• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.22

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1088

Guest
@Kalart
też bym wolał wcześniej;)
a inwestowanie w cuda to już pewnie nam pozostanie na dłużej, bo smoki potrwają 6-9 tygodni i znowu będziemy czekać 3-4 miesiące na następną rasę;)
 

Hassano

Łucznik
Jest od 9 lutego na becie. Warto też zauważyć, że na becie v. 1.22 była 18 stycznia - gdyby trzymali się dwutygodniowej rozpiski, smoki zawędrowałyby do nas 15 lutego.
Tymczasem najszybciej można liczyć w najbliższą środę, czyli 1 marca. Już w tej chwili mają dwutygodniowe opóźnienie, a wcale nie jest pewne że nie będzie trzeba czekać dodatkowego tygodnia.
Z drugiej strony, lepiej poczekać kilka tygodni niż dostać wersję z naprawdę wieloma błędami. Choć osobiście przecierpiałbym bugi, zamiast kolejny tydzień inwestować w antyczny cud zamiast badań :)

Jak nigdy musze sie z Tobą zgodzić :) choć i tak nie wierze że to co dadzą będzie takie super i łał bo znając życie i tak będą jakieś błędy więc może fakt że lepiej jak by dali co mają a po tygodniu wprowadzili by jakiś pach i naprawili by co nie działa :) a cuda też ważne więc nie macie co narzekać :p
 

DeletedUser967

Guest
Mnie to chyba nigdy się nie uda dotrzeć do końca, co chwila nowe rasy i nowe badania :/
 

DeletedUser1530

Guest
ciekawi mnie czy zwiększą rozmiar miasta bo myślę że osadę gościnną to nie wiem kto ustawi skoro sam portal zajmuje coś koło 25 pól
 

astoN-

Rozbójnik
chyba chciales napisac 100 pol ;) sa 2 badania na powiekszenie miasta, a sam kampus zabiera 4, lacznie mi wyszlo okolo 16 ekspansji na te budynki, skasowalem sporo zeby sie zmiescic a i tak 16 budynkow nie wejdzie... cuda niestety biedne 3 na 4 bonusy sa do many, kultura tez tragiczna ta z mana... coraz bardziej skape sa te rasy, chyba ida w slady tworcow...
 

Mikekun

Rozbójnik
siemanko

Liczę na to że aktualizacja wywali nowego kupca w odmęty czarnej dziury i wprowadzą kupca opartego na starych zasadach. Zaznaczam że nowa aktualizacja kupca została też mocno pociśnięta również i na serwerze testowym. Panowie z devów obiecali że nowa wersja jest porażką i będą pracować nad zmianami. Dlatego wprowadzą chwilowo starego kupca na serwery, w wyniku czego została opóźniona aktualizacja 1.23. Chcą aby handel pracował naprawdę dobrze i żeby ostatnia zmiana nie odbiła się mocno na serwerach międzynarodowych,

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser1088

Guest
podobno dziś będzie info odnośnie aktualizacji 1,23
zobaczymy;)
 

DeletedUser174

Guest
@astoN- to może nam wyjaśnisz jak to rewelacyjnie działa automat? Bo faktycznie ja jego nie rozumiem. Bo jezeli wystawiając takie same jedn na tej samej konfiguracji wojsk wroga (łącznie z terenem dla jasności) i na auto jest przegrana walka a na manualnym sterowaniu jest strata kilku jedn (nie mylić z oddziałem!) to autentycznie ja tego nie rozumiem. Będę zobowiązana!

@agafi99 może i szukam wiecznej zaczepki... A może po prostu nie lubię jak ktoś mi wciska ciemnotę i oczekuje, że łyknę to bez popitki? Drażnią mnie komentarze Drago w stylu: "nowy system walk jest świetny i powinniście się cieszyć, ze jest taki fajny" albo jej komentarz o procach i czołgach, albo te sławetne "nieco" w kupcu i wyjaśnienia o sprawiedliwości... Mam wymieniać dalej? czasami prosta prawda (nawet ta gorzka) jest lepsza... bo te malowane półprawdy brzydko wyglądają - zwłaszcza jak widać odpadająca farbę. a czasami może trzeba po prostu pomilczeć, bo zdaję sobie sprawę, ze instrumenty Drago są ograniczone

A skoro nie wiesz że młoteczków nie produkuje się w warsztatach to może następnym razem nie chwal swojego bractwa, bo kazdy szanujący się arcy powinien zadbać o swoich ludzi i im o tym powiedzieć. Te wszystkie porady sa tajemnica poliszynela przecież. I bedę wdzięczna jak nie będziesz mi udzielać swoich złotych rad czego mam nie robić

A tak dla przykładu Twoje posty ciężko sie czyta i trudno jest czasami zrozumieć co autor miał na myśli. Akurat ... (czyli wielokropek) jest znakiem interpunkcyjnym takim samym jak przecinek czy kropka - u Ciebie nie ma różnicy pomiędzy nimi. A w słowie pisanym powinna być różnica widoczna. Tak z szacunku dla innych czytelników, Nie umiesz korzystać z jakiegoś znaku to sie naum, albo z niego nie korzystaj. tylko czy się o to Ciebie czepiam? Zawsze starałam się przebrnąć przez te Twoje "niedokończone zdania" choć w mojej ocenie są to raczej pół zdania (teoretycznie mysli) luźno ze sobą powiązane czasami. To może następnym jak będziesz komuś zarzucać złą wolę postaraj się zastanowić czy ciska się, bo tak lubi czy może jednak ma jakiś powód

a swoją drogą to bardzo lubię zakalce. I dla własnego bezpieczeństwa staram się tu nie odzywać. Ale czasami nie idzie wytrzymać
 

DeletedUser629

Guest
@kikimora całe wypracowanie ... brawo ... dzięki Pani Profesor ... akurat nie pisałam o Dragomirze... tylko o sprzeczce z Kalartem ... ale co tam ... na odcisk nadepnęłam ... i wyszło ...buuummm ....
Jak widzisz dalej kropkuje .... i będę to robić ... no cóż nie wszyscy muszą to czytać ... i to lubić ... ale stawiając je ... nikomu nie ubliżam i nie wylewam na niego swoich frustracji ... uśmiechnij się troszkę kobietko ... zobaczysz wszystko w kolorowych barwach .... i tego Ci życzę :)
A wiem o czym piszę ... naskakując na innych ... problemu nie rozwiążesz ... też wiele rzeczy mnie wkurza ... ale rozsądnie myśląc .. to przecież Dragomira też ma mało do powiedzenia w sprawie gry ... bo jest takim samym pionkiem jak My ... a nie twórcą tej gry ... zapewne musi formułki wrzucić i wrzuca ... nie zastanawiając się ... nad konsekwencjami napisanych słów ...
Między Nami jest taka różnica ... że ja daję na luz ... bo wiem że pewnych rzeczy nie przeskoczę ... a Ty swoje niezadowolenie ... ( już bardzo nie wiem z czego ... bo naskakujesz na każdego i na wszystko) wylewasz tu .... ehhh .... więc za czym coś napiszesz ... też pomyśl dwa razy :) ... Twój opis pod postem ... też razi w oczy i jakoś ... o tym nie pisaliśmy :)
a ja ubielbiam szarlotkę ;) .... na kruchutkim cieście :)
Pozdrawiam i miłego wieczorku z uśmiechem na buzi :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry