Jest mi bardzo przykro, że traktujesz mnie jak bezmózga;(
 

DeletedUser1445

Guest
@Dragomira
Czy możesz mi odpowiedzieć jak to możliwe, że na pustym terenie 5 kapłanów III nie może wygrać automatem z:
1 x dziki łucznik poz I (bonus przeciw mag)
2 x wiedźma II (równie dobry)
3 x skalny olbrzym II (brak bonusu)
a na manualu strata 5/6 jednego oddziału (łącznie 15 szt. kapłanów) ???????????
(5 prowincja turniejowa 4 gwiazdka)

Proszę podaruj sobie określenie mnie jako super fightera:) ja zwykłym noobem jestem, i chyba idiotą, bo nie mogę zrozumieć nic, a nic:(

Czy może zapomniałaś nam powiedzieć o tak istotnym szczególe, że z każdą aktualką na automacie wojska wroga są coraz bardziej inteligentne, a nasze coraz bardziej zidiociałe??? Jest mi bardzo przykro, że traktujesz mnie jak bezmózga;(


Ja tez chciałabym wiedzieć, dlaczego różnice między automatem a manualem są tak duże.
A podpowiedzi co przeciwko czemu, wcale nie pasują do walki. Czarodziejka ciagle dostaje łomot od łucznika.
I czy ,skoro nasze jednostki zostaly ostatnio osłabione (aktual. 1.22), to czy to samo sie stało z jednostkami przeciwnika?
 

DeletedUser1530

Guest
co ty nic nie robią z balansem ja mam problem z ręcznym wygraniem 2 prowincji na 3*
 

Mikekun

Rozbójnik
witajcie

Pozwólcie że odpowiem za @Dragomira bowiem w obecnej chwili InnoGames nie ustanie pracuje nad tym aby doszczętnie zniszczyć znany wszystkim Elvenar. Doszli bowiem do wniosku iż manual jest znacznie lepszy aniżeli automat więc można rozwalić automat bez większego problemu i spiny. Jeśli gra padnie od razu wezmą się za promocje nowej odsłony tego co było czyli FoE ; )

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser626

Guest
@Mikekun , proszę nie odpowiadaj za mnie, jeśli masz pisać bzdury w moim imieniu.

@sleep2 i inni pytający o auto-walkę - Automat jest regularnie dopracowywany, ale nie w kwestii osłabienia którejkolwiek ze stron tylko dostosowania go do nowego systemu. Jeśli pamiętacie, to po wprowadzeniu pięciokąta trudno było wygrać jakąkolwiek walkę na automacie. Nie będę jednak pisać, że jest ok - nie jest. Jest wręcz źle - automat wymaga jeszcze sporo pracy, mamy to na uwadze i dlatego będzie zmieniany choćby w najbliższej wersji - 1.23, a przynajmniej taki jest plan. Do ogłoszenia nowej wersji daleko.

@hassano - Również na 1.23 jest planowana nowa rasa, zanim jednak zaczniecie wyliczać PW na nowe technologie: 1.23 prawdopodobnie NIE wejdzie u nas w przyszłym tygodniu. Czekamy na ostateczna decyzje, wtedy będzie ogłoszona i będzie wiadomo.


Wybaczcie jeśli wcześniej były jakieś pytania, które przegapiłam. Zabija mnie gorączka. Jeśli coś pominęłam - pytajcie.
 

DeletedUser174

Guest
ja mam jedno pytanie: kiedy będziemy miec normalną grę? Bo to co nam serwujecie od pół proku woła o pomstę do nieba. Pytanie brzmi: czy mozemy liczyć na jakąś poprawę? czy nie ma na co liczyć i szkoda naszego czasu na czekanie na cud, który nigdy nie nastąpi?

znam elvenar od 1.5 roku. Widzę zmiany jakie tu zachodzą. Gra sprzed roku i stan dzisiajeszy to są dwie zupełnie inne gry... i dzisiaj nie zdecydowałabym się na pozostanie tutaj tak długo. Większośc z nas gra pewnie jeszcze wbrew logice tylko i wyłącznie z uwagi na ludzi z bractwa. Ja też do tej grupy się zaliczam. Ale powoli frustracja zaczyna być silniejsza niż poczucie wiezi/lojalności... jak zwał tak zwał. Moja cierpliwość jest na wyczerpaniu. Jest szansa na jakieś pozytywne zmiany?
 

DeletedUser626

Guest
Błędy są systematycznie naprawiane, jednak Twoje pytania raczej dotyczą projektu gry - a tutaj mogę ujawnić tyle ile pojawia się w ogłoszeniach, ewentualnie na becie. Trudno też przewidzieć, czy zmiany, które ja oceniam jako pozytywne, Ty ocenisz tak samo. Według mnie, na najnowszej liście zmian znalazły się elementy, które spodobają się wielu Graczom, nie dam Ci jednak gwarancji, że będą odpowiadały i Tobie.
 

Midi67

Rozbójnik
Uważam, że nie warto pytać @Dragomiry CM - bo przecież Ona nic nie wie, nic nie może poza "ogłoszeniami" i ma Nasze czyli graczy oczekiwania w......

Piszemy, mówimy a Ona odpowiada cały czas to samo.

Jeden pozytyw... wreszcie CM przyznała, że Automat jest zepsuty....
Jest wręcz źle - automat wymaga jeszcze sporo pracy,

rodzi się pytanie - czy w związku z tym, Twórcy gry oddzadzą lub przygotują bonus dla tych, którzy przez NOWY SUPER BALANS GRY stracili olbrzymie ilości "młotków na szkolenie woja" grając na automacie :)... to chyba pytanie retoryczne... bo odpowiedź brzmi oczywiście NIE....
 

DeletedUser629

Guest
Dragomiro ... współczuję tego stanowiska ... zdaję sobie sprawę ... że nie wszystko możesz ... i tak tam "wyżej" zrobią swoje ...
może wysyłaj Im częściej wybrane posty - ale takie, które mówią o Naszych problemach z grą ... może w którymś momencie to zadziała ...
Co do walk na automacie ... też zastanawiające ... niby wszyscy wiedzą, że źle działa .... niby coś tam pomalutku robią... ale to My dostajemy ... po dooopce... a dlaczego nie jest odwrotnie i to nie My mamy fory w walce ?? ... i to Nas zniechęca do aktywności w grze ... ciągle jest pod "górkę" .... i gra zamiast relaksować i bawić ... szokuje i wnerwia :confused:
 

DeletedUser1032

Guest
Witam Wszystkich :)
Kolejny turniej i kolejna mini aktualizacja 1.22.11, która wprowadziła co.??? Już wiem kolejne czity dla wrogich jednostek w turnieju bractw no bo przecież za łatwo mamy.
 

DeletedUser1088

Guest
ja ostatnio się zastanawiam jak działają cuda militarne?
np. takie sanktuarium
podobno zwiększa zdrowie jednostek o jakiś tam %
ale może zamiast moich to może przeciwnika???
bo czym wyższy poziom sanktuarium to więcej jednostek tracę,hehe

logika IMMO przeraża;)
 

DeletedUser1032

Guest
Antyczne Cuda działają poprawnie tylko przypuszczam , że im wyższy poziom tych budynków tym wprowadzają kody wrogim jednostką by niwelować ich efekt. Inaczej nie potrafię tego wyjaśnić bo tu nic z logiką nie ma wspólnego poziom antycznych cudów + moc naszej armii z tym co mamy w walkach turniejowych. Może znajdą się mądre głowy co to rozszyfrują. ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry